3 بیشتر coronavirus مرگ و میر 49 موارد دیده می شود در جنوب نوادا

Clark County تا به حال سه coronavirus مرگ و میر و 49 مورد جدید از صبح روز یکشنبه با توجه به جنوب نوادا بهداشت منطقه. مجموع آن تعداد موارد افزایش به 4,274.

در سطح ایالت, 112 موارد جدید گزارش شد یک شبه چهار شنبه, با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی. دولت مجموع 257 مرگ و میر و 5,423 موارد مثبت.

کارشناسان پیش بینی کرده اند که تعداد تایید COVID-19 مورد افزایش خواهد یافت به عنوان تست می شود و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. بسیاری از بیماران با خفیف تا متوسط علائم قبلا گفته شده به خود قرنطینه در خانه بدون اینکه آزمایش به تایید می کنند که آنها در واقع آن را به عنوان بیشتر در حال آزمایش تعدادی از موارد است که انتظار می رود به افزایش است.

بیش از 45,000 Nevadans شده بود را آزمایش کردند که از صبح روز یکشنبه با بیشترین تعداد موارد مثبت در آینده از 50 – تا 59 ساله. بیش از 7400 ساکنان در 50s خود را مورد آزمایش قرار داده اند, مثبت, با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

تماس با سابرینا Schnur در [email protected] یا 702-383-0278. Follow @sabrina_schnur در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>