5 چیزهایی که در مورد اظهارات’ Ottos

یادداشت سردبیر: این قسمت از سری گاه به گاه در تاریخ این اظهارات.

نام خانوادگی مشترک معروف ترین palindrome در اظهارات تاریخ است.

جیم اتو بود و مرکز اصلی اوکلند ریدر. او با بازی 14 فصل هر یک با اظهارات و انتخاب شد به Pro Football Hall of Fame در سال 1980 اولین سال او واجد شرایط.

گاس اتو بود linebacker و همچنین اظهارات از سال 1965 از طریق ’72. او به عنوان بزرگ به عنوان جیم اتو اما او به اندازه کافی خوب به لیگ فوتبال آمریکایی همه ستاره تیم چهار بار.

در اینجا پنج چیز شما oughta know مورد Ottos:

1. آنها فوتبال برادران و ارواح قوم و خویشی اما در غیر این صورت نمی شد مرتبط است. جیم 82 متولد شد در واسا ویسکانسین و بازی فوتبال کالج در میامی فلوریدا. گاس 76 متولد شد در سنت لوئیس و بازی در میسوری.

2. اتو جیم شد سه Pro کاسه انتخاب دو زمان اول تیم All-Pro 10-زمان AFL همه ستاره و یک عضو از NFL سالگرد 100 تیم. گاس اتو بود چهار بار تمام نرم افزار.

3. جیم اتو عینک نیوجرسی شماره 50 خود و اظهارات’ فصل اول در سال 1960 قبل از تعویض به 00. یک پانل از NFL مورخان به اتفاق آرا رای دادند و او را بهترین بازیکن در تاریخ به پوشیدن شماره 00 در یک نظرسنجی در ماه ژانویه منتشر شد. گاس اتو عینک شماره 34 و نه در میان فینالیست در نظرسنجی که احتمالا به خاطر 34 نیز والتون Payton شماره. گاس همچنین جرم در میسوری عجله 127 بار برای 427 متری و چهار touchdowns — از این رو به پایین شماره پیراهن.

4. چرا که مراکز تجمع آمار در شیوه quarterbacks در حال اجرا پشت و گسترده رسیور تعداد بیشتر در ارتباط با اتو جیم علاوه بر این یکی او را در پشت خود است 74 — تعداد اعمال جراحی او را تحمل کرده است (در آخرین شمارش) از جمله 28 در زانو خود را. پای راست او قطع شد در سال 2007. با وجود دستخوش نه زانو عملیات زمانی که او بازی او هرگز از دست رفته بازی بازی در 210 متوالی.

5. گاس اتو نیز غلبه یک مسئله جدی سلامت چهارگانه تحت عمل جراحی بای پس قلب او پس از بازی روز.

تماس با ران Kantowski در [email protected] یا 702-383-0352. Follow @ronkantowski در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>