3 راه برای آزمایش با سیستم عامل و استراتژی در طول همه گیر

تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر در حال حاضر گرفته شده یک دندانه از کلی ایالات متحده هزینه تبلیغات و همچنین تهدید به توقف آنچه تا به حال شده است در یک اجرا از رشد دو رقمی در تبلیغات دیجیتال. حتی duopoly که سوار رشد قابل توجه پس از رکود اقتصادی سال 2008 است که سیستم ایمنی بدن از این بحران است. الاستیک قیمت گذاری است که متکی بر سالم تقاضا برای برنامه ریزی های اجتماعی و جستجو است deflating هر گونه تبلیغ صرف باقی می ماند که با برخی از پایین ترین CPMs در تاریخ معاصر است.

اما به خاک سپرده شد در این چشم انداز تیره در حال ظهور است, ضروری برای انجام کارهای متفاوت است. در واقع برای دیدن مارک های پایدار تقاضای مصرف کننده در طول این زمان مانند CPG تکنولوژی و را انتخاب کنید برخی از خرده فروشی ها در معرض خطر از آزمایش چیزهای جدید است که در یک زمان کم است.

اما به خاک سپرده شد در این چشم انداز تیره در حال ظهور است, ضروری برای انجام کارهای متفاوت است.

رسیدن به هدف

به عنوان چشم انداز اقتصادی در نتیجه کاهش بودجه بازاریابی ما وارد دوره ای از بسیاری از مارک های نیاز به انجام بیشتر با کمتر. سنتی برگزار کرده است که از تغییر گسترده رسیدن به هدف و یا حتی مردم مبتنی بر رسیدن به دیده شده است به عنوان یک خطر است. واضح منطق بود که افزایش جلویی هزینه باید جبران متناسب بهبود عملکرد. با فرمت حصول اطمینان از بهبود عملکرد نیاز به دقت در شناسایی مخاطبان است که می تواند درایو کوتاه مدت در مقابل کسب و کار طولانی مدت تاثیر است.

با کاهش بودجه بازاریابی برندها به ناچار باید به شرط بندی بر روی یک استخر کوچکتر از مخاطبان به رشد. زباله های دشمن تبدیل می شود و دانستن که در آن زباله است که نیاز به آدرس دهی مردم مبتنی بر بینش و اندازه گیری. اما آزمایش و پالایش مخاطبان استراتژی در طول این زمان کاهش می یابد, رسانه های هزینه رویکردی است که می تواند پرداخت سود سهام هنگامی که ما آمده ایم از این بیماری همه گیر را از عمده اثرات. عنوان آگهی دلار شروع دوباره هر دلار به عملکرد بیشتر برای ما سازمان. تست در حال حاضر برگزار خواهد شد بازاریابان در بهترین موقعیت برای استفاده.

گسترش به سیستم عامل جدید

یک منطقه طبیعی رشد در طول همه گیر شده است و تجارت الکترونیک و به صورت دسته بندی از جمله مواد غذایی است که نسبتا کندتر حرکت به سوی سیستم عامل های دیجیتال در گذشته به عنوان همه گیر است مجبور به عجله به سمت کانال های جدید برای مصرف کنندگان و برندها یکسان است.

با توجه به آخرین بازاریابی دیجیتال گزارش از Merkle در حالی که صرف تبلیغ در سایت آمازون دیده می شود 50 درصد انقباض در طول هفته گذشته از ماه مارس خود با چالش های بیشتر ریشه در ضروری محصول عرضه از عدم آگهی موجودی تقاضا است. گوگل اعلام اخیر گوگل رایگان, خرید برای تجار از طریق پایان سال یک پاسخ مستقیم به این افزایش در تجارت الکترونیک به عنوان دیجیتال غول پیکر به نظر می رسد برای تامین امنیت بهتر موقعیت خود را در این سرعت در حال حرکت در فضا است. در عین حال حضور در آمازون یا گوگل در خود و برای خود است نه یک استراتژی تجارت الکترونیک. وجود دارد بسیاری از فرصت ها برای گسترش و آزمون بازیکنان دیگر مانند Walmart, Kroger و هدف آن گسترش یافته اهمیت خود را در مصرف کنندگان زندگی می کند.

تغییر از قرار گرفتن در معرض تاثیر

در نهایت تاثیر اجتماعی این بیماری همه گیر نمی توان نادیده گرفت. در Dentsu را Covid-19 بحران هدایتگر پژوهش است که اندازه گیری ضریب اطمینان مصرف کننده هفتگی پس از پایان ماه مارس یک روند است که بدون تغییر باقی مانده است و افزایش انتظار از نام تجاری مسئولیت را به مشتریان خود و جامعه است. این است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک جریان احساسات. مصرف کننده روابط با نام تجاری خواهد شد به احتمال زیاد به شدت تحت تاثیر ارزش های فرهنگی و اقدامات برندها را در این لحظه آنها به عنوان محصول ارزش.

این جایی است که برخی از ما میراث مسائل سر و صدا بازگشت به زندگی است. در مجموع ما می دانستیم یک صنعت سیستم متریک رانده شده توسط به سادگی با دیدن کافی بود. در حال حاضر آن را حتی واقعی تر. سوال چگونه برای بازگشت به بازار است که در مورد دیده می شود; آن را در مورد اینکه شنیده می شود با همدلی که برندها می تواند جمع اوری. ما نیاز به فروش همه چیز اما دیده می شود به گوش دادن خواهد بود یک اولویت است.

ما در حال ورود به یک دوره است که قطعا تهدیدی برای برخی از اما همچنین خار فرصت های جدید برای دیگران. یکی روشن میراث 2008 رکود اقتصادی شد تولد بسیاری از نوآوران متولد شده در ابر و در عصر تلفن همراه طراحی شده توسط مصرف کنندگان که در زمان بیش از روابط خود را با مارک های. آنچه که ما یاد بگیرند که با آزمایش چیزهای جدید در این لحظه که دیگران در اطراف ما جلو و عقب می تواند ما را از حرکت به موفقیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>