5 راه بازاریابان می توانند بسیج و پیدا کردن الهام بخش در طول همه گیر

هیچ راه دیگری به آن می گویند: ما رو بی سابقه بین المللی بحران در COVID-19 یک بیماری همه گیر است که به سرعت اتفاق می افتند قبل از چشم ما. اطلاعات تکامل می یابد روزانه. جاده پیش رو دشوار است برای دیدن.

اما یک چیز روشن است: این کار سخت است فقط آغاز شده است. توقف گسترش نیاز به هر یک از ما با عبور از بخش صنعت حمایت کند.

به عنوان من همچنان به فکر می کنم در مورد چگونه به بهترین کمک در هفته ها و ماه های آینده من تشخیص چقدر من یاد گرفته ام که من تماشا کرده ام همکاران ما نشان می دهد تا بالا بردن دست خود و به همه در. ما همه در این با هم, بنابراین من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن آنچه که من آموخته ام که تا کنون با این امید که این بینش به دیگران کمک کند.

از همه کسانی که کمک می کند می خواهد به آنها فقط باید یک کار انجام دهید

یک عضو از تیم من به من گفت که او ساخته شده یک صفحه گسترده به همکار همسایه یک راه برای به اشتراک گذاشتن روش های خاص آنها می تواند کمک به هر یک از دیگر هر چیزی از “من می توانم معلم هندسه بیش از FaceTime” به “من خوشحال هستم برای انتخاب کنید تا مواد غذایی برای هر کسی که قادر است.” آنها همچنین شامل هر گونه نیازهای خاص آنها ممکن است. هر کس می خواست برای کمک به, و بسیاری از مهارت های منحصر به فرد—آنها فقط نیاز گسترده به ترجمه حسن نیت به عمل است. در کمتر از 24 ساعت آن را به حال نزدیک به 600 همکاران.

کار سخت را به تازگی آغاز کرده است. توقف گسترش نیاز به هر یک از ما با عبور از بخش صنعت حمایت کند.

این مثال صادق است در سطح شرکت های بزرگ بیش از حد. برخی از مدیران اجرائی قادر به می گویند: “ما استفاده از منابع تولید.” دیگران قادر به استقرار خود را در تیم های خلاق و یا کمک مالی به رسانه ها. آنها فقط نیاز به صفحه گسترده. این قدرت از برگزاری.

زمانی که پیام می تواند تغییر یک شبه انجام آنچه شما می توانید امروز

به درک ما از COVID-19 تکامل می یابد بنابراین به سرعت در حال صبر کنید و ببینید رویکرد می تواند وسوسه انگیز است. اگر چه ما ایجاد پیام رسانی است که به سرعت منسوخ می شود? در طول فجایع مانند 9/11 یا طوفان سندی و کاترینا تلاش های ما بودند بیشتر در مورد بازیابی از پیشگیری است. این COVID-19 بحران متفاوت است. این ویروس در حال گسترش است به سرعت که هیچ وقت به نگرانی در مورد تاریخ انقضای پیام امروز نه اگر آن را امروز مورد نیاز است.

وجود دارد هیچ چیز مانند یک رقیب

رسانه ها و فن آوری های دیجیتال شرکت تولید بدون مارک پلت فرم اگنوستیک خلاق است که می تواند توسط هر کسی که می خواهد آن را به دلیل گرفتن پیام مورد اجتماعی فاصله بهداشت شخصی و بهداشت روانی است و اولویت در حال حاضر. این متحد اصل این است که همه دست به دست در عرشه زمان.

فشار همسالان می تواند مثبت

ما نمی توانیم فقط دیدار با مردم با پیام مناسب در زمان مناسب است. ما باید برای مردم به رله این پیام را به دیگران که به آنها اعتماد: در متون در تماس های تلفنی در محل کار شل کردن کانال ها در حساب های رسانه های اجتماعی. مقیاس و سرعت ضروری است. پیام باید گسترش سریع تر از ویروس.

این یک لحظه برای برگشت همدلی

قبل از این بیماری همه گیر میلیون ها نفر از مردم از خواب بیدار نمی دانستند که چگونه آنها می خواهم شام روی میز و یا چگونه آنها می پرداخت صورتحساب های پزشکی خود را. به عنوان تعدادی از افرادی که خود را پیدا کنید در این وضعیت soars, بنابراین بیش از حد می کند تعداد زیادی از مردم که درک در سطح احشایی چه بی ثباتی احساس می کند مانند.

به عنوان ما را از طریق حرکت این هفته آینده این مهم خواهد بود تا منعکس کننده در مورد چگونه ما می تواند استقرار آنچه ما یاد بگیرند نه فقط به آدرس coronavirus همه گیر اما همچنین به رسمیت شناختن شدید مشکلات ناامنی و نابرابری در همه اشکال ما به عنوان بازسازی است. و ما بازسازی خواهد شد.

هیچ کس نمی تواند به ما ارائه یقین در حال حاضر و افزایش همدلی را پرداخت نمی کند کسی صورتحساب مواد غذایی. اما من به عنوان بی سابقه ای افزایش پاسخ به دیدار با این بحران بی سابقه—هر وقت صحبت من با کسی که از جان گذشته برای کمک به در هر راه که آنها می توانند—من به یاد دارم از امید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>