4 راهنمایی برای مرور به طور فزاینده ای پیچیده 2020 چشم انداز رسانه های

حتی قبل از این جهانی همه گیر 2020 خواهد بود یک چالش برانگیز سال است. حالا در این بی سابقه ای در زمان ما می تواند کمک به مشتریان ما حرکت رسانه ها چشم انداز با استفاده از همدلی و خلاقیت و انعطاف پذیری. این محدوده به طور مداوم چک کردن پالس را با تکیه به آنچه که کار را به سرعت pivoting استراتژی ما.

در اینجا چند چیز به نظر در هنگام رمزگشایی این بیش از حد پیچیده چشم انداز رسانه های:

رسانه عادات در حال تغییر دوم

قوانین تعامل به سرعت در حال تغییر است و با خیلی در شار زمان بندی همه چیز است. در نظر بگیرید در حال توسعه یک ماه به ماه رسانه های استراتژی با انعطاف پذیری به سرعت تغییر با زمان و با مصرف کننده مصرف است. برای مثال برخی از سیستم عامل مانند ویدیو آنلاین در حال انجام به خوبی در حال حاضر همانطور که بیشتر مردم در حال جریان محتوا از همیشه قبل از.

آه از سوی دیگر نیازی به گرفتن بسیاری از چشم این روز است. که ممکن است همه تغییر در ماه های گرم تابستان, اما, به عنوان مردم به احتمال زیاد به دنبال برخی از راه برای گرفتن خارج پس از یک فصل از پناه در محل. رسانه های اجتماعی است بصورتی پایدار و محکم در کانون به عنوان اتصال, اما زمانی که ما به عقب بر گردیم به برخی از نسخه معمولی است که ممکن است تغییر کند.

اگر شما در حال حاضر خود را تجربه دیجیتال و تجارت الکترونیک بازی به عنوان مردم بیشتر فروشگاه های آنلاین. به عنوان شیوه زندگی ما و رسانه های مصرف و عادات تحول در کسب و کار غیر معمول را در آغوش تغییر در حالی که نظارت بر رسانه ها بسیار دقت کنید.

تجدید نظر که فروش سخت به دلیل نام تجاری ارزش و هدف مهم در حال حاضر بیشتر از همیشه.

خود را به حداکثر رساندن خرید رسانه

با تمام تغییراتی که اتفاق افتاده است و بسیاری از رسانه ها اقدام به خرید که شما در حال برنامه ریزی دیگر ممکن است حس را یا در دسترس خواهد بود. اگر شما خرید که دیگر کار می کند با زندگی در مکث تغییر رویکرد خود و وفق دهند.

نگاهی به مارک های ورزشی. آنها می توانند حداکثر رساندن که بعد از خرید تمام رویدادهای ورزشی لغو شده و یا به تعویق افتاد و با تغییر به تعامل و فروش از یک رویداد و یا در فروشگاه تمرکز علاوه بر تشویق دریافت برنامه و محتوای نمایشنامه. برای مثال سازمان های ورزشی ممکن است با توجه به استراتژیک سوئیچ پیام از بازی زندگی می کنند که دیگر وجود ندارد به کارگردانی طرفداران برای دانلود و محتوای دیجیتال ایجاد تجربه است. نکته جالب دیگر در حال حاضر در حال فکر کردن در مورد چگونه تجارب مانند زندگی بازی و بازی با دوستان می تواند کمک کند که ما به لحاظ اجتماعی فاصله و چگونه جذاب سایت تجربیات می تواند یک استرس عمومی خوش آمدید حواس پرتی و حس جامعه است.

علاوه بر این نوع و مهربان است. ارائه کمک های مالی و پیدا کردن راه هایی برای تعامل با انجام خوب است. سنگ اسمانی بزرگ ویسکی ایجاد بزرگترین نکته شیشه از طریق GoFundMe برای خدمات کارگران که حقوق از دست رفته به عنوان یک نتیجه از بار و رستوران تعطیلی. فورد است به پرداخت پشتیبانی و امداد های اعتباری در حالی که Netflix بکشد است حمایت 100 میلیون دلار برای حمایت اضطراری برای کارگران در محصولات آن از جمله برق نجاران و رانندگان است. تجدید نظر که فروش سخت به دلیل نام تجاری ارزش و هدف مهم در حال حاضر بیشتر از همیشه.

و اگر شما نیاز به فشار است که خرید به مذاکره به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. بازی خوب خود را با همکاران رسانه ای و درمان همه فروشندگان با احترام و آنها مطمئنا کار سخت تر به شما فرصت های بهتر در آینده.

این یک رابطه کسب و کار, بعد از همه, و همه ما در این با هم.

رای برای چه کار می کند

به عنوان اگر 2020 نشده است به اندازه کافی وحشی آن نیز در انتخابات سال است. آنچه دولت از اتحادیه خود را در این داغ و سنگین سیاسی ، این یک محل که در آن نام تجاری خود را صدا باید شنیده می شود ؟

برای برخی از, این خواهد بود که زمان برای پیدا کردن یک تو رفتگی در دیوار و کاوش راه های جدید برای برش از طریق درهم و برهمی. فکر می کنم در مورد چگونه مردم می توانند فرار از سر و صدا مانند محتوا و پادکست که در آن تبلیغات محدود است. مارک های خرده فروشی می تواند در نظر انتخابی صوتی و آه که مردم در حال رانندگی به مقصد دوباره. و به عنوان مردم به دنبال منافع بشری, اجرای تبلیغات و یا ایجاد lookalike مخاطبان در و یا بر اساس محیط های فرعی. فکر می کنم از بلند کردن اجسام از مردم در یک زمان پر سر و صدا; آن را یک فرصت بزرگ برای ورزش, مواد غذایی و یا موسیقی برندها برای پیدا کردن زمینه های مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de