3 نوادا شهرداران پیوستن به 300 دیگران در تماس فدرال برای کمک

واشنگتن — به عنوان قانونگذاران در حال نوشتن بزرگترین لایحه نجات مالی در این کشور سابقه بیش از 300 شهرداران — از جمله سه نفر از نوادا — درخواست برای 250 میلیارد دلار در بودجه فدرال برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس در سطح محلی است.

شهرداران از 48 ایالت و ناحیه کلمبیا درخواست کمک های مالی در یک نامه امضا مارس 20 و فرستاده شده به رهبران کنگره در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

امضای این نامه بودند شهرداران کارولین گودمن از لاس وگاس, Debra مارس از هندرسون و هیلاری Schieve از رنو.

“شهرستانها هستند خط مقدم بلافاصله پرداختن به این بحران و اقدامات برای محافظت از بهداشت عمومی و اطمینان از ایمنی عمومی در حالی که در ادامه به ارائه خدمات اصلی به شهروندان ما” شهرداران نوشت.

بدون فدرال کمک “ما به زودی خواهد شد در مواجهه با نیاز به تصمیم گیری است که می تواند شامل تخمگذار کردن کارکنان برش بودجه و کاهش یا از بین بردن انتقادی خدمات مورد نیاز گفت:” نامه پیش نویس توسط ایالات متحده در کنفرانس شهرداران یک حزبی سازمان است.

خواه به رهبری سنا و کاخ سفید در حال حاضر در حال تهیه یک لایحه نجات مالی است که می تواند رسیدن به 1 تریلیون دلار در کمک های اولیه از جمله پرداخت نقدی به مالیات دهندگان و برای کمک به کسب و کارهای کوچک و صنایع نهفته اقتصادی غوطه ناشی از کوروناویروس.

قانون نوشته شده در سنا می تواند آمد تا برای رای اوایل این هفته خواهد بود و سپس به حزب دموکرات کنترل خانه که در آن تغییرات می تواند ساخته شده قبل از نسخه نهایی سر به رئیس جمهور میز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است درخواست از کنگره برای تهیه بسته کمک مالی به سرعت.

شهرداران جمهوری خواه و دموکرات از شهرهای بزرگ و کوچک اصرار قانونگذاران را به محلی با رویکرد توزیع فدرال منابع با استفاده از یک فرمول به دل کردن نیاز به کمک.

در نامه ای به شهرداران گفت: مجلس نشان داد که فدرال امداد باید به صورت محلی اجرا شده است.

“به این منظور ما با احترام درخواست که 250 میلیارد دلار انعطاف پذیر اضطراری کمک مالی اختصاص داده شود به طور مستقیم به شهرستانها توسط فرمول به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” شهرداران گفت: در این نامه است.

تماس با گری مارتین در [email protected] یا 202-662-7390. Follow @garymartindc در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im