4 چیزهایی که من آموخته پزشکی از قرنطینه به امید به کسانی که تلاش

خود را به بعد از هفته و ماه یکی نمی تواند کمک کند اما احساس نگرانی و ترس و خستگی. برای کسانی از ما در تبلیغات و بازاریابی جامعه ممکن است این آمار حتی سخت تر است.

تبلیغات با مردم کسب و کار های غول پیکر, خدمات, صنعت, صنعت ساخته شده است به فشار بیشتر از هر یک از کارکنان. این اضافه می کند تا ساعت های طولانی ثابت اضطراب و همیشه در ذهنیت است. یک بررسی در سال 2019 در بر داشت که حدود 40 درصد از افرادی که بین 50 تا 59 ساعت در هفته گفت: آنها نگران سلامت روان خود را. این است که قبل از COVID-19 stat زمانی که بازار شد ضربه اوج آن است.

به عنوان یک گروه از مردم که بالا اجرا بر استرس و اضطراب از ما خواسته به طور مداوم outthink یک وضعیت و استفاده از خلاقیت برای حل مشکلات است. آن را به شدت دوگانه وضعیت برای قرار دادن مغز ما و احساسات.

در حالی که من هیچ تجربه در یک بحران جهانی بود من از طریق دو پیوند مغز استخوان است که مورد نیاز قرنطینه در بیمارستان عمومی ماساچوست برای بیش از 60 روز در یک اتاق بیمارستان. (هر کسی که شده است از طریق این روش می داند که این پروتکل و من شما را تحسین می کنم). علاوه بر این پس از بازگشت به خانه پس از هر دو پیوند من تحت چه به آنها تماس بگیرید “100 روز اول” که در آن شما در خانه بمانند و نمی توانید به رفتن به فروشگاه و یا رستوران ها تا زمانی که شما در حال خاموش سرکوب سیستم ایمنی.

ما صرف زمان زیادی کمک به مارک های ما پاسخ می دهند ما باید زمان را به فکر کردن در مورد چگونه ما در پاسخ و احساس.

این شش ماه قرنطینه منجر به برخی از آموخته های در مورد آنچه که من انتظار می تواند از مغز من قلب من و روح من در طول بحران و سلول. پیشنهاد من این نکات مراقبت از خود را در امیدوار است که تبلیغات ما جامعه می توانند از طریق این با ارزش خود حس هدف و مهمتر از همه امید را به جای ترس.

احترام است که شما در مبارزه و یا حالت پرواز

به عنوان ملانی گرینبرگ در روانشناسی امروز نوشت: “زمانی که مغز خود را متوجه یک تهدید آمیگدال سوء مغز به حالت اضطراری است.” ما در حال دریافت جدید “تهدید” روزانه از شمارش از بیمار و یا مرده به محدودیت های جدید.

از تجربه شخصی من می توانم به شما بگویم که این یک محیط منحصر به فرد برای خلاق/روشنگری ، برخی از ما ممکن است احساس الهام به فکر می کنم ما راه خروج از این برخی ممکن است احساس کاملا یخ زده است. مهم نیست که چگونه شما احساس می کنید می دانید که آن را نه فقط شما. خود را در تاریخچه تکاملی است که در تلاش برای امن نگه داشتن شما از این تهدید. و اگر آن را مؤثر در کار خود و یا شور و شوق پروژه در آغوش این و به راحتی بر روی خود.

درک کنند که بیکاری را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای

من از کار برای یک سال است و آن را وحشتناک و غم انگیز است. مانند از دست دادن یک اندام. نه تنها درآمد خود را در جریان های مختلف اما خود ارزش خود را می آید به سوال. آنچه من می توانم به شما بگویم این است که این است که در مورد شما به طور خاص. این جهانی است coin flip—یک بد. اما از آن است که یک تلنگر سکه که رفت. این است که در مورد عملکرد خود و یا توانایی های خود را. علاوه بر این آنچه که من می توانم بگویم این است که کار خواهد آمد. آن را ممکن است متفاوت باشد, اما آن را به عقب خواهد آمد چرا که مهارت های خود را مورد نیاز هستند و به احتمال زیاد مورد نیاز خواهد بود زودتر از بعد.

کشف احساسات خود را از غم و اندوه

چیزی در یک تماس را به شما احساس ترس ؟ آیا چیزی را به شما احساس هیجان زده به شرکت در کار است ؟ آیا یک تماس با یک دوست احساس عجیب و غریب ؟ به بررسی کسب و کار هاروارد در گزارش این همه احساسات جمعی و اندوه است. نگاهی به زمان برای کشف آنچه در آن احساسات بودند و افتخار آنها. این کمک می کند به کاهش است که پاسخ مبارزه یا پرواز می پردازد ادای احترام به خود را در واکنش و پاسخ به این بحران است. ما صرف زمان زیادی کمک به مارک های ما پاسخ می دهند ما باید زمان را به فکر کردن در مورد چگونه ما در پاسخ و احساس.

پروژه خود را به آینده

اجازه می دهد خود را به خودتان را در طرف دیگر از این بیماری همه گیر منحنی. اجازه می دهد خود را برای شنیدن clinking از نقره در یک رستوران و نیاز به صحبت کردن با صدای بلند به اندازه کافی به طوری که فرد در سمت دیگر جدول می تواند شما را بشنود. اجازه می دهد خود را برای دیدن یک لحظه که در آن شما در همان اتاق با دیگران و در حال حاضر کار در فرد است که به شما افتخار می کنیم. اجازه می دهد خود را به تصور کنید که یک روز زمانی که شما دریافت می کنید و احساس می کنید اعتماد به نفس شما می دانید آنچه در این روز برگزار خواهد شد. آن خواهد آمد.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>