5 چیزهایی که ما یاد گرفتیم در مورد DJ Khaled از بحث خود را در مارک های رقیب

DJ Khaled تعریف چند hyphenate. یک نوازنده یک مغول و یک استاد از نام تجاری مشارکت در این سال به تنهایی او ستاره دار در اولین نقطه سوپر جام و برداشت خود را برای اولین بار جایزه گرمی. و در روز پنج شنبه او تصویری conferenced به Adweek را رقیب برندهای اجلاس در نیویورک از خانه اش در میامی به شرکت کنندگان یک نگاه اجمالی از دفتر خود را—به طور طبیعی آن را در decked پرتره از خود و پسرش Asahd و همچنین به عنوان اسباب بازی مخمل خواب دار هرمس بالش.

در طول صحبت خود را با Adweek ارشد نام تجاری افسر Danny Wright خالد گود در اولویت های خود را آنچه که او به نظر می رسد در نام تجاری مشارکت خود را در حال حاضر در حماسه سال و بیشتر.

در اینجا پنج قطعات ما یاد گرفته در مورد نوازنده:

او اولویت در حال حاضر است خانواده اش

خالد و همسر نیکول پهلو استقبال پسر دوم خود را عالم در ژانویه. مانند خالد گفت که برای زمان حال خانواده خود را در اولویت. “در حال حاضر تنها با داشتن یک خانواده به آنها را جمع آوری و آنها را تماشا لبخند, تماشای بچه ها در حیاط خلوت من خانواده لذت بردن از زندگی است که باعث می شود من الهام,” او گفت:. “زمانی که من دیدن آنها لبخند و خانواده ام خوب است که انگیزه من که انرژی من برای رفتن به خارج وجود دارد.”

هنگامی که او باعث می شود موسیقی به آن نیاز دارد به صحبت می کنند به او

بحث خود را از فرایند خلاق خالد گفت که این همه پایین می آید به موسیقی است. “موسیقی است که قادر به صحبت می کنند واقعا نه تنها برای من است اما امیدوارم برای شما,” او گفت:. “که واقعا مهم ترین چیز است.” او می خواهد به ایجاد موسیقی است که انگیزه مردم آنها را خوشحال می کند و باعث می شود آنها احساس انرژی—موسیقی است که حرکت مردم است.

خود راک سوپر باول نقطه تحقق یک رویا

“من همیشه می خواستم برای انجام یک سوپر باول تجاری” خالد اعتراف کرد. او ستاره دار در سنگ های سخت را تبلیغ Super Bowl در کنار جنیفر لوپز و الکس رودریگز در یک دزدی-الهام نقطه به کارگردانی Michael Bay. “این فقط باور نکردنی انجام,” او گفت:.

او می خواهد به کار با مارک های او را دوست دارد

خالد گرفته شده در مشارکت با برندهای مانند Cîroc, لوک Belaire و اردن و او می گوید که دوست داشتن یک نام تجاری است که بالای ذهن او را زمانی که تصمیم گیری که آیا یک همکاری است که ارزش انجام می دهند. و این نه فقط به این دلیل او احساس می کند که راه آن دلیل است که طرفداران خود را احساس می کنید که راه بیش از حد. “من احساس می کنم مانند مصرف طرفداران و مردم است که پشتیبانی از نام تجاری همان راه احساس می کنم” او گفت:. “آنها آن را دوست دارم.”

بالاتر از همه, او

راز خالد موفقیت—و شاید به همین دلیل 18.6 میلیون و شمارش هستند پس او را در Instagram? “برای من همیشه خودم,” او گفت:. “من فکر می کنم که کلید اصلی. که اصالت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de