3 راه های خلاقانه برندها باید چرخد و تجارب خود را به ارائه خود انزوا سرگرمی

بینش کلیدی:

این COVID-19 همه گیر است مجبور برندها برای به تعویق انداختن یا لغو فرد در حوادث برای آینده قابل پیش بینی است, بنابراین بازاریابان در حال تطبیق خود تجربی استراتژی برای ارتباط با مردم در انزوا.

“Pivoting” است buzzword کارشناسان تحت فشار قرار دادند که از چند هفته گذشته و برندها شروع به نشان می دهد آنچه که به معنی مانع و دیجیتال تجربه است که نیازی به مصرف کنندگان به ترک خانه. در واقع آنها را تشویق به ماندن در خانه.

Deb گابور مدیر عامل شرکت استراتژی نام تجاری مشاوره سل بازاریابی و گفت: علامت های تجاری می تواند موفق باشد و در حال حاضر اگر آنها تمرکز بر ارتباط با تاسیس طرفداران در راه های جالب به جای تلاش برای به دست آوردن مشتریان جدید از طریق فروش محصولات است. حساسیت به چه طرفداران خود را ممکن است رفتن را از طریق و از دولت های جهان به طور کلی—همچنین باید بالای ذهن او گفت:.

“مارک کاملا باید نشان می دهد توجه به انسانیت و اذعان آنچه در جریان است در حال حاضر,” او گفت:. “اما آنها لازم نیست که برای انجام آن با عذاب و دل تنگی طرز فکر.”

مصرف شناخته شده سری کنسرت های دیجیتال

جوانه نور همچنان به تکامل خود فرو رفتن نوار تور پس از راه اندازی سری کنسرت در سال 2016 آوردن فعال سازی به جشنواره مانند فرمانداران توپ SXSW و کرم شب تاب. برای جلب توجه به اهمیت اجتماعی فاصله و جمع آوری کمک مالی برای صلیب سرخ آمریکا از Anheuser-Busch برچسب در زمان فعال سازی مجازی برای اولین بار.

An Instagram live screenshot of a man playing a guitar

جوانه نور لگد کردن آن شیرجه نوار تور: نسخه خانگی با کشور خواننده جیک اوون.

با نام تجاری لگد کردن جوانه نور شیرجه نوار تور: نسخه خانگی در 20 مارس با کشور خواننده جیک اوون که در انجام Instagram زندگی می کنند. شب بعد با نام تجاری شنود گذاشته پاپ-راک گروه OneRepublic به انجام زندگی می کنند بر آن, Facebook و Instagram Live channels. طرفداران که گوش می تواند درخواست های ویژه و کمک به صلیب سرخ آمریکا.

“شیرجه نوار تور ایجاد شد برای گرد هم آوردن مردم بیش از جوانه چراغ و خانه جدید ما Edition را انجام خواهد داد که عملا در حالی که حمایت از عوامل بسیار مهم برای ما و استعداد ما شرکای” گفت: شانا بری, مدیر تجربی برای جوانه, نور, در بیانیه ای.

جوانه, نور, کار با آژانس 3PM Weber Shandwick و همکاری محصولات برای تولید مجازی برنامه با اجرای برنامه های برنامه ریزی شده در آینده است. با توجه به نام تجاری اوون را نشان می دهد جذب حدود 8000 بینندگان در Instagram و OneRepublic کنسرت جلب بیش از 330,000 در Instagram و Facebook.

به عنوان انگیزه فوق العاده ای به ماندن در خانه جوانه نور نیز همکاری با الکل تحویل برنامه Drizly برای ارائه $5 برای اولین بار خریداران.

فریبنده طرفداران با پیتزا

Esports یکی از معدود صنایعی است که می تواند رونق را به عنوان یک نتیجه از COVID-19 (منهای فرد در لیگ رقابت تورهای). Call of Duty: Warzone که اکتیویژن عرضه در مارس 11, درو از 6 میلیون بازیکن در 24 ساعت اول از انتشار آن شکستن حق رای دادن رکورد قبلی 2.4 میلیون کاربر در 24 ساعت.

دانستن طرفداران به احتمال زیاد خواهد بود منزوی و بازی بازی در زیر هفته اکتیویژن همکاری با Fooji یک تجربی فن آوری شرکت است که ارائه می دهد بر روی تقاضا خدمات برای نام تجاری مبارزات برای ارسال پیتزا در مارک Call of Duty جعبه.

در مارس 20, ندای وظیفه تشویق طرفداران به صدای جیر جیر #FreeCallOfDuty پیتزا emoji و #CODPromo برای یک شانس برای برنده شدن رایگان تحویل. ارتقاء تحویل 1,500 پیتزا به طرفداران در شیکاگو, فیلادلفیا و لس آنجلس و نیویورک و سان فرانسیسکو. اکتیویژن با همکاری پیتزا فروشی های محلی برای عرضه محصولات از جمله پل در نیویورک و Bongiorno را در شیکاگو است. برای کسانی که نه در بازارهای کلیدی نام تجاری تعلق می گیرد نیز از 1500 DoorDash کارت های هدیه.

“به عنوان مارک های محوری استراتژی های خود را, ما معتقدیم هنوز هم وجود دارد یک نیاز مهم برای تجربی فعالانه و فن نامزدی” گفت: Erik Zamudio از بنیانگذاران و رئیس برند افسر Fooji. “ما در حال منحصر به فرد قرار به ارائه تجربی, تبلیغات, بدون نیاز به برندها برای حضور فیزیکی در یک رویداد.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>