4A را توصیه می کند برندها به تجدید نظر مناسب بودن اطراف محتوای اخبار

بینش کلیدی:

  • ترین خبری است که در واقع نام تجاری ایمن اگر چه نه لزوما با نام تجاری مناسب است.

تبلیغات ممکن است از دست رفته با اجتناب از پوشش خبری یک موضوع 4As در تلاش است به آدرس.

امروز 4A را تبلیغ حفاظت اداره چاپ مقاله با عنوان صلیب-همکاری صنعت به تعریف دوباره نام تجاری مناسب در مورد اعتماد, اخبار محیط: فراخوان برای کمک به حرکت های ظریف از نام تجاری ایمنی و مناسب در رابطه با محتوای اخبار و آدرس کاستی های مرتبط با پروتکل های موجود در حالی که نشان می دهد اقدامات کوتاه مدت برای رسیدگی به این مسائل است.

در میان این مقاله یافته های مهم این است که بسیاری از اخبار است که در واقع نام تجاری ایمن اگر چه نه لزوما با نام تجاری مناسب است. این مشخصه گسترده “دفاع” در اطراف با توجه شرایط یا موضوعات به ندرت به روز شده و اغلب بیش از حد اقدامات است. این 4A را توصیه می کند به جای آن که با نام تجاری مناسب پارامترهای “باید به طور منظم به روز رسانی و ارزیابی بر اساس زمان واقعی معیار.”

با توجه به 4A رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مارلا Kaplowitz این دستورالعمل جدید در نظر گرفته شده به “نام تجاری حداکثر رساندن ایمنی و مناسب بودن برای برندها در حالی که در همان زمان تشویق مسئول روزنامه نگاری و پاداش مالی اکوسیستم برای ناشران.”

دستورالعمل ایجاد شد و پس از شور و مشورت گسترده در میان APB اعضا و شرکای صنعت مانند IAB Tech Lab, TRUSTX, DCN ترنر رسانه های دو نفوذ, بررسی, انتگرال, آگهی علم و Oracle با توجه به Kaplowitz.

4A را شناسایی کرده اند premium اخبار به عنوان یک منطقه به آدرس در ماه ژوئن گذشته او توضیح داد که خواستار انتشار مقاله “اولین گام به سمت عادلانه تر بیشتر ارزیابی دقیق از نام تجاری-مناسب محتوای اخبار و بیشتر از لحاظ اقتصادی قوی و ماندگار مدل کسب و کار برای ناشران.”

“این APB بوده است در نظر گرفتن مراحل را برای ایجاد یک درک مشترک در اطراف این موضوع و ارائه چارچوب لازم برای پرورش یک فضای امن برای صنعت گسترده همکاری,” او گفت:.

در حالی که 4A تصمیم گرفت به دنبال این موضوع مدتها قبل از coronavirus همه گیر شد و روزمره واقعیت Kaplowitz گفت: این موضوع به دست آورده بودند افزایش اهمیت در پی بحران است.

“همه جا پوشش و افزایش مصرف در اخبار برجسته این فرصت را برای برندها به مشارکت در حق بیمه, اخبار محیط زیست است. ما همچنین شاهد افزایش تقلب و malvertising همزمان با ظهور COVID-19 در چند هفته گذشته” او گفت:. “بنابراین در حال حاضر بیشتر از همیشه تبلیغ نیاز به ارزیابی خود را با نام تجاری مناسب پارامترهای ریسک و تحمل در زمان واقعی مبتنی بر همیشه در حال تغییر استانداردها و ضوابط.”

“ما در یک تقاطع که در آن ما نیاز به آموزش تبلیغات اکوسیستم به استفاده از مناسب بودن کنترل در مقابل کنترل ایمنی در اخبار, گفت:” ییل کوهن evp جهانی فعال سازی استاندارد در Publicis MEedia, در بیانیه ای. “با 90 درصد از مردم پاسخ مثبت و یا خنثی که آگهی adjacencies بعدی به نظر می رسد جدی به محتوا مانند COVID-19 APB تماس به عمل در نام تجاری مناسب می آید در یک زمان بحرانی—حمایت از تبلیغات جدید وسایل نقلیه و جریان برای ناشران است که می تواند کمک به اشتراک گذاری اطلاعات برای مصرف کنندگان در حالی که همچنین بالا بردن مسئول کنترل برای نمایندگی ها و بازاریابان به تصمیم گیری آگاهانه در اخبار فضا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>