4 سناتور اصرار توییتر به ممنوعیت رهبران رژیم در ایران

چهار سناتور ایالات متحده آمریکا با ارسال نامه ای به مدیر عامل توییتر جک دورسی اصرار توییتر به ممنوعیت رهبران رژیم کنونی در ایران را از استفاده از خدمات آن است.

توییتر کاهش یافته است به نظر.

در این نامه امضا شده توسط سنسور. مارشا بلکبرن (لیگ دنیاست.), ایسنا-ارک.), تد کروز (R-تگزاس) و مارکو روبیو (R-Fla.), و آن را نیز به آمریکا وکیل برای منطقه شمال کالیفرنیا دیوید اندرسون دادستان کل ویلیام Barr, وزیر خزانه داری استیون Mnuchin رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سناتور اشاره کرد که اگر چه مجوز عمومی D-1, منتشر شده در فوریه 2014 توسط دولت و سپس رئیس جمهور, باراک اوباما, ارائه یک استثنا به تحریم ها علیه ایران, اینترنت, ارتباطات مبتنی بر آن باید تقاضای خود را به مقامات دولت ایران که از مطالعه خارج شدند بین المللی اورژانس های اقتصادی قدرت عمل استناد با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژوئن گذشته 24.

این نامه به طور خاص اشاره به آیت الله علی خامنهای رهبر جمهوری اسلامی و وزیر خارجه ایران جواد ظریف ،

سناتور نوشت: “در حالی که متمم اول قانون اساسی محافظت از حقوق آزادی بیان آمریکایی—و توییتر نباید سانسور سیاسی گفتار آمریکایی ها—آیتالله برخوردار صفر حفاظت از آمریکا لایحه حقوق. و به عنوان رهبر جهان پیشرو کشور حامی تروریسم به طور مستقیم مسئول قتل صدها نفر از شهروندان آمریکایی—آیت الله و هر گونه شرکت های آمریکایی او ارائه کمک ها به طور کامل مشمول تحریم های ایالات متحده قوانین.”

آنها افزود: “یک حساب توییتر یک سرویس. نه GL D-1 و یا هر قدرت دیگر معاف توییتر از آمریکا تحریم. بنابراین ما تماس بگیرید شما را به مطابق با کسانی که تحریم ها توقف ارائه خدمات به خامنه ای, محمد جواد ظریف و دیگر تعیین شده ایران نهاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>