4 پزشکان از Coronavirus نیروی کار به شهادت قبل از کمیته مجلس سنا — LIVESTREAM

واشنگتن — چهار بالا پزشکان رئیس جمهور Coronavirus نیروی کار قبل از شهادت یک کمیته مجلس سنا امروز. Dr. Anthony Fauci, امریکا مورد علاقه نیروی کار پزشک است که انتظار می رود هشدار می دهند در برابر خطرات ناشی از باز کردن امریکا برای کسب و کار بیش از حد به زودی.

در این جلسه انجام شد از راه دور و در فرد با صفحه نمایش برای کسانی که حضور آنلاین و صندلی های خالی را با ضد عفونی کننده دست برای کسانی که نمی توانند شرکت کنند.

سناتور. لامار الکساندر رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی لگد کردن شنیدن یک ویدیو با لینک. او رهبری در این جلسه نشان می دهد که همکاران خود را سعی کنید برای tamp را در انگشت اشاره, به عنوان ما همه “دست کم گرفتن این ویروس است.”

در حالی که تنسی سناتور آزمایش منفی برای coronavirus الکساندر به حال خود قرنطینه پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus.

به همین ترتیب Fauci, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield و غذا و دارو کمیسر Stephen هان شهادت از راه دور پس از یک مشاور به معاون رئیس جمهور مایک پنس تست مثبت برای COVID-19.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با دبرا جی ساندرز در [email protected] یا 202-662-7391. Follow @DebraJSaunders در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>