6 ستارگان مبارزات است که تعریف گرگ هان دوران BBDO نیویورک

وقتی که می آید به یاد متحده خلاق رهبران آنها نمی تواند خیلی بزرگتر از گرگ هان.

در فرد وجود دارد از دست رفته او را با خود ژولیده موی دراز و باریک راه رفتن و میل شدید برای فلسفی اندیشی است. اما بدن از کار خود را حتی بیشتر قابل تشخیص با هان داشتن یک نیروی محرکه در پشت برخی از آگهی صنعت ترین منادی کار می کنند.

که “گربه دامداران” Super Bowl ad برای گردآورندگان شما را دوست داشتم پس از سال 2000 (اما شاید به یاد داشته باشید که مشتری برای) ؟ او آن را نوشته است. اولی فیلم ” انقلابی “استخدام”? بله هان بود یک نویسنده که یکی بیش از حد.

“هنگامی که من برای اولین بار دیدم اولی فیلم آن ساخته شده من احساس می کنم مثل من مشغول به کار بود با خلاق blinders در” دن كويين CCO از Deutsch, نیویورک, گفت, Adweek امروز. “آن را برای همیشه لطفا برای تغییر راه من نگاه مختصری.”

زمانی که هان چپ مینیاپولیس آژانس فالون در سال 2005 به عضویت رئیس سابق دیوید Lubars در BBDO خود ستاره تنها به افزایش ادامه داد.

اما پس از نزدیک به 15 سال در BBDO نیویورک جایی که او صرف هفت سال گذشته به عنوان مدیر خلاق افسر هان زمان با آژانس آمد و به یک پایان ناگهانی با خبر امروز که او قطع شده بود به عنوان بخشی از یک دور از اخراج مؤثر بر بیش از 10 درصد از نیویورک, اتاق کار کارکنان.

در حالی که آن را غیر ممکن به پین کردن دقیقا چه مقدار دخالت یک CCO در یک آژانس کار وجود دارد هیچ انکار که هان تصدی خلاق رهبری در BBDO نیویورک شده است یکی از مشهور ترین در فروشگاه ، پس از او پیشنهاد شد از ecd به CCO گل سرسبد دفتر در سال 2013 شبکه به نام Adweek جهانی آژانس از سال 2014 در ایالات متحده و آژانس در سال 2015.

BBDO نیویورک خروجی صنعت-تعریف کار کاهش پیدا کرده است و در سال های اخیر, اما شما لازم نیست که به نگاه بسیار دور برگشت برای دیدن مناجات ضربه مبارزات بودند که در آغوش توسط مصرف کنندگان و طراحان به طور یکسان.

در اینجا فقط شش تا از بسیاری از به یاد ماندنی, کمپین که BBDO نیویورک راه اندازی شد تحت هان رهبری:

Foot Locker: “هفته از عظمت” (2014)

دو تکرار موضوعات را از طریق بسیاری از BBDO نیویورک تحت هان خشک بود شوخ طبعی و انسانی مشهور است. هر دو با هم کاملا در آژانس کار در Foot Locker, که به طور مداوم نشان داد ستاره ورزشکاران در اکثر relatable بهترین. سالانه هفته از عظمت ارتقاء دیدم به خصوص قوی و خلاق با ورزشکاران مسخره همه چیز را از ورزش خود به خود شهرت.

Snickers: “تو نه شما زمانی که شما گرسنه” (2015)

جهان در آغوش “تو نه شما زمانی که شما گرسنه” Snickers مبارزات انتخاباتی در حال حاضر پنج سال 2015 و در حالی که بسیاری از بازاریابان می شده اند و خارش به حرکت در, BBDO نیویورک تحت هان به جای ثابت شده است که وجود دارد مقدار زیادی از زندگی سمت چپ در مفهوم. با نام تجاری تولید یک عمر ارزش خلاق بازدید که در سال مورد علاقه ما بودن “Brady Bunch” سوپر باول نقطه بازیگران Danny Trejo, the Medusa-مضمون عقب-پوشش آگهی در ورزش نشان داده شده است لباس شنا موضوع و ماهرانه و هوشمندانه “گرسنه اشتباهات” out-of-صفحه اصلی مبارزات انتخاباتی.

AT&T: “نزدیک به خانه” (2015)

BBDO نیویورک مجموعه نوار برای سینمایی تبلیغات در اواسط 2010s به عنوان توسط تعدادی از نقاط در این لیست است. AT&T “نزدیک به خانه” بخشی از ادامه آن را می توانید صبر کنید کمپین علیه پریشان رانندگی نشان داد که یک PSA می تواند یک اثر هنری در عین حال موثر در ترک فراموش نشدنی پیام. فرم طولانی نقطه بود باران با جوایز از جمله طلا در فیلم جهت در سال 2016 شیرها کن.

سندی هوک قول: “اوان” (2016)

ایجاد یک PSA در مورد خشونت در مدرسه در حال حاضر به اندازه کافی چالش برانگیز به عنوان یک کار خلاق اما BBDO نیویورک مواجه شده و حتی بیشتر به چالش در کار خود را برای سندی هوک وعده—گروهی که متعهد به ماندن بگمارند. بنابراین در حالی که دیگر سازمان ها و گروه های لابی گری می تواند با استفاده از احشایی پیام های هدف کسانی که مخالف کنترل اسلحه اقدامات هان تیم تا به حال به راه رفتن تعادل ظریف. نتیجه این شد یک شاهکار بی نظیر از دفاع, داستان سرایی در “اوان” گفت که دو داستان موازی از گل عشق و خشم نهفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>