40 Nevadans بودند که در کشتی کروز ردیابی برای coronavirus

معاون رئیس جمهور مایک پنس جمعه اعلام کرد که 21 نفر روی عرشه کشتی کروز خاموش سواحل کالیفرنیا تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

مقامات بهداشتی فدرال اجازه نخواهد داد کشتی بزرگ شاهزاده خانم به حوض در سان فرانسیسکو پس از یک مرد بود که روی عرشه کشتی در یک سفر قبلی در ماه فوریه درگذشت از ویروس. ده نفر دیگر بودند که در کروز آزمایش مثبت برای coronavirus بهداشت مقامات گفته اند.

نوادا وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد جمعه شب که 40 نفر از نوادا چپ شاهزاده خانم, کشتی, کشتی Feb. 21 از سفر قبلی. دولت مقامات بهداشت گفت: کسانی که Nevadans تماس گرفته خواهد شد برای تست.

شاهزاده بزرگ چپ سان فرانسیسکو در فوریه. 21 برای یک سفر جدید. روی عرشه کشتی شب جمعه شد 3,500 افرادی که قرنطینه به کابین خود از روز پنج شنبه بعد از ظهر.

مسافر رونالد Griebell گفت که او و همسر و دخترش به تماشای این خبر در ایسنا از کابین خود را در گراند شاهزاده خانم. این نخستین بار بود که آنها متوجه شدند که 21 نفر روی عرشه کشتی خود را — 19 خدمه و دو مسافر — تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

78-در سال Summerlin است و می گوید او و همسرش شده بود قفل شده است و در کابین خود را برای بیش از 24 ساعت. او گفت: حمام و سرویس بهداشتی تا به حال نشده است تمیز زباله نشده بود نظر گرفته شده است و ماسک به حال نشده است با توجه به مسافران است.

“ما در حال درمان به عنوان اگر ما علت این همه مشکلات ما هستند که خطر به کشتی” Griebell گفت: Las Vegas Review-Journal در شب جمعه. “ما تا به حال 19 خدمه در حال اجرا در اطراف با کوروناویروس. این برگ شما را با یک احساس بسیار بدی.”

روز پنجشنبه یک هلیکوپتر نظامی ارتش تقبل قایق از آب عبور تست کیت و شاهزاده بزرگ. مقامات فدرال گفت: 46 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند در این دور از تست. از کسانی که 21 آزمایش مثبت است.

“ما در حال توسعه یک طرح کشتی به ارمغان می آورد به یک غیرتجاری بندر” پنس روز جمعه گفت. “همه مسافران و خدمه خواهد بود برای آزمایش ویروس. کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه. کسانی که نیاز به کمک های پزشکی آن را دریافت خواهد کرد.”

در شمال نوادا یک مرد ناشناس در 50s خود را آزمایش مثبت در عرضه اولیه آزمون برای این بیماری است. این Washoe شهرستان ساکن شده بود یک مسافر در این کشتی کروز که در حال حاضر در قرنطینه سان فرانسیسکو. او خود منزوی در خانه و گزارش شده است که در شرایط با ثبات است. دولت در انتظار تایید از نتایج اولیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در شهرستان کلارک در شب جمعه یک مرد باقی مانده در بیماری جدی در VA Medical Center در شمال لاس وگاس بعد از تست presumptively مثبت برای ویروس. بیمار شد و در انزوا در بیمارستان با توجه به جنوب نوادا بهداشت منطقه. مقامات بهداشت گفت: بیمار نتایج “presumptive مثبت” تا سی دی سی تایید می کند ،

پشت در بزرگ شاهزاده خانم Griebell گفت: دکتر می خواهد او را به 10 ، 000 قدم در روز به نگه داشتن او سالم است. ریشه در کابین خود او موفق کمتر از 400 مرحله در تمام طول روز جمعه.

“ما می تواند در اینجا برای یکی دیگر از چند روز خود را; ما می تواند در اینجا برای یک هفته,” او گفت:. “ناشناخته ترین است برای مقابله با مشکل.”

تماس با دالتون LaFerney در [email protected] یا در 702-383-0288. Follow @daltonlaferney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de