2 coronavirus مورد تایید در Washoe شهرستان

رنو – Washoe شهرستان مقامات بهداشتی یکشنبه اعلام کرد دوم رنو-منطقه مورد عفونت کروناویروس یک مرد در 30s خود را که تنها شناخته شده سفر به شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا.

این که بیشتر شناخته شده است که خود منزوی در خانه, Washoe شهرستان سلامت منطقه گفت: در صبح روز یکشنبه مشاوره. به عنوان با دیگر COVID-19 موارد تشخیص در نظر گرفته شده است presumptive مثبت در انتظار تایید توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

“با توجه به افزایش موارد در سراسر کشور و جهان و افزایش تست محلی ما در حال انجام آن تعجب آور نیست برای دیدن اضافی presumptive صورت مثبت” گفت: Washoe منطقه بهداشت و درمان شهرستان افسر کوین سفید در بیانیه ای گفت. “Washoe ساکنان شهرستان باید هوشیار باشند و در برابر این بیماری است.”

اخبار بیشتر در مورد کوروناویروس

شهرستان برنامه ریزی یک جلسه توجیهی برای اوایل بعد از ظهر یکشنبه.

نوادا گزارش اول خود را coronavirus مورد در روز پنج شنبه اعلام کرد که یک نظامی کهنه کار در 50s خود را که به تازگی از سفر به واشنگتن و تگزاس به حال آزمایش مثبت بود و فرض به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

که به دنبال داشت بعد همان روز توسط یک گزارش در Washoe شهرستان که مرد دیگری نیز در 50s, تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. رنو-منطقه يک مسافر در کشتی کروز در حال حاضر در قرنطینه سان فرانسیسکو.

مرد جوان نسبی شرکت رنو مدرسه ابتدایی که بسته شد روز جمعه به عنوان یک احتیاط و برای تمیز کردن اما دیگران باید آزمایش مثبت و مدرسه بود دوباره باز دوشنبه.

کشتی کروز در حال حاضر انتظار می رود برای بارانداز در اوکلند در روز دوشنبه. تا کنون 46 نفر در میان 3,500 مسافران و خدمه باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

نوادا وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: جمعه شب که 40 Nevadans مسافران در کشتی از یک سفر قبلی. آنها تماس گرفته بودن برای تست.

نشانه از عفونت با کوروناویروس طیف وسیعی از خفیف تا شدید با برخی از مردم در حال توسعه بوده است. دو نوادا موارد نشان می دهد که به عنوان بیمار در جنوب نوادا است که در انزوا در VA Medical Center در شمال لاس وگاس در حالی که شمالی نوادا است و خود قرنطینه در خانه و در شرایط با ثبات به عنوان جمعه, Washoe شهرستان سلامت منطقه خبر داد.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با لایحه Dentzer در [email protected] یا 775-461-0661. Follow @DentzerNews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im