5 راه برای نگه داشتن کارکنان از سوختن در طول همه گیر

به عنوان بخشی از Adweek اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه (ثبت نام اینجا) ما که درخواست راهنمایی از خوانندگان ما در موضوعات مختلف در مورد فرصت های شغلی و محل های کار است.

پرورش تعهد با ارائه غنی سازی فرصت دفاع از خود مراقبت و تصدیق واقعیت می تواند کمک به نگه داشتن کارکنان با انگیزه به عنوان آنها را قبول و تنظیم به جدید خود را حرفه ای و شخصی روزمره در خانه. ما بررسی بیش از 75 بالا با نام تجاری بازاریابان آژانس رهبران و کارشناسان تبلیغات از Deutsch, NY, TBWA\Swee\بعد LA MightyHive و بیشتر در مورد آنچه آنها انجام می دهند برای اطمینان از همکاران خود را نمی سوزاند.

شفاف و واقع بینانه

آن را دشوار است به ماندن مثبت زمانی که شما نمی توانید فرار مداوم موج اخبار بد در LinkedIn, Twitter و یا Facebook—اطلاعیه از دوستان صنعت و گذشته همکاران مبارزه از طریق اخراج یا furloughs می تواند تعدیل خلق و خوی و پایمال کردن کارکنان با استرس است.

“در این زمان از عدم اطمینان مهم ترین چیز من می تواند ارائه به کارکنان شفافیت” وال DiFebo مدیر عامل شرکت دویچ نیویورک گفت. “هیچ کس نباید به سوال که در آن او می ایستد در شرکت و یا شرکت در آن رهبری—آنها باید گفته شود.” DiFebo شده است پرداختن ضربه سختی سوالات در طول Deutsch نیویورک صبح huddles و ارسال یک توجه داشته باشید هر جمعه به آژانس. “هنگامی که کارمندان نگران نیست که آنها که در تاریکی نگه داشته آنها احساس امن تر در نقش خود درک وضعیت شرکت و می تواند به تمرکز توجه خود را بر سلامت خود و خانواده و کار خود را” DiFebo اضافه شده است.

شفافیت همچنین می توانید در قالب آموزش کارکنان در مورد همیشه در حال تکامل coronavirus وضعیت با اطلاعات قابل اعتماد به عنوان کارین وستر مدیر ارشد منابع انسانی مسئول در شرکت فیلم B-حلقه می کند. “من سعی می کنم در نقش یک مدل و از خودم مراقبت کنم و من خود را به خوبی بودن. من سعی می کنید به ماندن مطلع خواندن رسمی دولت منابع به منظور قادر به پاسخ به پرسش از کارکنان و جدا کردن حقایق از خبر جعلی.”

“هنگامی که کارمندان نگران نیست که آنها که در تاریکی نگه داشته…آنها می توانند تمرکز توجه خود را بر سلامت خود و خانواده و کار خود را.”
وال DiFebo مدیر عامل شرکت دویچ نیویورک

جشن پیروزی هر

سان فرانسیسکو مستقر در سازمان خلاق Cutwater نیست فقط برجسته کارمند و مشتری موفقیت است که اتفاق می افتد در داخل با توجه به رئیس جمهور و اصلی مسیحی هیوز آن را نیز به رسمیت شناختن “شیرین لحظات زندگی است.”

“یکی از ما دهم تا به حال یک مقاله منتشر شده در یک وب سایت معتبر مجله. و ما جشن گرفته می شود هنگامی که دو نفر از اعضای تیم ما شد اولین بار پدر و مادر و دیگری مشغول شدم!” هیوز گفت. “تیم طول می کشد لذت در جشن—در حالی که آن را متفاوت از آن هنوز هم می تواند خوب باشد.”

با توجه به سر مردم و فرهنگ لیزا Cobley او branding agency, Ragged Edge طول می کشد یک رویکرد مشابه به ستایش برنده بزرگ یا کوچک است. “این همیشه قدردانی است اما در حال حاضر آن را مهم تر از همیشه,” او گفت:. “کارت های الکترونیکی انجمن گل و هدیه تعجب تحویل شده است و راه های خلاق ما گفته ایم به خوبی انجام داده و نشان داده است که ما مراقبت.”

شرکت های دیگر مانند آتلانتا-آژانس پوست پوست و رسانه های مشاوره MightyHive را شگفت زده کرده اند کارکنان با مواد غذایی تحویل بسته های مراقبتی و boozy سبد به عنوان یک بیان قدردانی خود را برای انعطاف پذیری و ادامه داد: فداکاری است. اوه همکاران شروع به اضافه کردن comp روز و اضافی انجمن اولیا و مربیان و همچنین به عنوان حرکت به بالا “تابستان جمعه” برنامه با یک ماه پاداش تلاش های خود را با مقدار مورد نیاز استراحت.

همدردی

بسیاری از رهبران با تاکید بر اهمیت چک کردن در در کارکنان که ممکن است به عنوان بسیاری از “قرنطینه امتیازات.” این تجملات طیف وسیعی از قرنطینه با عزیزان یا هم اتاقی داشتن به خانه از مدرسه در کودکان, نداشتن کسی عزیز در بیمارستان بیمار مبتلا به کروناویروس و داشتن فضای کافی و یا امکانات رفاهی برای استفاده از.

“هر حس تازگی در حال حاضر فرسوده و افرادی که به تنهایی زندگی می کنند و یا اصلا باغ یا بالکن ها رنج می برند به طور خاص گفت:” راب کک بنیانگذار و مدیر مشتری از استودیو خروجی. “این مهم است به یاد داشته باشید که و همدردی با اعضای تیم در بیشتر موقعیت های چالش برانگیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de