2000 نفر در هیئت مدیره ویروس-آمار کشتی کروز منتظر نوبت خود را به ترک

اوکلند کالیفرنیا. — هزاران نفر از به طور فزاینده ای بی حوصله و بی قرار به مسافران داخل کشتی کروز زده coronavirus منتظر نوبت خود را سهشنبه به کشتی و رفتن به دو هفته قرنطینه در پایگاه های نظامی در اطراف S. U..

پس از چند روز مجبور به غیر فعال کردن ساحل شمالی کالیفرنیا بزرگ شاهزاده خانم لنگر انداخت دوشنبه در اوکلند با حدود 3500 مسافر و خدمه از جمله حداقل 21 که تست مثبت برای این ویروس جدید است.

“ما در حال تلاش برای آرام ماندن و تلاش برای مثبت ماندن, اما آن را سخت تر و سخت تر است. آنها نمی توانند ذهن خود را چگونه به امن نگه داشتن ما” گفت: مسافر بریل Ward, 77, سانتافه, New Mexico.

حدود دو دوجین افرادی که نیاز حاد مراقبت های پزشکی گرفته شد کشتی اول هر چند هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از آنها آلوده شدند گفت: Brian فرگوسن سخنگوی کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس. همچنین بیش از 200 کانادایی در هیئت مدیره پرواز به یک پایگاه نظامی در کشور دوشنبه, کانادایی, مقامات گفت.

سه نفر از اعضای یک Summerlin خانواده در میان مسافران. آن ناشناخته است اگر آنها را بدست کردن کشتی است.

حدود 2000 نفر از مسافران از جمله صدها نفر از کالیفرنیا بودند هنوز سرنشین دوشنبه شب. خروج از مسافران بود و انتظار می رود برای از سرگیری شنبه.

شاهزاده بزرگ کشتی برگزار شده بود در سواحل از روز شنبه به دلیل شواهدی وجود دارد که این زمین پرورش برای بیش از 20 عفونت به سفر قبلی.

6-حکومت پا

مسافران جدا شد در کابین خود را برای روز. هنگامی که آنها در نهایت اجازه چند دقیقه بر روی عرشه بخش گفت: آنها هشدار داده بودند به پوشیدن ماسک و سعی کنید به ماندن 6 فوت (2 متر) به دور از هر یک از دیگر.

بخش کابین همسر کارولین رایت 63 همچنین از سانتافه گفت او نگاه کردن پنجره های کابین به عنوان مسافر به انتظارنشسته بودند تا به ترک و همچنین دیدم مردم از رنگ زرد در لباس های محافظ و دستکش و مواد خطرناک مناسب.

“آنها صف مسافران مانند گاو” رایت گفت. “همه مفتول در کویل ، آنها از لحاظ جسمی لمس کردن هر یک از دیگر و آنها حمایت در طول gangplank.”

او افزود: “من فقط کاملا freaked خارج آن. این ظالمانه است. اگر آن را بی خطر است پس چرا ما گیر کرده در ما ، آن تاکید شده است برای پنج روز گذشته است که ما به هر گونه تماس با هر مسافر دیگر?”

کشتی انجام شده مردم از 54 کشور جهان است. مقامات گفتند خارجی ها خواهد بود خانه پرواز در حالی که ایالات متحده مسافران خواهد بود پرواز یا bused به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان برای تست و 14 روز قرنطينه. برخی از مسافران وارد دوشنبه شب در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال کالیفرنیا.

هیچ جزئیات ارائه

رایت و دیگران گفت: هیچ کس تا به حال گفته شده است جزئیات.

“من مایل به قرنطینه” رایت گفت. “”اما من می خواهم به می دانم که اگر من مثبت است یا نه. ما حتی نمی دانیم که اگر ما در حال رفتن به آزمایش. این همه شایعه و حدس و گمان است.”

“من خسته و نا امید,” او اضافه شده است. “همه ناگهانی دو هفته تعطیلات تبدیل به یک پنج هفته تعطیلات.”

حدود 1100 خدمه, 19 از آنها آزمایش مثبت برای این ویروس خواهد بود قرنطینه و درمان روی عرشه کشتی که حوض در جای دیگر پس از مسافران تخلیه Gov. گاوین Newsom گفت. او و اوکلند شهردار به دنبال اطمینان مردم که هیچ به مسافران خواهد بود در معرض عموم قبل از تکمیل قرنطینه.

شاهزاده خانم دیگر کشتی الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در یوکوهاما ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس. در نهایت حدود 700 نفر از 3,700 سرنشین آلوده شد در چه کارشناسان برجسته بهداشت عمومی شکست.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 700 نفر در آمریکا و کشته شدن دست کم 27 بسیاری از آنها از یک خانه سالمندان در منطقه سیاتل است.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثر مردم بهبود می یابند در عرض چند هفته به عنوان اتفاق افتاده است با سه چهارم افراد آلوده در سرزمین اصلی چین است.

چند دانشگاه را آغاز کرده اند که فقط آنلاین دوره های آموزشی از جمله دانشگاه, دانشگاه استنفورد, دانشگاه کلمبیا و دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de