3% کنفرانس می رود مجازی با 3 رویداد روز در ماه ژوئیه

به عنوان رویدادهای زنده به ادامه بروید مجازی و یا به تعویق انداختن توجه به Covid-19 3% کنفرانس اعلام کرده است آن را نگه دارید سه روز دیجیتال اجلاس در ماه جولای به جای آن جمع آوری برنامه ریزی شده در آتلانتا در این پاییز.

3% جنبش برابری جنسیتی سازمان است که قهرمانان را شامل تغییر در تبلیغات برگزار خواهد شد که در آینده از کار کنفرانس در تاریخ 27-29.

تاسیس نه سال پیش این سازمان برگزار شد مینی همایش ها در سراسر جهان است اما راه اندازی شد میزبان خود را برای اولین بار در مقیاس بزرگ جمع آوری در آتلانتا در ماه اکتبر. موسس و مدیر عامل کت Gordon گفت: پس از چند مشورتی جلسات هیئت مدیره در زوم سازمان تصمیم به موقع مجازی کنفرانس بهترین جایگزین است.

“وجود دارد خیلی حسرت از صنعت به یک حس با هم بودن یک تجربه مشترک و یک حس مطلع در یک زمان که در آن هیچ یقین است. ما آن را احساس می شود کاملا اشتباه است و با نام تجاری برای 3 درصد برای رفتن تاریک در این سال” گوردون گفت. “ما تا به حال تمایل به نشان می دهد تا برای جامعه و ارائه برخی از نوع زمینه را برای آنچه که ما در حال زندگی می کنند.”

گوردون گفت: کنفرانس آینده کار تم انتخاب شده در ژانویه خواهد بود بیشتر مربوط در حال حاضر از همیشه به دلیل بیماری همه گیر. برنامه نویسی را به تمرکز بر روی موضوعاتی مانند وجدان رهبری, بهداشت و سلامتی, multigenerational حقوقی واجد شرایط, پشتیبانی, برای, مراقبت, فرز, محیط کار, و چگونه شرکت ها می توانند حمایت خود را از کارگران و بحث در مورد غم و اندوه.

“همه چیزهایی که ما می خواستم به نور افکن می شد قرار داده و به تمرکز شدید,” او گفت:. “این یک تراز باشد. مکالمه ما حسرت به قبل از همه گیر شد و تقریبا مانند یک مطالعه موردی از طریق این بیماری همه گیر.”

این رویداد هزینه $99 برای حضور و برگزار خواهد شد در یک سفارشی microsite در دسترس بر روی دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه. اولین روز از این رویداد ارائه خواهد شد ضبط محتوا در حالی که دوم و سوم به بعد را ارائه سه ساعت از جلسات زندگی می کنند.

گوردون گفت: تیم سرپرستی سخنرانان بر اساس است که می تواند ارائه, مترقی, بینش در مورد موضوعات کنفرانس. سخنرانان شامل سفت Howder اصلی در معماری و طراحی شرکت Gensler که چت در مورد آینده فضای محل کار پس از همه گیر و معلم مدرسه ابتدایی بالا هانا Ni, رئیس جمهور, از, بحث, تیم, بحث در مورد نابرابری جنسیتی در بحث.

یکی دیگر از گفتگو را به تمرکز بر روی اینکه چگونه سازمان شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر بر اساس مکان خود و دولت و رهبری است. ویویان یونگ ECD در Wieden + Kennedy در شانگهای و استفانو Spadini مدیر عامل شرکت Havas رسانه های گروهی در میلان در میان آژانس رهبران میله میله برای شرکت.

گوردون گفت: این سازمان با استفاده از رویداد مجازی پلت فرم Hubb و livestreaming پلت فرم Evia که زنان متعلق به راه حل های فن آوری. با Hubb شرکت کنندگان خواهد بود قادر به شرکت در زندگی, تحقیقات, نظر سنجی, ارسال پرسش برای جلسات خاص و ارتباط برقرار کردن با استفاده از تابع چت.

گوردون گفت: یکی دیگر از صعودی به رفتن مجازی است که توانایی به منظور جلب شرکت کنندگان بیشتر از یک کنفرانس فیزیکی خواهد بود. او گفت: این سازمان هدف این است که برای قرعه کشی 10000 نفر اما پلت فرم میزبان می تواند به عنوان بسیاری از 30,000.

برای کسانی که نمی تواند حضور در این رویداد زندگی می کنند و یا می خواهید برای مشاهده این جلسات دوباره 3 درصد ارائه خواهد شد همه از این رویداد محتوا در سایت خود از طریق دسامبر.

3% جنبش هنوز برنامه ای برای برگزاری یک کنفرانس در آتلانتا یک بار آن را امن برای سازماندهی در شخص رویدادهای دوباره. این سازمان اعلام کرد که باید آن 10 سالگرد کنفرانس در شهر در Nov. 2-3, 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net