60 گیگابایت, 50 متحده 40 روز: این Vegas باند می خواستم برای تنظیم یک رکورد گینس

او شده است در آن را برای 15 1/2 ساعت در حال حاضر تا قبل از خورشید پایین برای یکی دیگر از آهنگ.

این 8:30 p. m. و دیو رونی رو مدتی برای رفتن beforehis روز کاری انجام می شود و کمی استراحت می تواند بود. این است که زندگی خود را در حال حاضر.

کاسه-hatted خواننده و گیتاریست برای موسیقی ایرلندی duo The Black Donnellys به تازگی گرفته شده در این مرحله در Rí Rá میخانه ایرلندی در میان یک اتاق پر از ویسکی-جرعه جرعه conventioneers و کت و شلوار و کراوات بچه ها jigging ناشیانه در طبقه رقص در مسیر به یک مهمانی خصوصی در پشت.

“این یک روز طولانی مردمی” رونی اعتراف خیانت کمی خستگی صدای خود را به عنوان تنومند به عنوان گینس در ضربه بزنید. “من شده است در جاده ها پس از 5 a. m.”

و با که رونی و bandmate همکار خواننده و گیتاریست دیو براون, راه اندازی, به یک روحیه را در اسکاتلند سنتی عامیانه شماره “آيا رفتن Lassie رفتن?”

Dave Rooney, pictured, first met future bandmate Dave Browne while working the resort circuit i ...
دیو رونی تصویر برای اولین بار ملاقات آینده bandmate دیو براون در حالی که کار رفت و آمد مکرر مدار در جزایر قناری در سال 2004. (کارل Nickoley / فرکانس تصاویر)

چند آهنگ بعد رونی معرفی یک لحن اصلی او “این خانه من است.”

“بنابراین ما تا به حال این ایده از بازی 60 در 40 روز,” او می گوید. “این بسیار دشوار شاد و تلخ و شیرین سفر.

من نمی خواهم دوباره آن را انجام دهد.”

در عین حال آنها reliving که سفر به عنوان ستاره جدید مستند “یک ایرلندی داستان: این خانه من است.”

تولید شده توسط وگاس-بر اساس فرکانس, تصاویر, فیلم, تواریخ The Black Donnellys’ تلاش برای تنظیم یک رکورد جهانی گینس برای بازی 60 گیگابایت در 50 ایالت در 40 روز. از مارس 11 تا 14 ژوئن 2018 اواز یا موسیقی دو نفری سفر 26,000 کیلومتر — 2,000 بیش از زمین دور — زمین و دریا خطرناک RV و در اواخر ورود jetliners.

سفر خود بود که موجب ویرانی نوع تلاطم قادر به قدرت نمایی موتور خاموش بال: کمبود پول استخوان شکسته عصبانی آتشفشان نوار دعوا و گاه به گاه اجرا در پنسیلوانیا ،

“ما فیلمبرداری آزادی بل” رونی می گوید نزدیک شدن پلیس در فیلادلفیا. “شما مجاز به انجام این کار ظاهرا.”

از طریق آن همه آنها soldiered در, آیا بازدهی آنها در خانه های پرستاری در آلاسکا جوانان تادیبی امکانات در کلرادو یا در آنچه را که باید اول در یک فرش تمیز کردن شرکت متخصص در پست صحنه قتل در تنسی است.

“خانه” قطاری از آن همه در طنز دردناک جدی و اغلب قلبی جزئیات فیلم unspooling به عنوان چیزی بسیار بیشتر از یک تور, مستند, اما یک سؤال از رویای آمریکایی خود را با یک جفت از مهاجران ایرلندی: برو برای هر دو یک درک و یک محل در داخل — کشور آنها در حال حاضر در خانه تماس بگیرید.

به دلیل در 17 مارس این فیلم برداشت شده است و با تمام عمده جریان رسانه — آمازون, Hulu, Netflix و Roku در میان آنها — و منتشر خواهد شد در سراسر جهان در طول سال.

در حال حاضر زندگی خود را آغاز کرده اند برای تغییر: در ماه گذشته آنها به مالش شانه با بازیگران معروف در جشنواره فیلم, در حال برنامه ریزی تبلیغاتی تور در سراسر کشور و داشتن جلسات در مورد تلویزیون پروژه های در لس آنجلس است که جایی که آنها برای بسیاری از این روز بازگشت به شهر حدود یک ساعت قبل از مجموعه خود را.

“این سخت بود؟” رونی می گوید از گروه خود را ضبط-به دنبال تلاش پرداختن به خود bandmate در حالی که تکیه به نوار در یک اتاق پشت Rí Rá قبل از خود را نشان می دهد.

“خدا را شکر ما نوشیدن به شدت” براون شمارنده.

خوش آمدید خانه ‘

چالش های آبجو — دیو براون می تواند به درک هر دو.

و به طوری که پس از بازی گیتار برای 414 ساعت متوالی تنظیم یک رکورد جهانی گینس شروع به دنبال یک آزمون جدید خود را فطرت در سال 2017. او و رونی در حال حاضر مجموعه ای از علامت برای طولانی ترین کنسرت تا کنون در 372 ساعت. (هر دو نشانه گرفتند در Rí Rá در سال 2011 و 2014 به ترتيب.)

بومی دوبلینیها خود سابقه قدمت آن به سال 2004 زمانی که آنها آغاز شده و تداوم به یک دیگر در جزایر قناری که در آن هر دو مشغول به کار بودند رفت و آمد مکرر ،

براون در حال حاضر به طور منظم فرفره در Rí Rá و در نهایت رونی پیوست او برای دو هفته نانامی به بازی ابتدا در سال 2011.

سه سال بعد آنها تبدیل به یک مقیم عمل در رستوران حرکت در اینجا با خانواده های خود.

The Black Donnellys بعد از نام یک خانواده از مهاجران ایرلندی که مهاجرت به کانادا در 1840s برخی از آنها در infamously به قتل در یک نزاع با دیگر خانواده است.

The Black Donnellys’ درخواست تجدید نظر — براون استاد شش-stringer که نقش گیتار آکوستیک خود با Angus Young-مانند اعتماد بنفس; رونی دارای یک صدا است که می تواند یک میمون آچار آه — گسترش به چگونه آنها حمل خود را بر روی صحنه.

From correctional facilities to nursing homes to airplanes, the duo played just about anywhere ...
از تادیبی امکانات به خانه های سالمندان به هواپیما این دو بازی فقط در مورد هر نقطه آنها می تواند در طول ماراتن تور. (کارل Nickoley/فرکانس تصاویر)

آنها هر دو preternaturally گلهای پای-از-رحم, انواع که شما فقط می خواهید به آبجو با — و آنها قطعا باید یک آبجو با شما شاید دو. اگر شما در حال خنده با آنها عرضه می خندد برای شما یک جفت از cutups با سهولت و در مورد آنها کمک می کند که زمانی که رقابت برای جلب توجه در شلوغ eateries و بارها.

این براون که پیشنهاد ضبط-تنظیم ایده های, جدیدترین آمد که پس از Black Donnellys’ مجموعه ای هنگامی که او زده گفتگو با آشنایی در میان جمعیت.

“او گفت:,” اوه,, فردا, خواهر زاده و برادرزاده در حال رفتن به خود را ببینید, 50, دولت,’ ” براون به یاد. “من مانند این است که یک چیزی است؟’ “

براون سپس آمار گوگل: “چه رکورد جهانی برای انجام 50 گیگابایت در 50 متحده است؟” معلوم جورج Thorogood آن را در سال 1981.

بنابراین براون آمد تا با یک راه جدید برای بهترین که علامت: 60 را نشان می دهد 50 متحده 40 روز.

شریک زندگی خود را رزرو کرده بود.

“من او چشم پوشی بسیاری از زمانی که او شروع به صحبت کردن در چیزهای شبیه به این” رونی اذعان تنها نیمه شوخی. “او یک راه متقاعد کردن شما است که آن را ممکن است” او ادامه می دهد “و به آرامی اما مطمئنا این نوع می شود به بله” من مرد من به این.’ “

در (راکی) جاده

حتی آتش نشانی در آتش بود.

دیو رونی است یادآوری زمان Donnellys’ شکست مستعد سوار شدن پشت سر هم به شعله های آتش.

“که RV برخوردار بود,” او می گوید از منبع اصلی خود را از حمل و نقل در “خانه است.” “راننده ما را شکست پا رانندگی RV.”

از یک روز Donnellys’ بودند احاطه شده توسط چالش های خود را RV آماده نیست وقتی سفر آغاز شد به طوری که آنها تا به حال به درایو به اولین اجرای خود در دریاچه Havasu City, Arizona, رونی در ماشین.

چیزهایی که هرگز آسان تر: آنها با برخورد نشان می دهد لغو قطع برق در Sioux Falls, داکوتای جنوبی کردم رشته در هاوایی با تشکر از فوران آتشفشان در حال کنسرتهایی متعدد از طریق سقوط در آخرین لحظه آنها را ترک تقلا برای یک جایگزین در ونرخ برنامه — و این فقط برای شروع.

While in Hawaii, The Black Donnellys got stranded for a time thanks to a volcano eruption. (Kar ...
در حالی که در هاوایی, The Black Donnellys کردم رشته برای یک زمان و با تشکر از فوران آتشفشان. (کارل Nickoley/فرکانس تصاویر)

آن را روزانه یک کمدی اشتباهات, با این دو guffawing بلندترین: شما به ندرت آنها را ببینید متوقف خندان و ترک خوردگی عاقلانه در سراسر “صفحه اصلی” حتی زمانی که آنها در حال رانندگی مستقیم به مسیر طوفان.

“پای چوبه دار طنز مرد” براون grins. “ایرلندی مردم هستند پس در آن خوب است.”

“خانه” است و فرض بر این نوع از خنده-به-حفظ-از-گریه تابآوری. این فیلم باز می گردد به اواخر سال 2017, زمانی که رونی ملاقات کارل Nickoley بنیانگذار فرکانس تصاویر که به پایان رسید تا کارگردانی “خانه” خود را در تمام طول اولین ویژگی است.

Nickoley دیدم یک فرصت برای انجام چیزی بیش از یک تور مستند. توسط chronicling یک جفت از مهاجران ایرلندی به دنبال رویای خود را در کشور های دیگر او می تواند جمع آوری یک فیلم است که منعکس شده بر آنچه در آن به معنی یک آمریکایی.

“این کشور در حال حاضر بسیار قطبی که آیا شما حق هستید و یا شما در سمت چپ وجود دارد قطعا یک خط کشیده شده و شما هر دو در یک طرف و یا دیگر” Nickoley می گوید. “اما در واقعیت همه ما مخلوطی از همه این چیزها و این چیزی است که باعث می شود این کشور خیلی بزرگ است. ما می خواستیم به داستان رویای آمریکایی است. ما فقط نمی دانم چگونه آن را تمام شکل است.”

آن را تقریبا نمی شکل بالا در همه است.

این پروژه با بودجه Donnellys و این بودجه به سرعت فرار کردند.

“وجود همه این موانع مختلف و بچه ها همیشه با ارائه مسائل پول می گوید:” Nickoley که محدودتر هم 330 ساعت از فیلم را به 89 دقیقه فیلم است. “این همیشه, ‘چه می خواهیم بکنیم ؟ ما می رویم به نوبه خود در اطراف؟’

“درست در سالت لیک سیتی, آن را بسیار آشکار است که آنها احتمالا به” او همچنان ادامه دارد. “اما نگهداری آنها رفتن آنها راهی و آنها نوع بوت بسته آن را از یک گیگ به بعد. من به یاد داشته باشید چند بار وقتی بود که 25 دلار در حساب و ما تا به حال 500 مایل به رفتن است.”

گروه افزایش کمک های مالی به صورت دوره ای از طریق GoFundMe. هنوز هیچ یک از خدمه پرداخت کردم در طول سفر با Donnellys اغلب با تکیه بر روی سی دی و تی شرت فروش به تولید گاز پول برای رسیدن به آینده شهر است.

این دو آتشین زندگی می کنند نشان می دهد کمک کرد.

“رها کردن آنها را در مانند چتربازان به خصوص جنوب و مردم به دنبال آنها مانند” شما چه کسانی هستند و چرا ما باید حتی گوش دادن به شما ؟ “Nickoley به یاد می آورد. “و 90 دقیقه بعد آنها به کل جمعیت در تقریبا در هر محل آنها بازی پیچیده در اطراف انگشت خود را.”

“برای من به عنوان یک فیلمساز این است که امریکا,” او می گوید. “شما باید این پیشداوری از مردم شاید در خارج و سپس شما می توانید به آنها را می دانیم و با دیدن استعدادهای خود و تجربه آنچه آنها به ارمغان بیاورد. سپس آن را مانند همه یکسان است. ما همه مردم است.”

Dave Rooney performing in Florida. (Karl Nickoley / Frequency Pictures)
دیو رونی انجام در فلوریدا. (کارل Nickoley / فرکانس تصاویر)

‘سفر عاطفی’

این صحنه ای که می توانست اسکریپت, صرفه جویی برای تمام unscripted احساسات بر روی صفحه نمایش.

این آخرین روز از تور و دیو رونی فقط یاد گرفته که او اعطا شده است یک کارت سبز.

پدر چهار می تواند در حال حاضر رسما در امریکا زندگی می کنند. آن را به طور جدی یک لحظه تند و تلخ برای مردی که صرف بیشتر وقت خود را بر روی دوربین نه مصرف خود را به طور جدی در همه.

“آیا شما گریه؟” رونی می پرسد یک خبرنگار پس از او نمایش “خانه” عادلانه سوال که به احتمال زیاد خواهد شد پاسخ مثبت بسیاری است. اما اینکه آیا یا نه “صفحه اصلی” مسئول چشم خود را, آن را به احتمال زیاد بخشیده و برخی از انعکاس آنچه که به عنوان یک آمریکایی مستلزم آنچه در آن نشان که ما که هستیم.

در سراسر “صفحه اصلی” گوناگون مهاجران در حال مصاحبه در طول سفر ارائه دیدگاه های خود را در آنچه در آن به معنی بخشی از این کشور با Donnellys انجام همان پس از بازدید از کاخ سفید جزیره الیس و دیگر سایت های تاریخی.

این ایده نیست به طرف در مورد مسئله مهاجرت اما به سوال از طرف آغاز خواهد شد.

“شما می توانید به راحتی کشیده می شود به یک سیاسی, معمای,” رونی می گوید. “مردم کاملا محافظ از کشور — و به درستی. ما همان در ایرلند هجوم افرادی که شما ممکن است یا ممکن است نه لزوما موافق با بودن وجود دارد.

“ما بهترین های ما به چرخش به سمت چپ یا راست” او توضیح می دهد. “این است و غیر سیاسی. آن را بیشتر از سفر عاطفی.”

و این سفر است فقط آغاز است. بعدی Donnellys را “خانه” به بلیت جشنواره بین المللی فیلم ویسکانسین و شیکاگو ایرلندی جشنواره پس از آن.

این مستند در حال حاضر شده است یک ضربه در دره نپا جشنواره فیلم, که در آن دو ساخته شده و طرفداران بازیگر کوین بیکن که خواسته براون به او راهنمایی در بازی ماندولین برای آینده نقش دارد.

در نا امید کننده پیچ و تاب و برای گروه گینس هنوز به رسمیت شناختن آن فضا به عنوان یک رکورد گذارنده است اذعان کرد در پایان فیلم. دستورالعمل برای آنچه به منزله یک نشان می دهد هنوز در حال بحث است.

“در حقیقت ما همه چیز را با کتاب” رونی می گوید.

Nickoley اشاره می کند که این گروه دارای مقدار زیادی از اسناد از آن سفر و امیدوار است که گینس را تشخیص دهد Donnellys’ تلاش های یک بار فیلم می آید.

“آن را مانند تلاش برای جا میخ مربع در یک سوراخ گرد,” او می گوید. “گینس است نه تصدیق تعداد نشان می دهد که آنها فقط با اذعان به مقدار متحده و زمان آن را در زمان.”

هنوز Donnellys به نظر نمی رسد که همه ناراحت است که نمی تواند رکورد در این نقطه است.

تجربه پاداش خود را حداقل به آنها — و یک تجربه منحصر به فرد آمریکایی.

علاوه بر آنها یک کار را به انجام یک نمایش بازی.

“ما hustling در هر صورت” براون می گوید. “این چیزی است که ما انجام می دهیم.”

و به طوری که آنها سر به سمت مرحله کمبود خواب اگر نه آرزو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im