6 لاس وگاس بازیکنان فوتبال ثبت نام با مینه سوتا DII مدرسه

برای امضای ملی روز چهارشنبه تاکستان نظر اسرائیل مان نگاه هر بیت از کسی که مطرح شد در هاوایی است.

او در لباس پوشیدن, کوتاه, گل-الگو پیراهن و یک زن و شوهر از leis.

مان لباس احتمالا کمی متفاوت است در این زمان در سال آینده. این offensive lineman یکی از شش لاس وگاس ولی بازیکنان فوتبال که امضا به بازی در جنوب غربی ایالت مینه سوتا یک بخش دوم مدرسه در مارشال, مینه سوتا.

“من قادر به تحمل این لاس وگاس آب و هوا” مان گفت با خنده. “(دست زدن به مینه سوتا سرد) باید شدنی است.”

جنوب غربی ایالت مینه سوتا یکی از چندین مدارس از غرب میانه بالا ساخته شده اند که تاخت و تاز استخدام در لاس وگاس در سال های اخیر است.

در این سال ایرانی امضا تاکستان مشاهده مان و دفاعی lineman Neil Jones, میراث دفاعی lineman لی ویلسون و گسترده گیرنده ضربه فیلم های پورنو کار فیلیپس و Bishop Gorman offensive lineman علامت فرد و تنگ پایان جیمز پتری.

جونز همچنین خندید کردن ایده برخورد با سرد گفته او “باید برای آن آماده باشد.” او و هم تیمی های جدید خود هستند بیشتر نگران در مورد کمک به ایرانی بهبود در خود 3-8 رکورد این فصل است.

جنوب غربی ایالت مینه سوتا تیم آزادی های ذکر شده به لاس وگاس گروه در میان 40 بازیکن امضا شده توسط ایرانی در روز چهارشنبه.

“من آن را دوست دارم. ما در توییتر چت گروهی با تمام نیروهای در آن” Petrie گفت. “این فقط احساس خوب است. وقتی که من رفتم تا در آنجا برای سفر من, من فقط آن را دوست داشت, بنابراین من متعهد به بعد آنها به من پیشنهاد وجود دارد.”

این یک اتفاق معمول در میان لاس وگاس گروه با توجه به آنچه ویلسون گفت: میراث مربی جان Isola.

Mustangs دفاعی هماهنگ کننده Shay مک کلور دلیل اصلی به صورت ناگهانی خط لوله از لاس وگاس مدارس به جنوب غربی ایالت مینه سوتا. به عنوان سر مربی در Dixie دولت در سنت جورج یوتا برای سه فصل قبل از رفتن به Mustangs, مک کلور بود که حدود دو ساعت از لاس وگاس و ایجاد روابط با مربیان سراسر دره.

“او یک پسر خوب” Isola گفت. “من واقعا او را دوست دارم. او همیشه در مذاکرات به خوبی به کودکان و نوجوانان و مربیان و او بسیار مشتاق و متعهد به برنده شدن است. بچه ها دیدن که.”

آن را خاص به یک شوک فرهنگی برای لاس وگاس ورزشکاران به رهبری مارشال, یک شهر تقریبا 14,000. اما آنها امید برای پیوند به هم تیمی های جدید خود را به عنوان آنها شروع به کالج خود سفر است.

فرد و پتری خواهد پیوست با سابق گورمن هم تیمی براد گولد خواهد شد که یک دانشجوی سال دوم offensive lineman در سال 2020 است.

“این یک سطح راحتی و آن را برای رفتن به یک فرهنگ تغییر” فرد گفت. “هستند بسیاری از بچه ها و ما می توانیم بازی توپ است.”

چندین دره بازیکنان نیز امضا شده با غرب میانه بالا مدارس.

“کسانی که در غرب میانه بالا مربیان شده اند استخدام وگاس سخت گذشته دو یا سه سال” تاکستان نظر مربی مت Gerber گفت. “آنها ساخته ام خوب تاخت و تاز با مربیان و بچه ها در اینجا. آنها با ارائه کیفیت فوتبال است. این نیست مانند کالیفرنیا که در آن وجود دارد بسیاری از تاریخ مدارس و کالج ها در سراسر. کسانی که در مدارس هوشمند هستند. آنها می آیند در اینجا دانستن وجود دارد بسیاری از استعداد ها در این شهر و جذب آنها در اینجا سخت است.”

تماس Jason Orts در [email protected] یا 702-387-2936. Follow @SportsWithOrts در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>