6 فیلم بحث برانگیز بیشتر از طنز سیاسی ‘شکار’

یک فیلم در مورد لیبرال نخبگان ربایی روستایی آمریکایی ها و شکار آنها را برای ورزش ؟

چه کسی در میان ما می تواند پیش بینی کرده اند که بخش های خاصی از جمعیت ممکن است کنایه یا دو با چنین چیزی ؟

اوه درست است: تقریبا همه.

“شکار” یک طنز سیاسی شرکت نوشته شده توسط Damon Lindelof (“از دست رفته” “نگهبانان”), کشیده شد از اصل آن سپتامبر تاریخ انتشار در میان اعتراض از محافظه کاران است. اما آنچه واقعا به تعویق افتاد این فیلم خشونت آمیز خود را از تبلیغات است که می شده اند دیده می شود که بلافاصله پس از تیرباران های دسته جمعی در کالیفرنیا اوهایو و تگزاس.

فیلم منتشر خواهد شد جمعه در بازگشت از یک کمپین بازاریابی است که پذیرای اختلاف است. اما به عنوان Crocodile Dundee ممکن است باید گفت که نه جنجال. این یک جنجال!”

در اینجا نگاهی به برخی از فیلم — از جمله آنهایی که از افسانه ای لاس گیاهخواران جری لوئیس و هوارد هیوز — که به مراتب بیشتر بحث برانگیز از “شکار”:

در ” آخرین وسوسه مسیح (1988)

مارتین اسکورسیزی اقتباس از Nikos Kazantzakis’ رسوا رمان بود تا آتش زا — تا حد زیادی به دلیل یک صحنه که در آن عیسی (ویلم دافو) است وسوسه افکار سکولار و عشق به زندگی با مریم مجدلیه (باربارا هرشی) — آن را تبدیل به یک علت حامله, vintag و موضوع متمم اول قانون اساسی نبرد. شهرهای آمریکا از جمله نیواورلئان و شهر اوکلاهما ممنوع فیلم آشکار است. یک تئاتر و نمایش آن به آتش كشيده شد. فیلمهای حاضر به انجام آن است. و مبلغ قبض روشن ارائه یونیورسال استودیو در پشت این فیلم 10 میلیون دلار به حدود پوشش هزینه های تولید اگر او می تواند از بین بردن تمام فیلم.

‘زندگی برایان” (1979)

به Monty Python کمدی در مورد برایان ناصری که متولد یک زن و شوهر از مدیران را از عیسی و اشتباه است برای مسیح ممنوع شد در نروژ پس از انتشار اولیه آن منجر به سوئد بازاریابی شعار “خیلی خنده دار آن ممنوع اعلام شد در نروژ است.” این فیلم نیز ممنوع اعلام شد در ایرلند تا سال 1987 و در آن نشان داده نشده است, عمومی در شهر رفت و آمد مکرر از تورکی تا سال 2008.

‘انقراض دشت’ (1954)

در حالی که “ترانه های جنوب” ممکن است بدنام ترین فیلم دیزنی آن را به عنوان موضوع شرکت در تبعید در این فیلم مستند طبیعت تمایز از ممنوع بودن در نیویورک به دلیل آن شامل فیلم از یک بوفالو تولد.

‘یاغی’ (1943)

تولید کننده هوارد هیوز شد به طوری شیفته فیلم پیشرو بانو تازه وارد جین راسل او طراحی یک سینه بند برای بهتر تشدید سینه او. هر چند آن باقی مانده تحت پوشش در تمام زمانها راسل آناتومی و راه آن را نشان داده — تا حد زیادی توسط هیوز که در زمان بیش کارگردانی وظایف در غرب ناشی از یک بین المللی داد و بیداد قبل از هر کسی که تا به حال دیده می شود آن را بر روی صفحه نمایش. تکمیل شده در اوایل سال 1941 “یاغی” فرا گرفته بود در کشمکش حقوقی که با تاخیر اولین اکران عمومی تا سال 1943. به عنوان یک نتیجه از رسوایی نبود منتشر شده در سراسر کشور تا سال 1946.

‘Scarface’ (1932)

وقتی که می آید به بازرسان, “قانون شکنان” نبود هیوز برای اولین بار در بازار مال فروشان. برای این گانگستر داستان آزادانه در زندگی آل کاپون تولید کننده به دنبال بیشتر افزایش تصویر از عمل و خشونت است. در نتیجه فیلم مورد نیاز چندین ویرایشهای علاوه بر این از چند صحنه محکومیت گانگستر و جدید زیرنویس — آن را رسما به عنوان شناخته شده “Scarface: شرم از ملت است.” حتی پس از آن امتیازات این محصول به پایان رسید هنوز ممنوع در چند متحده است.

‘روزی که دلقک گریه’ (1972)

این یکی تبدیل به چیزهای افسانه. جری لوئیس نوشت کارگردانی و ستاره دار به عنوان یک دلقک سیرک که به پایان رسید تا در یک اردوگاه کار اجباری که در آن او به رهبری و کودکان را در یک اتاق گاز. برای, بسیار, بسیاری دلایل, این فیلم هرگز منتشر شد. لوئیس اهدا آنچه که اعتقاد بر این بود که تنها کپی همراه با یک مجموعه گسترده ای از اسناد به کتابخانه کنگره در ماه ژوئن سال 2014 با ارائه آن نمی شود برای مشاهده در دسترس برای 10 سال. در حالی که شما ممکن است هرگز قادر به دیدن فیلم خود را, شما می توانید ببینید لوئیس دلقک: Zak Bagans خرید آن در سال 2018 برای او خالی از سکنه موزه.

تماس با کریستوفر لارنس در [email protected] یا 702-380-4567. Follow @life_onthecouch در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im