3 بیشتر شرکت های تلفن توافق برای کمک به توقف غیر قانونی robocalls

سه تلفن شرکت توافق کرده اند که برای به اجرا درآوردن ضد robocall اصول گذاشته در یک توافق از نوادا دادستان کل هارون فورد سال گذشته است.

Twilio Inc., Wabash ارتباطات و Shentel در حال پیوستن به یک دو حزبی عمومی-خصوصی ائتلاف با 51 به طور کلی وکیل و 12 دیگر تلفن شرکت ها بر اساس یک شنبه مطبوعاتی از دادستان کل.

این ائتلاف است که به منظور محافظت از Nevadans از غیر قانونی robocalls با تلفن شرکت های ارائه کمک های تکنولوژیک که باعث می شود آن را آسان تر برای وکلای مدافع عمومی برای تحقیق و تعقیب قانونی robocallers.

Robocalls یک مشکل رو به رشد در سراسر کشور است. یک 2019 گزارش از کمیسیون ارتباطات فدرال تخمین زده می شود که نزدیک به نیمی از تماس های قرار داده شده به ایالات متحده آمریکا تلفن همراه در سال گذشته بودند ناخواسته.

“من تشویق به حمایت اضافی” فورد گفت: در انتشار. “Robocalls در حال آزار دهنده و غیر قانونی است و می تواند آشکار خطرناک من ادامه خواهد داد به منظور توسعه ابزار و همکاری با شرکای اجرای قانون برای محافظت از شما را از فریب خوردن بودن.”

شرکت در این ائتلاف موافق به مشتریان ارائه رایگان و آسان برای استفاده و تماس مسدود کردن و برچسب زدن به ابزار تجزیه و تحلیل و نظارت بر ترافیک شبکه سازگار با robocalls بررسی و گزارش مشکوک robocalling یا جعل caller ID و پیاده سازی روش های تأیید هویت می نامد.

AT&T Services, Inc., پهنای باند Inc., قرن لینک Charter Communications, Inc. Comcast تثبیت Communications, Inc. مرز ارتباطات شرکت Sprint, T-Mobile USA, U. s. Cellular, ورایزون و Windstream خدمات در حال حاضر عضو ائتلاف.

تماس با بیلی شولتز در [email protected] یا 702-383-0233. Follow @bailey_schulz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>