6 نکته برای خلاق Concepting هنگامی که شما در حال قرنطینه و دور از شریک زندگی خود را

برخی از بهترین ایده های خلاق در حال خواب پس از ساعت ها روزها و حتی هفته ها از طوفان فکری خلاقانه و همکاری. اما چگونه است که کار می کند زمانی که بسیاری از آژانس های دنیا پراکنده است به قرنطینه?

خلاق همکاران که یک بار با اتکا بر چهره به چهره شیمی در حال حاضر کشیده شده است از هم جدا—اما فشار به توسعه ایده های بزرگ برای مشتریان و رزین نشده برداشته شده است.

Adweek خواسته کهنه معماران و طراحان در سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و مشاوره در مورد چگونه به نگه داشتن آب خلاق از خانه—حتی در میان جهانی از همه گیر.

1. نگاه شریک زندگی خود را در چشم

خود را شریک خلاق است. بسیاری از معماران و طراحان صرف نمرات ساعت با هم هر هفته و این مهم است که سعی کنید به نگه داشتن که چهره به چهره مخاطب زنده است.

“ما ساخته شده آن را یک نقطه برای حفظ تعاملات چهره به چهره در هر زمان ممکن است. هر جلسه دوباره catch-up, brainstorm, جلسه, مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک است که از طریق Google Hangouts” گفت: Ryan Engelbert یک مدیر خلاق در ما اجتماعی, New York. “این ما را مجبور به حتی بیشتر متمرکز بر یکدیگر و بیشتر پاسخگو برای اطلاعات و ایده هایی که در حال رد و بدل است.”

2. ضعف می تواند یک چیز خوب

Engelbert خلاق شریک و همکار مدیر خلاق کیسی De Pont توصیه معماران و طراحان در آغوش گاه به گاه تداخل می آید که با تماس های ویدئویی از آنجا که شما هرگز نمی دانید که در آن چنین لحظه ممکن است منجر شود.

“چت تصویری هنوز هم احساس بی دست و پا به ما به عنوان انسان” Du Pont گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از فشار برای حداکثر بهره وری و صفر زمان از دست رفته زمانی که شما در حال دیجیتالی خیره یکدیگر اما توسعه خلاق که راه کار نمی کند.”

وقفه و شکسته جریان گاهی اوقات می تواند مفید باشد حتی اگر آنها نمی, همیشه احساس می کنند در حال حاضر. آنها به ما یاد می دهد که مکالمات ویدئویی می تواند فقط به عنوان ناقص به عنوان یک مشترک گفتگو در جهان واقعی است.

“شما نیاز به این بی دست و پا مکث و فاصله بین ایده ها به همه چیز اجازه نفس کشیدن و توسعه. بیشتر ما می تواند واقعی مردم در فضای مجازی راحت تر ما را تبدیل به کار وجود دارد,” او گفت:.

3. لذت بردن از داشتن فضایی به فکر می کنم.

زمان صرف شده به تنهایی معنی است که زمان واقعا فکر می کنم ایده های خود را و آنها را در نظر بگیرید قبل از پرتاب آنها را در حلقه. شما همچنین می توانید به عنوان Droga5 copywriter گیب سانتانا امتیاز را از قادر بودن به می گویند برخی از ایده واقعا بد با صدای بلند و بدون هر کسی که در اطراف به آنها را بشنود.

“من فکر می کنم بهترین قسمت در مورد کار از خانه است که من می توانم دراز کشیدن روی زمین و می گویند ایده های بد با صدای بلند بدون هر کسی” سانتانا گفت. “به جز آلمان ،

خواهد بود که آلمان, Lancaster, Droga5 هنر مدیر سانتانا خلاق شریک و “خود اعلام کرد homebody” که به گرمی در آغوش شیفت به کار از خانه. لنکستر ترجیح میدهد به اشفتگی فکری موقتی به تنهایی و اگر همه را به مفاهیم “قبل از درگیر # ایده” با سانتانا.

“هنگامی که من یک زن و شوهر از ایده های من بود به هر حال آنها را به شریک زندگی من در یک طبقه و یا چت از طریق آنها را در امیدوار است که آنها پرشی به چیزی بزرگ است. چت از طریق ایده ها همیشه منجر به بسیاری از می خندد به طوری که قطعا یک جایزه” لنکستر گفت.

4. ساخت یا تقویت همکاری خود را

شما در حال حاضر می دانیم خلاق خود را شریک و دیگر همکاران نزدیک هست اما شما می توانید با استفاده از این زمان کار از راه دور واقعا تقویت—و احتمالا تست—که رابطه.

برای لودویک Miege, copywriter در Havas, پاریس, کار از راه دور نبوده است بیش از حد از یک مشکل تا کنون به خاطر او و خلاق خود را از شریک زندگی, هنر مدیر اردن ملینا کار کرده اند با هم به مدت شش سال.

“برای ما کار مانند این است که بسیار پیچیده است چون ما می دانیم که چگونه با هم کار کنند و لازم نیست برای دیدن هر یک از دیگر به کار” او گفت:. “ما می توانید تماس بگیرید هر یک از دیگر در تمام طول روز—با استفاده از Facebook, Whatsapp, Gmail, زوم—ما راه های بسیاری برای برقراری ارتباط و تبادل افکار ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im