22 جدید COVID-19 موارد در نوادا کوچکترین روزانه پرش از مارس 20

نوادا گزارش آن پایین یک روز افزایش در COVID-19 در بیش از سه هفته در روز سه شنبه 22 جدید تایید موارد اضافه شده به دولت در کل.

22 مورد جدید کمترين یک شبه افزایش گزارش شده توسط دولت از مارس 20, زمانی که 15 نفر گزارش شده است. اما خصوصی labs LabCorp و تلاش تا به حال گزارش نشده است, داده های روزانه زمانی که دولت و وزارت بهداشت و خدمات انسانی خود را به روز رسانی nvhealthresponse.nv.gov سایت در اوایل روز است که به احتمال زیاد تحت تاثیر تعداد موارد جدید.

شکل جدید از 2,993 کمتر از تعداد کل موارد گزارش شده توسط بهداشت محلی مناطق و سازمان های دیگر که بود در 3,306 بامداد سهشنبه اما دولت شماره یک معیار مفید برای اندازه گیری روزانه افزایش موارد است.

وضعیت مرگ و میر از این بیماری ناشی از کروناویروس جدید بدون تغییر بود و در 120.

کارشناسان بهداشت عمومی مشاهده کرده اند برخی از سیگنال های مثبت در تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان در روزهای اخیر اما محتاط باقی می ماند تا آنجا که پیش بینی جزر و مد در حال گردش است. و به آنها هشدار می دهند که کاهش اقدامات رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak سفارشات بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و تماس اجتماعی فاصله می تواند برگرداند شیوع اگر آنها برداشته خیلی زود است.

دولت جدید مورد مجموع بدست آمده از تست 25,801 مردم و منعکس عفونت نرخ 11.6 درصد است. این تعداد به احتمال زیاد بالا, به عنوان کسانی که مورد آزمایش قرار در میان مداوم کمبود کیت تست عمدتا یا به طور جدی بیمار شده اند و یا در تماس نزدیک با بیمار تشخیص داده.

چهره های جدید برای Clark County شد و انتظار می رود به زودی از جنوب نوادا بهداشت منطقه.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با مایک در Brunker [email protected] یا 702-383-4656. Follow @mike_brunker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>