5 چیزهایی که در مورد خشن ترین بازی در اظهارات تاریخچه

یادداشت سردبیر: این قسمت از سری گاه به گاه acquainting طرفداران با اظهارات’ نامی از 60 سال سابقه به عنوان تیم حرکت به لاس وگاس برای سال 2020 فصل است.

هر زمان دیوید Humm صحبت در مورد گذشته خود را طرفدار فوتبال و بازی های دیرین اظهارات پشتیبان و کارفرمایی winced و grimaced.

آن را در برابر شیکاگو خرس در نوامبر 1984.

مارک ویلسون بود اظهارات’ شروع کارفرمایی. او را زدم از بازی دو بار. قبل از اینکه حاصل کار دو تیم. Humm جایگزین او اما تنها در حالی که کمی.

چپ دست جانباز از لاس وگاس’ Bishop Gorman بالا اخراج شد توسط ریچارد دنت و تا به حال دو دندان زدم. کمی بعد اوتیس Wilson کاشته Humm به چمن مصنوعی در میدان سرباز, پاره شدن غضروف در هر دو کارفرمایی زانو.

خواهد بود که آخرین بازی از Humm 10 سال NFL حرفه ای.

در اینجا پنج چیز بیشتر در مورد چه بوده است به نام most violent NFL game ever played:

— خرس’ vaunted 46 دفاع ثبت شده نه کیسه و سه interceptions و دو گیر میکنه در یک 17-6 پیروزی. شیکاگو مربی مایک Ditka آن را به نام “خشن ترین بازی فوتبال من تا کنون دیده اید.”

— پس از ویلسون بود زدم از بازی دو بار “که شلاق زدن ممکن است فقط numbed حواس خود را کمی” ان بی سی مرلین اولسن گفت: بینندگان تلویزیون — و Humm پس از این اظهارات نظر قرار دادن توپ زن در ری پسر کارفرمایی. مرد خودداری کرد. وقتی نیمه دوم شروع NBC نشان داد گرافیکی با چندین علامت سوال که در آن نام از اظهارات’ کارفرمایی به طور معمول خواهد بود.

— خرس نیز دچار کلید صدمه وقتی کارفرمایی جیم مک ماهون دچار پاره کلیه در طول سه ماهه سوم. “رفتم به اتاق قفل — این بود که در وسط بازی—و من در بر داشت جیم ایستاده در توالت, در پد (ادرار) خون” استیو Zucker های کارفرمایی عامل گفت: در یک کتاب در مورد کسانی که خرس تیم است.

— Wilson تکمیل 4 از 11 عبور از تلاش پس از نتیجهی — با انگشت شست و انگشت شکسته. یک پزشک تیم نشان داد که آسیب به ویلسون در خانه پرواز اما گفت: مربیان نمی خواهید به او بگویید چون جیم Plunkett در حال حاضر با آسیب Humm حرفه ای بود و این اظهارات مورد نیاز ویلسون به نگه داشتن بازی.

— اگر چه در نگاه به گذشته این بازی در نظر گرفته شد باطل Wilson بعدها آن را می گویند به نظر می رسید نسبتا عادی زمانی که شما در آن بودند. “من می دانم که بسیاری از بچه ها رو carted که بازی” سابق BYU ستاره گفت: آنلاین ورزشی وبلاگ Deadspin در سال 2013. “اما بازی در این بازی من واقعا نمی باید یک حس است که آن را که بد است. آن زمان های مختلف متفاوت از دوران.”

تماس با ران Kantowski در [email protected] یا 702-383-0352. Follow @ronkantowski در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>