3 سال, 3 سازمان: عجیب و غریب جاده به برگر کینگ کپک زده گنده

زمانی که دو سازمان زمین یک ایده مشابه, چگونه یک نام تجاری آن را اداره کند ؟ آنچه در مورد سه سازمان ؟ آه و همچنین اگر ایده این است که واقعا عجیب و غریب و به طور بالقوه سمی برای نام تجاری خود را ؟

در حالی که بسیاری از بازاریابان به احتمال زیاد خواهد گودال فروشندگان آنها در برابر یکدیگر در یک استرس بالا مسابقه به ببینید که چه کسی خواهد آمد که در بالا با بهترین (نه به ذکر است امن ترین و ارزان ترین) اعدام برگر کینگ به جای رفت و غیر منتظره جهت.

هر سه سازمان خواهد اعتبار دریافت کنید.

که نسب است تنها یکی از بسیاری از جنبه های عجیب و غریب از برگر کینگ کپک زده هوپر که امروز راه اندازی شد برای ترویج نام تجاری تعهد در برابر مصنوعی و مواد نگهدارنده—و به سرعت تبدیل به یکی از مورد بحث ترین کمپین های بازاریابی در حافظه اخیر است.

خوشبختانه برای نام تجاری آن را یک قمار است که به نظر می رسد پرداخت حداقل از نظر پاسخ اولیه. فرناندو ماچادو جهانی CMO از برگر کینگ می گوید تیم او بوده است به تماشای در زمان واقعی واکنش ها به کپک زده هوپر در رسانه های اجتماعی شده است و خوشحال برای پیدا کردن مخاطبان پذیرای فرض عجیب و غریب.

“مردم باهوش تر از بعضی فکر می کنم” ماچادو گفت Adweek امروز. “ما در حال نظارت بر رسانه های اجتماعی و پاسخ را فشار دهید و آن را تا حد زیادی مثبت است. اجتماعی اولیه خواندن است که آن را بیش از 95% مثبت یا خنثی و آن را به یک اقلیت بسیار کوچک که واکنش منفی به کمپین.”

خلاق فرض—با افتخار در این واقعیت برگر کینگ گنده در حال حاضر تنزل به طور طبیعی به لطف اخیر حذف نگهدارنده های مصنوعی—یکی که سریع ترین مارک های مواد غذایی هرگز اجازه خروج از زمین ،

اما برگر کینگ تمایل به در آغوش هر دو مفهوم متضاد با منطق و سه سازمان که به طور مستقل تن به تن آن برجسته چگونه نام تجاری تکامل یافته در سال های اخیر تبدیل به یکی از صنعت boldest بازاریابان و یک قهرمان از آن در بسیاری از همکاران سازمان.

ماچادو گفت: مفهوم صبر و شکیبایی مورد نیاز در دو جبهه: برای اولین بار برگر کینگ محصولات خود را به آرامی بهینه سازی بیش از پنج سال به نقطه ای که در آن زنجیره ای می گویند آن آماده بود برای حذف همه نگهدارنده های مصنوعی و مواد افزودنی دیگر از مواد غذایی خود را (یک فرآیند آن را می گوید تكميل خواهد شد و در ایالات متحده تا پایان این سال). چنین جسورانه مفهوم نیاز به یک پیشینه ثابت از موفق مرز فشار خلاق که برگر کینگ قطعا متصلب تا بیش از چند سال گذشته است.

“امروز ما راحت تر با اینکه ناراحت کننده است.”
—فرناندو ماچادو,
جهانی CMO برگر کینگ

“من احتمالا باید کمتر زخم بر بدن من از کل تیم بود که پنج یا شش سال پیش” ماچادو می گوید, خنده در مورد چگونه کپک زده هوپر به احتمال زیاد می شده اند سخت تر فروش داخلی قبل از برگر کینگ کشیده بال خود را با ضربه کمپین مانند گنده مسیر انحرافی را طی.

“ما ایجاد یک مسیر به راحت تر با کار است که جسورانه و چالش های قوانین تبلیغات,” او گفت: Adweek امروز. “ما انجام داده اند چیزهایی که بسیار پررنگ قبل از سوختن فروشگاه افتخار اندازه بزرگتر—که بسیار خارج از عرف برای صنعت ما و نیاز به مقدار زیادی از توضیح به مردم را همراه با شما در داخل.

“امروز ما راحت تر با اینکه ناراحت کننده است.”

برگر کینگ

گرفتن در موقعیت برای تجزیه

ماچادو می گوید این کمپین که تبدیل به کپک زده هوپر شروع شد و حدود سه سال پیش به عنوان برند که جدی گرفتن آن تلاش برای حذف مواد افزودنی مصنوعی از مواد غذایی خود را.

مکرر آژانس شریک دیوید نزدیک ماچادو در مورد مبارزات انتخاباتی مبتنی بر این ایده است که بدون نگهدارنده های مصنوعی برای جلوگیری از طبیعت از مصرف آن در دوره برگر کینگ مواد غذایی را, شما می دانید, پوسیدگی. در حالی که مواد غذایی “رفتن بد” است و طبعا اجتناب شود در مواد غذایی, تبلیغات, David احساس آن را می توان منتقل به عنوان یک نشانه مثبت از یک محصول طبیعی است.

ماچادو شیفته بود اما احساس کردم این ایده آمده بود خیلی زود در زنجیره لجستیکی را پیچیده فرایند از بین بردن مواد افزودنی از آن زنجیره تامین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>