4 Ads. 1 سوپر باول. چگونه Goodby سیلوراستاین و همکاران پژوهشگر این همه

“بیایید سرزنش لی Clow و استیو جابز به خاطر آنها تغییر Super Bowl برای همیشه.”

که کاملا یک بیانیه غنی Silverstein, co-founder and co-رئیس Goodby Silverstein & Partners, اما وجود دارد یک هسته از حقیقت است.

“من واقعا نمی سرزنش آنها را” روشن سیلوراستاین. “چرا که آنها بزرگترین تبلیغ در تمام دوران و آنها را تغییر Super Bowl برای همیشه لطفا برای. آن را تبدیل به یک بازی فوتبال اما تبلیغات بازی و [اپل] 1984 همه چیز را تغییر داد.”

لحظه ای که در سال 1984 اولین قطعه از سوپر باول تبلیغات پایه و اساس است. بعدی زمانی بود که امتیاز تبلیغات در طول بازی تبدیل به یک ورزش و کسب و کار با امثال آمریکا امروز آگهی متر است.

“شما قطعا نمی خواهید به 12 یا 32 که گفت:” سیلوراستاین.

“بسیاری از رتبه های وجود دارد خارج وجود دارد برای هر مشتری شما می توانید پیدا کردن یکی که در آن آنها در بالا 10” اضافه شده جف Goodby GS&P co-founder and co-رئیس.

فیلمبرداری: Goodby Silverstein & Partners, تولید/ویرایش: Briana Mallamaci, Adweek

افکار عمومی در کنار Super Bowl ads در حال کسب و کار بزرگ و Goodby و سیلوراستاین را دیده اند که چگونه تبلیغ بازی تغییر کرده است. آن را تقریبا جذاب به فکر می کنم که آنها به نام پوچی از هزینه $2 میلیون نفر در یک آگهی در یکی از آژانس ترین و دوست داشتنی سوپر باول نقاط E*Trade میمون در سال 2000.

در حال حاضر Super Bowl ads شمالی از 5 میلیون دلار برای 30 ثانیه (مایک بلومبرگ و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال گذراندن 10 میلیون دلار در هر) و وجود چنین میل سیری ناپذیر به بازی های کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers که فاکس اضافه شده یکی دیگر از غلاف از تبلیغات است.

اما مهم ترین تغییر از چشم آبیاری مقدار پول صرف شده در هوا است انتظار بیشتر از فقط یک ضربه بزرگ است. عمل آغاز شده در سال 2011 زمانی که فولکس واگن و آن آژانس Deutsch راه اندازی “نیروی” یکی از محبوب ترین تبلیغات در سوپر باول تاریخ قبل از بازی. برای بسیاری از تبلیغ و انتشار آگهی در پیش می سازد پیش بینی با وجود مصرف این عنصر از تعجب به دور است.

“پول بزرگتر است, لحظه به لحظه در حال بزرگتر انتظارات بزرگتر و گفت: GS&P شریک مدیریت برایان مک فرسون که برای اولین بار Super Bowl ad تجربه شد و در سال دوم از E*Trade میمون. “در آن زمان هیچ کس می خواست به [آگهی] به بیرون درز کرد. وجود دارد همه این NDAs و این سکوت ترین سکوت. هیچ کس نمی تواند در مورد آن صحبت کنید. در حال حاضر بدیهی است که واقعا تغییر کرده است. آن مخالف است. در حال حاضر رهبری این است که چگونه ما دریافت بیشتر چشم?”

برای GS&P, Super Bowl ads تقریبا تبدیل به کلاه. با توجه به مارگارت جانسون CCO از GS&P آژانس است خوش شانس برای کار با مارک های که درک ماهیت منحصر به فرد این نوع از کار.

“پپسی دارای سابقه ای طولانی در انجام حماسه شگفت انگیز Super Bowl ads” او گفت:. “به طوری که آنها استفاده می شود به همه چیز که می آید همراه با آن است.”

فیلمبرداری: Goodby Silverstein & Partners, تولید/ویرایش: Briana Mallamaci, Adweek

این سازمان دارای چهار پپسی, تبلیغات پپسی, Doritos, Cheetos و SodaStream) در بازی و آژانس است و قرار دادن آن همه را به طنز. جانسون اشاره می کند که برندها و سازمان ها می تواند موفق باشد که زمانی که آنها سعی می کنید به آن بازی سمت راست پایین وسط.

“من فکر می کنم چیزهایی که به طور کلی بازی خوب هستند یا واقعا خنده دار و یا آنها اعتصاب وتر بودن احساساتی و بی ریا,” او گفت:. “به عنوان یک آژانس ما قرار داده و همه ما چیپس در یک طرف و یا دیگر. طنز همیشه بازی می کند واقعا خوب است. ما تا به حال یک تن از موفقیت با Doritos برای یک دهه انجام تصادف سوپر باول. بنابراین ما می دانیم که طنز است چیزی که واقعا طنین انداز با مردم است.”

در واقع مجموعه ای از تبلیغات این سال تکیه به طنز و بزرگ زمان قدرت ستاره. Sam Elliott and Lil Nas X رقص-در “جالبترین تگزاس” (به ترویج Doritos’ سرد در مرتع پرورش احشام), Missy Elliott و H. E. R. باید انرژی بسیار زیاد برای پپسی, MC Hammer باعث می شود یک ظاهر خنده دار برای Cheetos و بیل نای باعث می شود یک cameo برای SodaStream.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im