3M دو برابر شده است تولید جهانی آن N95 ماسک

با بیمارستان های سراسر کشور در نیاز ناامید از دنده محافظ برای جلوگیری از بهداشت و درمان کارگران از پیمانکاری رمان coronavirus صنعت سنگین وزن 3M آن دو برابر شده است تولید جهانی از N95 ماسک به بیش از 1.1 میلیارد دلار در سال است.

مینه سوتا مبتنی بر شرکت در حال حاضر تولید بیش از 400 میلیون N95 ماسک در ایالات متحده سالانه است.

“این بیماری همه گیر است و موثر بر همه ما و ما در حال انجام همه ما می توانیم برای حمایت از بهداشت عمومی و به خصوص ما اولین پاسخ دهندگان و کسانی که تحت تاثیر این جهانی بهداشت از بحران گفت:” مایک روم, 3M رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل, در بیانیه ای. “ما با بسیج تمام منابع در دسترس و به سرعت در حال افزایش خروجی از بحرانی منابع بهداشت و درمان کارگران در ایالات متحده و در سراسر جهان نیاز به کمک به حفاظت از زندگی خود را به عنوان آنها رفتار دیگران.”

در هفته های اخیر تقاضای مصرف کنندگان برای محصولات حفاظتی را دیده اند افزایش قابل توجهی. آمازون جستجو برای “N95” افزایش یافته است بیش از 6000% در حالی که “N95 ماسک کودکان و نوجوانان” هستند تا بیش از 2000% با توجه به داده ها از آمازون فروشنده پلت فرم جنگل دیده بانی. همه این فعالیت منجر به قیمت درآوردن و تقلبی ظاهر شدن در بازار است.

3M گفت: آن را از مشکل آگاه و محکوم هر غیر اخلاقی بازیگران در تلاش برای بهره برداری از این بیماری همه گیر. این شرکت همچنین اعلام کرد که در حالی که آن را تغییر نمی کند, قیمت 3M ماسک با توجه به COVID-19 شیوع آن را نمی توانید کنترل آنچه که خرده فروشان شارژ.

با وجود محبوبیت N95 ماسک که بلوک حداقل 95% از ذرات مراکز کنترل بیماری و پیشگیری را توصیه نمی کند که اعضای عموم مردم آنها را می پوشند برای محافظت از خود از رمان coronavirus. به جای آژانس مردم را تشویق به اجتناب از قرار گرفتن در معرض ویروس.

در حالی که N95 ماسک ها مورد بررسی قرار گرفته و تایید شده توسط موسسه ملی ایمنی شغلی و سلامت, ماسک های جراحی که در حال شل-اتصالات و نه به معنای فیلتر ذرات هوابرد هستند.

در علاوه بر این به ایالات متحده آمریکا, 3M همچنین تولید ماسک در اروپا و آسیا و اقیانوسیه و آمریکای لاتین است. سال گذشته این شرکت گزارش شده است $32.1 میلیارد دلار فروش سالانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im