300 نفر پیوستن به رژه به می گویند با تشکر از پزشکان و پرستاران

در میان COVID-19 pandemic, افراد, خانواده ها و کسب و کار در لاس وگاس پله تا برای ارائه کمک به مردم در جامعه هستند که نیاز به مواد غذایی و خدمات و پشتیبانی. در اینجا داستان در مورد افرادی که پیشرو با مهربانی و اثبات جامعه است #VegasStrong.

رژه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

رژه حدود 160 وسایل نقلیه جشن غربی پزشکی پزشکان و پرستاران شاغل در OptumCare ادارات در روز پنج شنبه.

رژه های سازمان یافته توسط, جنوب, پزشکی, جذب حدود 300 همکار مراقبت های بهداشتی کارگران و بیمارانی که تزئین اتومبیل های خود را با نشانه ها و بالن به عنوان یک راه گفت: با تشکر.

21 پزشکان و تمرین پیشرفته پرستاران ثبت نام شده بودند که افتخار ساخت شده اند دور برای مراقبت از بیماران در بیمارستان های منطقه و پرستاری ماهر امکانات برخی از آنها در حال درمان برای COVID-19.

جهان مرکزی, آشپزخانه صحرای لاس وگاس خوراک هزاران نفر در لاس وگاس

بیش از دو هفته گذشته صحرای لاس وگاس همکاری با آشپز خوزه آندرس جهان آشپزخانه مرکزی برای حمایت از مراقبت های بهداشتی قهرمانان و اولین پاسخ دهندگان در سراسر جنوب نوادا.

جهان آشپزخانه مرکزی, یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند وعده های غذایی در پی حوادث طبیعی در حال حاضر فعال در ده ها تن از شهرستانها ارائه حدود 200000 تازه وعده های غذایی در هر روز است. آنها ارائه بیش از 2000 مراقبت های بهداشتی کارگران و 400 اولین پاسخ دهندگان با وعده های غذایی در جنوب نوادا.

آشپزی تیم از صحرای بزرگ آفریقا از جمله اجرایی آشپز الکس پیتز از بازار گوشت توسط خوزه آندرس آماده و تحویل وعده های غذایی به بیش از 20 OptumCare نوادا مراقبت های بهداشتی و UMC سریع مراقبت از محل و همچنین هندرسون اداره پلیس.

Allegiant اهدا به جامعه شربت خانه مواد غذایی

Allegiant اعضای تیم اهدا یک وان پر از شیرینی و کوکی و همه فن حریف تنقلات نوشابه و آب میوه در روز پنج شنبه به یک محله شربت خانه مواد غذایی که تاسیس شد به عنوان یک منبع برای لاس گیاهخواران نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.

اهدای 96 مورد از نوشابه 15 مورد از آب صدها بسته چوب شور شیرینی و دیگر اقلام میان وعده در اصل خریداری شده توسط شرکت هواپیمایی به خدمت در پرواز در ماه مارس زمانی که بازدید کنندگان به طور معمول سفر یکهو به لاس وگاس برای NCAA بسکتبال مسابقات و رویدادهای دیگر.

در حال حاضر مواد غذایی و نوشیدنی مکمل بسته های مراقبتی که وگاس جامعه شربت خانه ارائه شده است به محلی که خود را در نیاز به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. Allegiant انتخاب وگاس جامعه شربت خانه به دلیل همسایگی محل سکونت.

شربت خانه عمل است از بنیانگذار Jeana تیلور گاراژ.

تیلور یک مجری در Cirque du Soleil را “کا.” روز بعد از او furloughed از تیلور و دو نفر از دوستان ایجاد کرده وگاس جامعه آشپزخانه Facebook صفحه برای کمک به دست آوردن ذخیره و تحویل مواد غذایی به کشورهای همسایه که به آنها نیاز دارید.

“بسیاری از مردم در حال سقوط از طریق ترک” تیلور می گوید. “این شربت خانه قرار است به آنها کمک کند در حالی که آنها روی پای خود بایستند. بدون افرادی که اهدای اقلام به ما و یا داوطلب برای ارائه این بسته به افرادی که نیاز به این همه بی معنی است.”

تماس با Janna Karel در [email protected] Follow @jannainprogress در توییتر. تماس با Madelon Hynes در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>