5 takeaways از نوادا دموکرات قفقاز

1. نوادا را دوست دارد برنی ساندرز: آن را نه فقط در خود سفر دولت است. آن را فقط به خود بسته بندی تظاهرات و عاشقانه طرفداران اختصاص داده شده. این پیام خود را بهداشت و درمان برای همه رایگان, عمومی, کالج و دانشگاه برای همه, کاهش هزینه داروهای تجویزی برای همه و رفع شکاف رو به رشد بین فقیر و غنی.

نوادا به نظر می رسد برای جذب به populists این سیاستمداران رد توسط جریان اصلی. کنگره جمهوری خواه ران پل دارای یک زیر پرشور در نوادا پايان دوم در سال 2008 حزبی و سوم در سال 2012. (پل پیروان در زمان بیش از این حزب در سال 2012 و برخی شورشی نمایندگان به او رای دادند به جای نامزد میت رامنی در سال 2012.)

ساندرز به نظر می رسد الهام بخش که همان نوع از خود گذشتگی. او تقسیم دولت تقریبا به طور مساوی با کلینتون در سال 2016 و درخواست تجدید نظر خود را تنها به نظر می رسد به رشد کرده و پس از آن. ساندرز’ سازمان های سیاسی در دولت و کمپین نیروی انسانی بسیار عالی هستند.

2. قفقاز در حال دست و پا گیر: بر خلاف دولت-اجرای اولیه انتخابات قفقاز هستند حزب-اجرای امور که نیاز به مقدار زیادی از سازمان آموزش و داوطلب کمک کند. تاخیر اشتباهات و مشکلات تقریبا اجتناب ناپذیر است. نه تنها این, اما آنها همچنین نیاز به مراتب بیشتر تلاش در بخشی از رای دهندگان که به نشان می دهد تا در انجمن سایت و رفتن را از طریق چند ساعت از فعالیت سیاسی.

این زمان در اطراف, نوادا حزب دموکرات ارائه شده اولیه رای گیری در تلاش برای ایجاد رای گیری آسان تر و بیشتر مردم درگیر است. وجود صف های طولانی در اوایل سایت های رای گیری در شهرستان کلارک. تمام گفته 75,000 افراد شرکت کننده در رای گیری اولیه.

اما در اوایل رای گیری ممکن است بسیار محبوب به دلیل رای دهندگان می خواستند برای جلوگیری از انجمن-روز رای گیری که شامل جسمی ایستاده با همفکر همسایه به حمایت از نامزد خود را انتخاب و فیزیکی فقره رای دهندگان گروه و پس از آن — برای طرفداران نامزدها که نمی رسیدن به یک آستانه حداقل 15 درصد حمایت خود را در حوزه — realigning پشت دیگری نامزد شده است.

3. هیچ کس دوست دارد قفقاز (به جز حزب دموکرات): نوادا دموکراتیک رای دهندگان ترجیح می دهند اولیه انتخابات به جای قفقاز با توجه به نوادا نظرسنجی™ انجام شده توسط Review-Journal و AARP نوادا است. به طور کامل 67 درصد از رای دهندگان گفتند که ترجیح می دهم اولیه فقط با 23 درصد حمایت از قفقاز.

اما دولت حزب دموکرات است یک استثنا برای این قاعده است. در اولین جلسه در سال 2008 حزب بود قادر به ثبت نام 30,000 رای دهندگان در یک روز (هیچ اولیه رای گیری که در آن سال). در بخشی از این موفقیت بود که با توجه به شور و هیجان تولید شده توسط آن-بهداشت ، باراک اوباما نامزدی و حماسه نبرد بین او و پس از آن-سن. هیلاری کلینتون ،

این حزب می گوید آن ثبت شده 10,000 جدید دموکرات ها در طول چهار روز رأی گیری یک حزب-ساختمان feat که خواهد بود بسیار مشکل تر بدون قفقاز.

سپس دوباره حداقل یک زن و شوهر از کسانی که اعضای حزب دموکراتیک ممکن است جمهوری خواهان در لباس مبدل!

4. این ممکن است نوادا گذشته انجمن: رای دهندگان نمی خواهید آن را و کارشناسان سیاسی می گویند در این سال از آن است که آن را می آید به میزبانی حزبی به جای اولیه انتخابات.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak گفت: رنو روزنامه مجله در روز دوشنبه که او فکر می کند نوادا مقننه نگاه می سوئیچینگ از پارلمانی به سیستم اولیه انتخابات. “خطوط راه بیش از حد طولانی است. چندین نفر با من تماس. من فکر می کنم بسیاری از مردم می خواهید به آن نگاه کنید” فرماندار به این روزنامه گفت. (Sisolak بعد در راه برگشت به سخنان خود گفتن یک خبرنگار در روز جمعه “(من) ترک که به قوه مقننه است. آنها می آیند تا با بسیاری از ایده های من شگفت زده نمی شود.”)

تلاش برای تبدیل به یک اولیه انتخابات در سال 2015 شکست خورده در واپسین روز از جلسه قانونی.

5. نوادا ممکن است حرکت: با آیووا مشکلات در سال های اخیر نوادا ممکن است حتی زودتر از تاریخ در نامزدی تقویم. دولت را متنوع جمعیتی آن را بهتر bellwether از آیووا یا نیوهمشایر و خود را قوی مهاجر و اتحادیه جمعیت هستند, هسته, قطعات دموکراتیک حوزه بیش از حد. “من متقاعد شده است که نوادا رفتن به حرکت می کند تا به طور قابل توجهی” سابق وزیر بهداشت ، هری رید گفت: نیویورک تایمز در هفته گذشته.

تماس با استیو گشاید در [email protected] یا 702-383-0253. Follow @SteveSebelius در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>