5 درس برگر کینگ آموخته با رها کردن کپک زده گنده

به نظر من خوب CMO نیاز به انجام دو چیز را در همان زمان. شما نیاز به درایو فروش. من شک دارم هر CMO را بیش از حد طولانی گذشته اگر نام تجاری تانک در فروش. دوم, شما نیاز به ایجاد نام تجاری خود را “آینده اثبات.”

قاعده کلی این است که فشار شما به عنوان یک CMO نامتعادل است. اکثر CMOs بسیار بیشتر فشار بر اهداف کوتاه مدت نسبت به بلند مدت ، اما در واقع آنها به همان اندازه مهم است.

ساخت نام تجاری “آینده اثبات” یک نیاز به ایجاد یک دیدگاه در مورد آینده چگونه خواهد بود. اگر شما را مدیریت برای رسیدن به آینده برای اولین بار در حالی که مدیریت هزینه این سفر موفقیت, شانس شما را برای گرفتن یک disproportional مقدار از سهم بازار را در روند. از دست دادن این مسابقه ممکن است در نهایت هزینه برای نام تجاری خود را. در برخی موارد در حال دوم به چیزی است که به معنی شما را تا پایان با خود حمل مقدار زیادی از هزینه را بدون گرفتن اعتبار بیشتر برای آن است.

من فکر می کنم یکی نیست نیاز به یک بازاریابی رویایی تصور کنید که پنج تا 10 سال از هم اکنون مردم را خوردن مواد غذایی که حاوی مواد مصنوعی. در واقع به عنوان ویلیام گیبسون یک بار گفت: “آینده است که در حال حاضر در اینجا—آن را نه تنها بسیار به طور مساوی توزیع شده است.” بنابراین اگر شما در نگاه نسل جوان را ببینید که میل به خوردن “پاک کردن مواد غذایی” بسیار بیشتر است. در همان زمان درک از “فست فود” با همین مردمی است که بسیار بیشتر منفی است.

بنابراین در اینجا این است که یک فرصت برای آینده اثبات برگر کینگ. و برای انجام این کار ما ایجاد کپک زده گنده.

هدف اصلی از کپک زده هوپر—ایجاد شده از طریق یک همکاری دیوید میامی اینگو و Publicis—این بود که شروع به تغییر درک از برگر کینگ مواد غذایی با افزایش توجه به بازدید از رستوران ما. از تجربه هر زمان ما ضربه اجرا خانه با یکی از ایده های ما در, ما در نهایت تبدیل شدن به بالا بیشتر-از-ذهن که تمایل به کمک به درایو بیشتر بازدیدکننده داشته است. اما بود که هدف اصلی در اینجا فقط یک اثر جانبی از مقیاس talkability دریافت ما از ایده های مانند کپک زده گنده.

کپک زده گنده پیشی گرفته و تمام انتظارات ما وقتی که می آید به دست آورده رسانه ها برداشت. تا کنون ما به دست آورده در حدود 8.4 میلیارد آلی رسانه های برداشت (منابع: Verizon رسانه ها و Boxnet).

کیفیت برداشت نیز بسیار قوی است. کلید media وسایل نقلیه از همه در سراسر جهان تحت پوشش مبارزات انتخاباتی. و با وجود این واقعیت است که برخی از سرفصل های در حال sensationalist تن (کلاسیک clickbait استراتژی) اکثریت قریب به اتفاق مقالات بسیار مثبت و به وضوح فرود آمد هدف اصلی این کمپین: نه مصنوعی و مواد نگهدارنده.

بر خلاف آنچه برخی مقالات/تحلیل گزارش تمایلات عمدتا مثبت خنثی به دلیل حجم قابل ملاحظه ای از اخبار و سرمقاله پست تا به حال در سایت و توییتر.

برگر کینگ

ما این باور وجود دارد که یک دلیل روشن که چرا برخی از مقالات و یا تجزیه و تحلیل گزارش روحیۀ که اریب بیشتر از منفی به یکی از ما در حال نشان دادن اینجا. چند بار تجزیه و تحلیل خودکار ایجاد شده توسط ابزار مورد استفاده برای نظارت بر احساسات باید محدودیت ها با کلمات کلیدی که در حال منفی در تئوری است. ما با آن مواجه هستند این موضوع در بسیاری از مبارزات ما قبل از. برای مثال وقتی ما قلدری جونیور یا گنده بی طرفی کلمات کلیدی مانند “قلدری” و “لغو” شد تفسیر با الگوریتم به عنوان منفی حتی زمانی که سرفصل ها و مکالمات مثبت بودند.

همان اتفاق افتاده است با کپک زده گنده. به همین دلیل تیم ما دستی دسته بندی محبوب ترین پست ها—مانند بسیار بازتوییت یا مشترک مقالات و نوشته ها—که به طور معمول خواهد بود. به عنوان منفی است زیرا آنها شامل کلمات مانند “کپک زده” یا “نفرت انگیز است.” دستی دسته بندی آنها اطمینان حاصل می کنیم که نوشته های که می گویند چیزهایی مانند “زشت اما زیبا” یا “disgustingly درخشان” طبقه بندی به عنوان مثبت یا خنثی بر اساس کامل متن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de