5 راه قرنطینه اتحادش را تغییر حشیش صنعت برای همیشه

بینش کلیدی:

گیر در قرنطینه برای هفته ها در پایان و جمع اوری نیازهای مصرف کنندگان را ساخته اند خود را Covid-19 خرید تنظیمات بسیار روشن: کاغذ توالت پیتزا یخ زده اره منبت کاری اره مویی پازل ها و ضد عفونی کننده دست.

برای برخی از مصرف کنندگان حشیش–هنگامی که به احتمال زیاد در نظر گرفته اختیاری خرید—سریع اضافه شده به این لیست است, سوخت رسانی بی سابقه ای سبز راش با شکستن رکورد فروش پس از مستند رفت و به زور در ماه مارس است.

“جوراب زنانه ساقه بلند جدید هنجار” گفت: Roy بینگهام از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت تجزیه و تحلیل شرکت BDSA با Brightfield گروه پیدا کردن که 57 درصد از حشیش مصرف کنندگان می گویند آنها در حال حاضر نگردند و یا برنامه ریزی برای انجام درست آن.

هر چند افزایش است خبر خوش برای صنعت حل نمی کند برخی از شاهدانه’ بومی مشکلات. به شدت مشمول مالیات اما هنوز هم فدرال غیر قانونی, علف های هرز, کسب و کار نیست در حال حاضر دریافت هر دولت مورد حمایت و کمک مالی و یا پرداخت حفاظت در کسب و کار کوچک بسته محرک (هر چند لابی و چند قانونگذاران در حال تلاش برای تغییر است که برای آینده دور از همه گیر امداد).

بسیاری از آنها نیز در بسته های پول داشتن هیچ دسترسی به وام های بانکی در حالی که سرمایه و خشک و در ادامه به قفل در نبرد گرم با هر دو خود را بالا هیئت مدیره رقبا و نمایندگی مجاز و فروش که در ادامه به فروش غیر قانونی.

در عین حال شاهدانه برندها در حال پیدا کردن دلایلی برای خوشبینی است. مجازی رویدادهای بزرگ بازدید 4/20 در رانندگی فروش و ساخت و ساز جامعه و بازیکنان اصلی در صنعت های درس آنها آموخته ایم و تا کنون در طول coronavirus بحران است.

در اینجا پنج takeaways کلیدی:

1. شاهدانه خرید احتمالا برای همیشه تغییر

اولین مانع عمده از Covid-19 همه گیر شد و تامین امنیت “ضروری کسب و کار” طراحی است که اتفاق افتاده است در اکثر 33 متحده که در آن حشیش فروش حقوقی برای بیماران پزشکی و برخی از این 11 فیلم استفاده از بازار. این حرکت که قرار درمانگاه ها در رقابت با سوپر مارکت ها و داروخانه ها شد پیشگامانه صنعت خودی می گویند.

اما انجام کسب و کار در طول coronavirus مطرح کرد چالش های عمده ای یعنی نیاز به تغییر از سنتی آجر و ملات برای خرید آنلاین منظقه وانت و تماس تحویل.

هر چند آنها تا به حال به حرکت به یک درهم آمیخته از قوانین است که متفاوت است, جغرافیا, بسیاری از حشیش فروشان چرخد و به سرعت به محلی شهرستان و دولت دستورالعمل. برخی از شده اند و نیاز به تعویض تحویل-فقط به عنوان مثال در حالی که برخی از ترخیص برای اولین بار به صورت منظقه وانت و درایو-از طریق. دیگران اجازه داده شد برای حفظ فیزیکی خود درب باز اگر آنها به دنبال سخت تمیز و اجتماعی فاصله پروتکل های.

“به عنوان یک مصرف کننده شما لازم نیست که صبر کنید در خط دیگر. و به عنوان یک کسب و کار کوچک شما می توانید میکنید و تجربه است.”
—جین فن آوری مدیر عامل سقراط روزنفلد

در حال حاضر داشتن تجربه آنچه اغلب راحت تر گزینه های خرید مصرف کنندگان ممکن است هرگز بازگشت به قبل از بحران شاهدانه عادات خرید.

یک نظرسنجی از گنجه الهه یافت 67 درصد از پاسخ دهندگان با استفاده از خدمات تحویل قبل از همه گیر افزایش به 84% پس از شروع مستند. یک Brightfield گروه مطالعه در عین حال نشان داد که 34 درصد از مصرف کنندگان حشیش برنامه ای برای سوئیچ به برخی از فرم “کلیک کنید و جمع آوری” در آینده است. این تعداد به طور قابل توجهی بالاتر برای millennials در 42%.

بازار آنلاین جین فن آوری های گزارش شده 85,000 جدید کاربران ثبت نام شده و یک 142% افزایش در سفارشات آنلاین در ماه مارس (که تعداد شات بالا به 216 درصد افزایش در آوریل 20). Execs در پلت گاهی اوقات به عنوان “آمازون از شاهدانه” فکر می کنم این طبیعی جدید است.

“به عنوان یک مصرف کننده شما لازم نیست که صبر کنید در خط دیگر” مدیر عامل سقراط روزنفلد گفت. “و به عنوان یک کسب و کار کوچک شما می توانید میکنید و تجربه ارائه می دهیم که به راحتی و گزینش و درک مصرف کننده خود را در یک سطح معناداری.”

روزنفلد پیش بینی کرد که خرید آنلاین را افزایش از 30 درصد از مجموع دسته بندی هزینه های قبل از قرنطینه به 80 درصد در سال آینده “خدمت به عنوان یک انکوباتور برای آنچه که در آینده نگه دارید” در سراسر تعدادی از صنایع است.

 2. خوراکیهای متنوع و حاوی نوشیدنی های آماده برای رفتن جریان اصلی

خوراکی و THC-حاوی نوشیدنی داشتن یک لحظه دور زودتر از کارشناسان صنعت پیش بینی کرده بود به عنوان مصرف کنندگان تکیه به سمت جایگزین برای سیگار کشیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im