25M از دست دادن شغل ممکن است به علت ویروس می گوید سازمان ملل متحد

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 204,00 نفر کشته و بیش از 8,200. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 82,000 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

$3.4 T درآمد تخلیه هوا

سازمان ملل از این سازمان بین المللی کار تخمین می زند که خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس می تواند نزدیک به 25 میلیون ضرر و زیان کار و تخلیه تا $3.4 تریلیون دلار ارزش درآمد تا پایان این سال است.

ژنو-آژانس گفت: “در سطح بین المللی سیاست هماهنگ پاسخ” می تواند کمک به کاهش ضرر و زیان هایی را از طریق کارگر حمایت محرک های مالی و پشتیبانی از شغل و دستمزد

سازمان بین المللی کار گذاشته شده در یک تعداد حالات در اثر COVID-19 در اقتصاد برآورد افزایش بیکاری در سراسر جهان از بین 5.3 میلیون و 24.7 میلیون نفر است. که در بالا از حدود 188 میلیون است که این سازمان پیش بینی کرده بود در اواخر سال گذشته در سالانه خود را پیش بینی.

این سازمان با اشاره به بحران مالی جهانی افزایش بیکاری جهانی با 22 میلیون نفر است.

“سقوط در اشتغال نیز معنی بزرگ درآمد و زیان برای کارگران” ILO گفت: آن را به عنوان ارائه شده آن ارزیابی اولیه.

نیمی از جهان دانش آموزان در کلاس

یونسکو می گوید حدود نصف جهان جمعیت دانشجویی در حال حاضر خارج از مدرسه به دلیل جهانی ویروس همه گیر.

آخرین تعطیلی مدارس و پوشش 102 کشور با کوچکتر موضعی, خاموش شدن ناگهانی در دیگران و در مجموع 850 میلیون دانش آموزان از پیش دبستانی تا دانشگاه. یک هفته پیش مدرسه آتن تحت پوشش تنها 15 کشور در سازمان ملل متحد گفت.

یونسکو گفت: سیستم آموزش و پرورش هستند و با استفاده از هر دو بالا و پایین-راه حل های فناوری به پل شکاف های تصویری از جمله کلاس ها و برنامه های رادیویی.

رانندگان اتوبوس بازگشت در دیترویت

در دیترویت اتوبوس که در حال اجرا دوباره پنج شنبه یک روز پس از رانندگان موفق به ارائه گزارش کار و خدمات لغو شد بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

سواری در حال حاضر رایگان و مسافران به ورود و خروج از طریق یک عقب سمت درب مراحل است که اجتناب از تماس با رانندگان. به طور متوسط 85,000 مردم سوار این اتوبوس ها هر روز.

“من احساس می کنم راحت در حال حاضر” گفت: راننده Wayne کلیتون که می پوشد ، “این قطعا یک کار مهم. ما باید به مردم به کار می کنند.”

بیمارستان صحرایی به ایتالیا

یک مسیحی انجیلی گروهی به رهبری پسر مرحوم کشیش تلویزیونی بیلی گراهام ارسال بیمارستان صحرایی به شمال ایتالیا به تمایل به کروناویروس بیماران پیوستن به چین در ارائه کمک به ایتالیا ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

وزارت دفاع گفت: DC8 متعلق به samaritan’s Purse فرود در فرودگاه ورونا اواخر روز سه شنبه. این گروه می گوید این ارسال 68 تخت بیمارستان صحرایی از جمله هشت تخت های مراقبت ويژه, 20 تن از تجهیزات پزشکی و 32 متخصصان است. بیمارستان است که به تنظیم شود تا برای سه ماه در سخت ضربه کرمونا استان از شمال لومباردی.

Samaritan’s Purse است که به رهبری کشیش فرانکلین گراهام یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی متحدان. منتقدان را متهم به سامری را کلیسای تبلیغی از طریق آن کمک اما این گروه می گوید آن کمک های ارائه شده بدون در نظر گرفتن وابستگی های مذهبی.

کمک گروه می گویند ایتالیا دارای کمبود شدید تجهیزات پزشکی مورد نیاز به درستی مبارزه با کروناویروس.

انگلیسی, صابون پاک

بریتانیا محبوب اپرا صابون در حال سقوط قربانی جدید کروناویروس.

بی بی سی می گوید که تعلیق تولید را نشان می دهد از جمله نخست-زمان صابون “EastEnders” و درام پزشکی “قربانی” “پزشکان” و “Holby شهر است.”

پخش و گفت: این امر نشان می دهد دو قسمت از “EastEnders” یک هفته به جای آن از حد معمول چهار به سهام در حال حاضر ضبط شده نشان می دهد که آخرین طولانی تر است.

پخش از سال 1985 “EastEnders” شرح زندگی شخصیت های داستانی طبقه کارگر در لندن محله.

تولید کنندگان از بریتانیا پربیننده ترین صابون “تاجگذاری خیابان” هنوز اعلام اینکه آنها را به حالت تعلیق تولید.

پورتوریکو می خواهد پرواز متوقف

پورتوریکو فرماندار خواسته است اداره هوانوردی فدرال به طور موقت توقف تمام پروازهای مسافربری تجاری و از خاک ایالات متحده به مدت دو هفته برای کمک به محدود کردن coronavirus موارد است. FAA پاسخ داده است.

رژیم صهیونیستی. واندا Vázquez روز چهارشنبه همچنین اعلام کرد که پزشکان دیگر نیاز به کسب اجازه از این جزیره را در بخش بهداشت و درمان به درخواست کسی که آزمایش می شود برای COVID-19.

فرماندار در روز یکشنبه اعلام کرد دو هفته مقررات منع رفت و آمد است که تعطیل تقریبا همه کسب و کار به جز ایستگاه های گاز و کسانی که در سلامت مالی و غذایی بخش است.

پورتوریکو که قبلا طوفان بحران بهداشتی دارای پنج تایید COVID-19 موارد و بدون مرگ و میر.

اتحادیه اروپا در تلاش برای دریافت 80K بازگشت به خانه

اتحادیه اروپا در تلاش است برای کمک به بازگرداندن حدود 80.000 شهروندان گیر خارج از اروپا پس از coronavirus آمار جهانی سیستم های حمل و نقل, اما می گوید: این چهره بزرگ و چالش های لجستیکی.

اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون گفت: بسیاری از اروپایی ها آورده شده است بازگشت از چین و سریلانکا و موارد دیگر تا به حال بوجود آمده در ایالات متحده و ژاپن است.

اتحادیه اروپا کمک کرده است بازگرداندن بیش از 600 شهروندان اروپایی – اما همچنین برخی از ایالات متحده آمریکا سوئیس و Bosnians — از مراکش پس از این کشور گفت: آن را لغو پروازها در شب یکشنبه. مقامات اتحادیه اروپا کمک کرد تا برنده تاخیر و پرواز هم اکنون می توانید در ادامه تا پنج شنبه. صدها نفر از اروپایی ها نیز گیر در مالدیو.

یوروویژن لغو

مسابقه آواز یوروویژن لغو شده است, تبدیل شدن آخرین قربانی coronavirus بیماری همه گیر.

65 نسخه از جشن سالانه موسیقی پاپ و اغلب بی ارزش زرق و برق بود و با توجه به برگزار می شود, در هلند شهر روتردام با فینال برگزار شد مارس 16.

اتحادیه رادیو و تلویزیون اروپا گفت که روز شنبه برگزار شده بود به بررسی “بسیاری از گزینه های جایگزین” اجازه می دهد تا مسابقه به جلو بروید. اما از آن گفت: عدم اطمینان ایجاد شده توسط گسترش COVID-19 و محدودیت قرار داده و در محل توسط بسیاری از دولت ها تا به حال ساخته شده و آن را “غیر ممکن است برای ادامه زنده رویداد به عنوان برنامه ریزی شده.”

اروپا تبدیل شده است کانون این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بریتانیا دوباره مدرسه وضعیت

انگلیس یکی از معدود کشورهای اروپایی به منظور جمعی از بسته شدن مدارس در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس — اما این تغییر را آغاز کرده است.

دولت اسکاتلند و ولز هر دو می گویند مدارس را در روز جمعه.

انگلستان است که به 56 میلیون و انگلستان 66 میلیون نفر هنوز مدارس بسته اما یک سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون می گوید اعلام خواهد شد “imminently.”

این روشن نیست که چگونه زمانی که مدارس بسته باقی می ماند. اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: “من نمی توانم وعده آنها را بازگشایی قبل از تعطیلات تابستان.”

انگلیسی مدارس برو بعدا به تابستان از مدارس آمریکا پایان در اواسط ژوئیه سال گذشته است.

هشدار در ایتالیا

فرماندار ایتالیایی منطقه سخت ترین ضربه coronavirus عفونت شهروندان هشدار داده است که اگر آنها نمی, اقامت در خانه های خود را به عنوان آنها باید او را درخواست دولت مرکزی حتی برای اقدامات سختگیرانه تر.

ایتالیایی مقامات می گویند بیش از حد بسیاری از مردم در حال نقض ملی هفته گذشته فرمان است که اجازه می دهد تا مردم را به ترک خانه برای رفتن به محل خرید مواد غذایی و یا سایر ضروریات و یا به صورت مختصر strolls خارج به راه رفتن سگ و یا ورزش. صدها هزار نفر از مردم متوقف شده توسط پلیس به صورت چک, دهها هزار نفر را از دریافت احضاریه برای بیرون رفتن بدون دلیل معتبر است.

لومباردی رژیم صهیونیستی است. Attilio فنتنا یک کنفرانس خبری گفت چهارشنبه “هر بار که از خانه بیرون یک زمان شما خودتان را در معرض خطر قرار داده و دیگران را در معرض خطر” برای ابتلا به COVID-19.”

همانطور که از شنبه, Lombardia تا به حال کمی بیش از نیمی از ایتالیا 31,506 ویروس موارد و 1,640 از ایتالیا 2,503 مرگ و میر. ایتالیا دوم سخت ترین ضربه ملت ایران پس از چین در این بیماری همه گیر.

برخی از پاریسی نادیده گرفتن قوانین

نه همه پاریسی در حال اطاعت از قوانین برای اقامت در داخل برای مهار این ویروس جدید است.

پاریس پلیس گفت: سلام بررسی می شود و بیش از 10000 نفر جدید سلول اقدامات به اثر رفت در نیمه شب و صبح دیر به حال جریمه 522 متخلفان.

اکثر افرادی که به مبارزه طلبیده برابر مقررات غیر ضروری حرکت در اطراف شهر اما چهار نفر نیز جریمه برای نگه داشتن غیر ضروری کسب و کار باز است.

مردم نیاز به حمل یک ویژه سند اگر آنها را ترک خانه های خود توضیح داد که چرا. می توان آن را دست نویس و یا ذخیره شده بر روی تلفن اگر مردم پرینتر در خانه.

فرانسه 7,730 موارد ویروس از جمله 175 افرادی که فوت کرده اند.

روس ها در اوکراین رشته

ده ها هزار نفر از روس ها و اوکراینی رشته شده اند در خارج از کشور به عنوان کشورهای نزدیک مرزها و تعلیق ترافیک هوایی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بیش از 35000 نفر از اوکراینی ها در انتظار تخلیه در کشورهای مختلف اوکراین زیرساخت های وزیر Vladyslav Krykliy گفت. او از دولت به اختصاص 4 میلیون دلار برای پرواز به آنها را به بازگشت به خانه. در اوایل این هفته 175 پرواز در آورده و بیش از 33 ، 000 اوکراین بازگشت به خانه.

در همان زمان مقامات روسی در حال کار برای کمک به دهها هزار نفر از گردشگران روسی در مواجهه با مشکلات بازگشت به خانه. با توجه به روسیه گردشگری دولت ناظر Rosturizm وجود دارد 100,000 گردشگران روسی هنوز هم در خارج از کشور.

بیش از 1000 روسها خود را به دام افتاده در مونته نگرو پس از آن هوا فضا بسته شد. وزارت امور خارجه روسیه سخنگوی ماریا Zakharova به نام وضعیت “بحرانی است.”

Zakharova اضافه شده وضعیت دشوار در آمریکای لاتین و مولداوی نیز هست.

ژاپن ممنوعیت ورود برنامه ریزی شده

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اعلام کرد که کشور خود را با اعمال یک ممنوعیت ورود برای افرادی که از بخش هایی از ایتالیا و اسپانیا و ایسلند به نقل از سازمان بهداشت جهانی اعلام می کند که اروپا در حال حاضر مرکز جهان coronavirus بیماری همه گیر.

آبه همچنین گفت ژاپن به قرنطينه برای بازدید کنندگان از 38 کشور از جمله بیشتر از بقیه اروپا و همچنین ایران و مصر است. آن را به یک self-قرنطینه در مکان های تعیین شده و محدودیت در استفاده از حمل و نقل عمومی برای 14 روز. ویزاهای صادر شده در این کشور لغو خواهد شد.

آبه همچنین خواست شهروندان ژاپنی به تجدید نظر در هر یک از سفرهای خارج از کشور “صرف نظر از این منطقه است.”

چک-لهستانی ترافیک بدتر

ترافیک در چک و لهستان در مرز رفته از بد به بدتر با وجود این تلاش ها از آن دسته کشورهای “ائتلاف” برای مقابله با کروناویروس زنجیره تامین اختلالات.

خط کامیون انتظار در طرف چک را وارد لهستان در شمال Nachod – Kudowa-Slone عبور بیش از 50 کیلومتر (31 مایل) در چهار شنبه. آن 40 کیلومتر (25 مایل) روز قبلش.

به راحتی وضعیت لهستان افتتاح سه گذرگاه در روز چهارشنبه پس از نخست وزیر چک Andrej بابیان و وزیر کشور Jan Hamacek صحبت خود را به همتایان لهستانی.

مایل کامیون شده است همچنین صف بندی در شمال شرقی جمهوری چک در یکی دیگر عبور به لهستان و در مرز با کشور اسلواکی در شرق.

اسپانیا موارد در نزدیکی 14K

اسپانیا اعلام کرد 2,538 فتح کند گرفته شد موارد جدید عفونت کروناویروس آوردن این کشور در مجموع به 13,716. نزدیک به نیمی از کسانی که در بیمارستان بستری شده است و 774 هستند که نیاز به مراقبت های ویژه با توجه به طرح ملی سلامت و مقامات. وجود دارد 588 مرگ و میر به طور رسمی ثبت 67 بیش از روز سه شنبه.

اسپانیایی مناطق که در آن خوشه های شناسایی شده در خانه سالمندان در حال نشان دادن یک نرخ بالاتر مرگ و میر و نیاز به بستری است گفت: رئیس بهداشت و درمان اسپانیا اورژانس مرکز فرناندو سیمن. که مورد مادرید که در آن حداقل 17 نفر کشته شده اند و تنها در یک خانه سالمندان و ده ها تن بیشتر آلوده شده اند.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز به نام برای وحدت سیاسی برای مبارزه با ویروس جدید گفت: “بدترین هنوز به آمده است” با بسیاری از مرگ و میر رود و افزایش فشار بر این کشور را تیره و تار خدمات سلامت. “این COVID-19 همه گیر دارای ضعف همه پیش بینی های” سانچز گفت: تقریبا خالی مجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im