5 راه برای تجدید نظر تاثیر گذار در بازاریابی و آن را موثر تر

تاثیر گذار در بازاریابی را تجربه کرده است رشد انفجاری در سال های اخیر است. قبلی پیش بینی کرده بود آن را تخمین زده می شود برای تبدیل شدن به یک 15 میلیارد دلار به بازار توسط 2022, و قبل از این بود که افزایش سریع Infinite و ایجاد محتوا تحت قرنطینه.

اما در کنار این رشد شده اند به طور فزاینده ای تلخ عناوین: تاثیر گذار بازاریابی حباب تنظیم شده است به پشت سر هم نفوذ ساختگی است و تاثیر گذار تقلب شده است و هزینه شرکت ها بیش از 1 میلیارد دلار.

رشد تاثیر گذار در بازاریابی ناشی از ارزش باور نکردنی آن را ارائه می وقتی که درست انجام شود.

موضوع هسته boils پایین به اعتماد. برخی از تاثیرگذاران در شناخت یا ادراک و فهم جهت سازمان ها و مارک های در حال شکستن اعتماد با مخاطبان خود به دلیل همکاری که فاقد ارتباط هستند جعلی در زمان و اغلب سطحی اندازه گیری.

در اینجا پنج آموخته های کلیدی برای کمک به جلوگیری از ناموفق تاثیر گذار همکاری این عناوین مراجعه کنید به:

مخاطبان اندازه هرگز نباید اولین پروکسی

پیرو اعداد برابر نیست واقعی برسد. آنها را نمی دهد هر اندازه واقعی نفوذ با مخاطبان و مهمتر از همه آنها را نمی دهد هر گونه بینش مخاطبان ترکیب.

با توجه به این که بازاریابی در مورد انتقال یک پیام خاص مخاطبان تاثیر گذار در بازاریابی بی ارزش است اگر آن را در واقع صحبت کردن به مخاطب مورد نظر بدون در نظر گرفتن چگونه تو رفتگی در دیوار و یا گسترده است که مخاطبان است.

اگر شما فروش یک پخت و پز روزمره محصول را به شما تبلیغ در رواج یا خوب خانه داری ؟ اگر شما تا به حال یک fin-tech محصول و در تلاش بودند برای رسیدن به کانادا مخاطبان خواهد شما را با کار بسیار بزرگ با تکنولوژی تاثیر گذار با کمتر از 2 درصد از مخاطبان خود را در کانادا ؟

تمرکز بر روی که شما در رسیدن به.

تعامل برابر نیست, اثربخشی

تعامل نرخ تبدیل شدن به رایج ترین متریک است که توسط آن تاثیر گذار مقایسه هستند ساخته شده است. اما بسیار شبیه پیرو تعداد آنها می تواند یک شاه ماهی قرمز و تاثیر گذار با حق مخاطبان و بالا نامزدی می تواند اشتباه تاثیر گذار.

شما باید برای مشاهده تاثیر گذار بازاریابی به عنوان یک همکاری بین دو علامت های تجاری. زمانی که مارک بیا با هم همکاری کنند موفقیت است که اغلب در بخش های بزرگ به دلیل واقعا مربوطه مناسب است. این تفاوت شدید سرد و موفق Louis Vuitton با همکاری عالی و لگو همکاری با پوسته (که لگو تا به حال به پایان به دلیل منحرف ارزش).

بهترین تاثیر گذار در بازاریابی می آید از یک data-driven رویکرد به درک نفوذ با مخاطبان همراه با انسان بینش به بررسی تراز تجاری و فرهنگی و ارتباط.

بدون این, شما نمی خواهد درایو نتایج قوی در بهترین حالت و در بدترین حالت شما می توانید ببینید مخاطبان واکنش برند و مشکلات ایمنی.

اعتماد نیست ساخته شده در یک پست

همکاری که یک پست بدون هیچ گونه آشکار و یا به راحتی توجیه هم ترازی می تواند در نهایت باعث مخاطبان به سوال که آیا واقعا تاثیر گذار بود و اعتقاد در این محصول است. این درایو کمی ارزش برای نام تجاری باعث کاهش مخاطبان اعتماد با گذار به ارمغان می آورد تا سوال از صحت.

مارک های پیشرو در تاثیر گذار در بازاریابی به طور فزاینده ای در حال ساخت دیگر همکاری یک جزء از خود تاثیر گذار در بازاریابی استراتژی. این اجازه می دهد تا تاثیر گذار به بهترین درک نام تجاری ارزش ها و نیازهای بازاریابی را قادر می سازد توسعه یک متفکر استراتژی برای تحویل دهد که به مخاطبان خود در طول زمان است.

شما نمی خواهد بحث اگر آن را موثر تر به یک جریان اصلی افراد مشهور ایجاد یک همکاری دراز مدت/ambassadorship با نام تجاری. وقتی که درست انجام شود یک همکاری بلند مدت است که اثر تجمعی در مخاطبان از هر دو به خاطر سپردن و داشتن مورد نظر عاطفی پاسخ به تبلیغات.

وجود دارد نیز قابل فرعی مزایای که از دراز مدت همکاری. از نظر مالی وجود دارد اقتصاد مقیاس همراه با این واقعیت که شما در حال مذاکره با یک رای امروز که به احتمال زیاد در آینده افزایش. ارتباط عاقلانه شما ساخت بسیار نزدیک ارتباط و درک خواهد کرد که تقویت بیشتر تراز و قفل کردن رقبا اعم از قراردادی یا نه.

همه پیام ها برابر نیست

شناسایی حق تاثیر گذار بر اساس مخاطبان و نام تجاری تراز معنا نیست که وجود ندارد هنوز کار قابل توجهی برای کمک به یکدیگر درک مشترک و اهداف و ارزش های زیبایی شناسی و سبک. قدرت خلاصه همه چیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im