6 نکته برای چگونه بازاریابان می توانید یک بازی حیاتی قدردانی نقش مهمی در مبارزه با COVID-19

قرار دادن یک نوع دوستانه پا به جلو تبدیل شده است جدول مخاطرات در دنیای کسب و کار در طول COVID-19 بیماری همه گیر. فقط از هر نام تجاری است که آن را انجام می دهند—آیا این بدان معناست که به طور آهسته از میلیون ها دلار به صلیب سرخ آمریکا اهدا رسانه استفاده نشده زمان برای مواد غذایی بانک کمدي star-studded موسیقی جمع آوری اعانه و یا تولید ضد عفونی کننده دست به جای مشروب الکلی.

در حالی که این نجیب هستند و در برخی از موارد صرفه جویی در زندگی تلاش خواهد کرد آنها را یک تاثیر ماندگار با مصرف کنندگان ؟

هیلاری هیلی یک روانشناس اجتماعی در لس آنجلس مبتنی بر آژانس RPA می بیند که موج فعلی را پشت برنامه فقط به عنوان اولین فاز از شرکت های بزرگ در پاسخ به کوروناویروس.

فاز دوم که برخی از برندها در حال حاضر وارد حمل به مراتب بیشتر وزن می گوید: Haley svp و مدیر اجرایی آژانس علوم رفتاری عمل. این مرحله شامل مارک های بسیج مصرف کنندگان و به آنها احساس هدف در طول بحران جهانی با کمک به آنها بود مشکل حل.

و بازاریابان مانند Joann Nextdoor بارگذاری می خورد Postmates لاو و Rothy را در حال حاضر جلوتر از منحنی.

به عنوان مثال شبکه اجتماعی همسایه است همسایگان را قادر می سازد برای اتصال به کمک بیمار و سالمند در جوامع خود crafters دوخت محافظ ماسک صورت رایگان کیت از پارچه فروشگاه Joann و مصرف کنندگان در حال تصمیم گیری, جمعی-سبک چه نوع کالا Rothy کارخانه ها باید تولید است. Foodies همچنین می توانید نگه داشتن چراغ در رستوران های مستقل توسط سفارش از سالن های محلی با چشم پوشی از هزینه های تحویل از طریق Postmates و بارگذاری می خورد.

“ما به میل ذاتی برسد و بخشی از راه حل است. هنگامی که ما انجام این کار, آن, کاهش استرس ما.”
—هیلاری هیلی اجتماعی, روانشناس, RPA

در یک زمان مثل این هیلی می گوید: این نوع از عمل است که دقیقا آنچه که مردم نیاز دارند. آنها فقط نمی خواهید به کمک آنها می خواهند به ارائه کمک های خود را و آنها را پاداش علامت های تجاری است که عمل به عنوان تسهيل کننده.

“همه ما می دانیم در مورد مفهوم مبارزه یا پرواز زمانی که ما تحت استرس” هیلی می گوید. اما پاسخ—تمایل و رفتار و برخورد و آن را دارای ریشه های تکاملی. ما یک تمایل درونی برای رسیدن و بخشی از راه حل است. هنگامی که ما انجام این کار, آن, کاهش استرس ما.”

وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات بالینی به عقب است که نظریه (هیلی در حال حاضر خار از طریق آن, بنابراین شما لازم نیست که به) و آن را شامل یک مطالعه سال 2007 است که شناسایی احساسات مثبت به نام “یاور است.” در تحقیقات نشان می دهد که شما احساس می کنید خوب است هنگامی که شما انجام کاری خوب برای شخص دیگری.

که در آن علامت های تجاری در آمده با هیلی گفت: آنها می توانید بیشترین بهره بلند مدت “اگر آنها می توانند این اتصال نقش” بین ارزش علل و خانه محدود, نا امید و مضطرب مصرف کنندگان است.

وجود دارد راه برای انجام آن را به درستی و حساسیت در حالی که اجتناب از برخی از مشکلات آشکار او می گوید:.

در اینجا شش راهنمایی برای مارک های:

1. آن را ساده نگه دارید

هر برنامه توسعه کارآمد در دسترس و ادم. مردم تحت “یک بار شناختی در حال حاضر و نمی تواند انجام بسیاری از پیچیده فکر,” او می گوید. “باید وجود داشته باشد 100% تضمین می کنند که شما موفق اگر شما شرکت کنند. شما می خواهید مردم را به احساس قدرت—مفید مورد نیاز و در نهایت بیشتر در ارتباط با دیگران است.”

2. آن را سریع (اما نه بیش از حد سریع)

با تدبیر و کار است که می تواند تکمیل شود در 20 دقیقه یا کمتر بنابراین وجود یک مدیریت سرمایه گذاری از زمان. هر چند تعدادی از مارک های راه اندازی برنامه ساده مبتنی بر وجوه هیلی می گوید: مصرف کنندگان نیاز به پوست بیشتر در بازی. “کلیک کردن بر روی یک لینک و یا اهدای 5 دلار راضی نیست تمایل به کمک می کند احساس لذت بخش می کند و کمک خود را با نام تجاری” او می گوید. “هدف برای 20 دقیقه تکه.”

3. آن را به ارزش

مردم می خواهم به می دانم که آنها در حال انجام یک نیاز واقعی بنابراین مطمئن شوید که به نشان می دهد که چرا این برنامه مهم است, آنچه تلاش انجام خواهد شد و کسی که بهره مند خواهند شد. “هنگامی که مردم مطمئن نیستند که اگر کمک آنها این است که واقعا مورد نیاز آنها ممکن است دوم-حدس زدن نام تجاری قضاوت است.”

4. آن را به اشتراک گذاری

فکر می کنم در مورد ارتباط اجتماعی در تمام زوایای ممکن و ارائه ابزار برای کمک به مردم برای به اشتراک گذاری با شبکه های خود و ارتباط با همکار خود یاران. نیویورک-بر اساس سازمان خلاق و فانتزی قرار دادن یک سری از تصاویر و فایل های Gif برای همکار به همکار پلت فرم ماسک بازی است که مردم را قادر می سازد برای ارسال استفاده نشده, شخصی, دنده محافظ به طور مستقیم به بیمارستان ها و مراقبان.

آژانس نیویورک فانتزی ایجاد یک سری از فایل های Gif و دیگر دارایی های اجتماعی برای ترویج ماسک مطابقت.

ماسک مطابقت پیام دریافت مستقیما به نقطه: “کار ضروری نیست? ماسک شما هستند” “ترسناکترین ماسک یک پزشک پوشیده نیست” و “من ماسک? به ماسک!”

5. جست و خیز, آرم, نشان می دهد, نتایج

این یک عمل خوب نیست یک مسابقه نسکار است. بازاریابان باید صرفنظر کردن از انظار به بخشندگان و گیرنده و جلوگیری از گچ مارک های خود را در سراسر برنامه. “شما نمی خواهید آن را به نگاه فروش-y و یا خود تبلیغاتی” هیلی می گوید. و هر زمان که امکان به اشتراک گذاری میوه خیریه کار اینکه که اولین پاسخ گرفتن حیاتی تجهیزات و یا همسایه, کمک به همسایه.

6. آن را معتبر

مصرف کنندگان می خواهند برندها به قدم به نقش رهبری (75 درصد بر این باورند برندها باید مسئولیت را به تراشه در طول بحران در هر Ace Metrix) اما آنها هنوز هم شک و تردید است. چوب به ارزش های اصلی و طراحی یک برنامه است که متناسب با نام تجاری. مثلا لاو با تبادل نظر در آن DNA تشویق مصرف کنندگان را نشانه ای از قدردانی برای تحویل مراقبت های بهداشتی و سوپر مارکت و خرده فروشی کارگران است. فقط راه اندازی تلویزیون نقطه ویژگی های مونتاژ دست طراحی بنر است که هدف را به پناهگاه در خانه مردمی چیزی است که سازنده برای انجام با زمان خود باشد.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>