20 راه برای به حداکثر رساندن پس انداز خود را در Costco

خرید در Costco می تواند یک راه عالی برای صرفه جویی در پول اما شما ممکن است به حداکثر رساندن پس انداز خود را. تصور کنید که چقدر پول اضافی می تواند در کیف پول خود را اگر شما بهینه سازی استراتژی خرید خود را. با کمی تلاش اضافی شما می توانید ریز لحن راه شما در مغازه عمده فروش و خرده فروش و پیدا کردن منحصر به فرد Costco می پردازد.

از طریق کلیک کنید به یاد بگیرند که 20 راه برای پرداخت هزینه کمتر در Costco.

1. تقسیم اقلام عمده با یک دوست

اگر شما مجرد هستید و یا زندگی در یک فضای کوچک آن را احتمالا سخت برای توجیه خرید و ذخیره سازی یک بسته از 30 رول کاغذ توالت — حتی اگر آن را تنها $19.50. این مورد را می توان به طور جدی گران قیمت در بازار به طور منظم و یا فروشگاههای جعبه بزرگ.

شما می توانید صرفه جویی در پول در Costco با یک دوست با تقسیم صورت فله و بسته ملزومات و حتی غیر ملزومات مانند تنقلات. اگر شما تقسیم $16.99, 42-بسته Chex Mix با سه نفر از دوستان به عنوان مثال شما فقط پرداخت $5.66.

2. می دانید راز Costco قیمت کدهای

کاستکو قیمت گذاری کدهای نشان می دهد که آیا یک آیتم ویژه قیمت با تخفیف و یا نمی خواهد restocked. در اینجا است که یک کل تفکیک کدهای با توجه به ToughNickel:

قیمت که در پایان در $0.97 مشخص شده پایین از نرخ اصلی که معمولا در پایان $0.99.

عجیب و غریب دیگر قیمت گذاری مانند $0.49, $0.79 یا $0.89 به طور معمول به معنی این محصول به طور منظم قیمت کالا.

یک ستاره (*) در گوشه بالای سمت راست از قیمت گذاری نشانه به معنی مورد نخواهد بود restocked. بنابراین اگر این مورد شما باید به سهام تا.

قیمت در $0.88 یا $0.00 به طور معمول نشان می دهد یک مدیر markdown در بازگشت کالا هنوز هم در شرایط خوبی است.

3. نگاه برای Costco کوپن

شما می توانید تعدادی از Costco کوپن و تخفیف برای اقلام مختلف در کاستکو کتاب کوپن. شما دیگر نیاز به کوپن در حال حاضر در هنگام خرید اقلام از کتاب کوپن.

4. جستجو های شخص ثالث در سایت های معامله

آن نیز ضرری ندارد به جستجو آنلاین بهترین سایت های کوپن قبل از رفتن به نزدیکترین Costco. صیقلی کردن سایت های مانند Coupons.com, Slickdeals و RetailMeNot به صورت آنلاین Costco کوپن های قابل چاپ کوپن, کد کوپن, آخرین معاملات و سایر فرصت های صرفه جویی.

5. فروشگاه تابستان closeouts

مانند بسیاری از خرده فروشان Costco تمایل به علامت پایین بزرگ تابستان اقلام مانند مبلمان پاسیو و استخر اسباب بازی های قبل از فصل است چرا که فروشگاه نیاز به آزاد کردن اتاق برای فصل آینده کالا است. شما ممکن است دریافت معاملات بزرگ بر روی کالا مانند کباب صندلی ساحل و کمپینگ تجهیزات است که می تواند حق دور. پایان فصل معاملات نیز می توان در طول سال از جمله بعد از کریسمس.

6. یک لیست — و چوب به آن

این است که واقعا محرمانه اطلاعات, اما در حال اجرا به Costco برای “فقط چند چیز” به راحتی می تواند تبدیل به یک چند سبد خرید پر زرق و برق. صرفه جویی در پول در Costco با تمرین کمی نظم و انضباط و انجام تحقیقات خود را.

“من به طور معمول ذخیره 100 دلار یا بیشتر در هر بازدید از زمانی که من در فروشگاه Costco گفت:” توماس میلر از کلر ویلیامز سرمایه خواص. “من نسبت به توانایی خود برای انجام این کار از آنجا که من بسیار انتخابی آنچه که من در خرید, مطمئن شوید که تنها به خرید آیتم هایی که من می دانم بیشتر ارائه پس انداز.” یک لیست به نگه داشتن هزینه های خود را تحت کنترل و در مسیر.

7. قرار داده و خود را blinders

هنگامی که شما راه رفتن را به Costco شما معمولا راه به انتظارنشسته بودند با براق چیزهای جدید به دنبال پیدا کردن یک برای همیشه با شما. اگر شما واقعا می خواهید به صرفه جویی در Costco قرار داده و سر خود را پایین و چوب به لیست خود را.

8. شروع در پشت

در اینجا یک نکته جالب برای صرفه جویی در پول در Costco: بهترین معامله در Costco در واقع ممکن است در واقع در پشت این فروشگاه با توجه به Lifehacker. شروع سفر خرید خود را با ضربه زدن به پشت انبار و انتهای راهرو. سپس کار راه خود را به جلو.

9. فروشگاه Costco آنلاین

رفتن به Costco نمی بالای هر لیست مورد علاقه, همه چیز برای انجام. جست و خیز جمعیت و جلوگیری از بدون هیچ زحمتی توسط فروشگاه کاستکو سایت — شما حتی می توانید پیدا کردن بازی های آنلاین-تنها Costco معاملات که ارائه شده در فروشگاه. بزرگ-جعبه خرده فروش نیز در حال حاضر ارائه می شود حق خود را درب.

10. استفاده از Costco برنامه

کاستکو برنامه برجسته زمان معاملات و ارائه می دهد پس از چک کردن آن را قبل از رفتن به Costco محل می تواند کمک به شما از قبل برنامه ریزی و نرم و صاف سفر در حالی که هنوز هدف قرار دادن بهترین معاملات. به علاوه اگر شما نفرت قطع کوپن شما می توانید با استفاده از این برنامه است. فقط نشان می دهد به صندوقدار کاستکو برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را به گرو در اوردن ارائه می دهد و صرفه جویی در پول.

11. خرید گوشت به صورت فله

یکی از بهترین راه برای صرفه جویی در پول در مواد غذایی در هنگام خرید در Costco است که برای خرید گوشت به صورت فله. شما می توانید بخشی از آن را متوقف و آن را برای استفاده های بعدی. پس, دفعه بعد شما در مغازه خرده فروش, شما صرفه جویی در پول در مواد غذایی است.

12. دریافت Costco کارت اعتباری

اگر شما قصد استفاده از یک کارت اعتباری برای پرداخت هزینه های خود را کاستکو خرید آن را به یک ویزا بنابراین صرفه جویی در پول گرفتن Costco در هر نقطه ویزا کارت سیتی. شما دریافت می کنید 2 ٪ پشت نقدی در تمام خرید از Costco و Costco.com علاوه بر قدرت پردازش دیگر برای استفاده از کارت فراتر از تخفیف خرده فروش.

13. استفاده از خود را Costco کارت اعتباری در پمپ

استفاده از خود را Costco کارت اعتباری در Costco پمپ و ایستگاه های واجد شرایط در سراسر جهان به 4 درصد تخفیف نقدی. این پیشنهاد خوب برای تا $7,000 گاز در هر سال با 1 ٪ پشت نقدی پس از آن.

14. همین حالا فروشگاه تنهایی

اگر شما نیاز به کمی کمک به ماندن در داخل بودجه خود را هنگام خرید در Costco را یک دوست و همراه در سفر بعدی خود را. به دوستان بگویید شما در حال تلاش برای صرفه جویی در $100 و از او و یا او شما را تشویق به خرید تنها آنچه شما نیاز دارید. اگر دوست شما نیز اتفاق می افتد به افراط کردن به طور منظم در Costco آن را یک بازی است. هر کس موجب صرفه جویی در پول بیشتر برای خرید ناهار در فروشگاه دادگاه مواد غذایی.

15. را پر کنید تا در نمونه

خرید گرسنه در Costco ممکن است شما می خواهید برای خرید هر چیز خوشمزه در چشم — حتی اگر آن را به معنی رفتن بیش از بودجه مواد غذایی خود را. برای جلوگیری از گرسنگی موثر بر تصمیم گیری خرید خود را با استفاده از کاستکو فراوان نمونه. که راه شما در حال اجازه دادن به مغز خود را به جای خرید از معده خود را.

فقط اجازه ندهید جالب نمونه شما را تشویق به خرید اقلام مواد غذایی به صورت فله.

16. انتخاب حق عضویت

Costco ارائه می دهد دو نوع از عضویت برای افراد و خانواده ها — ستاره طلا عضویت (60 دلار) و اجرایی عضویت (120 دلار). اگر شما مکرر Costco خریدار هزینه اضافی 60 دلار برای ارتقاء به اجرایی عضویت می تواند به ارزش در حالی که خود را.

به روز رسانی کارت همراه با سالانه 2 درصد پاداش واجد شرایط Costco Costco.com و Costco سفر خرید تا 1000$. اگر شما کتاب سفر از طریق Costco, شما همچنین می توانید نمره قدرت پردازش اضافی. به علاوه شما دریافت مزایای اضافی و عمیق تر تخفیف در Costco خدمات از جمله وام مسکن خرید و refinances بیمه و خانواده های دندانپزشکی.

اگر شما در حال حاضر اجرایی عضویت اما استفاده نمی Costco سفر یا Costco, خدمات, صرفه جویی در هزینه تنزیل رتبه به یک ستاره طلا عضویت.

17. جست و خیز عضویت

اگر شما همین حالا در فروشگاه Costco به اندازه کافی برای $60 گلد استار, عضویت برای پرداخت هزینه های خود را از یک عضو خانواده یا دوستان با عضویت به شما خرید یک Costco کارت نقدی. شما می توانید آنها را در فرقه از 25 $به $1,000, و اگر شما می خواهید به تکرار دیدار عضو می تواند با بازنگری آن را برای شما. وجود دارد هیچ هزینه اضافی به فروشگاه در فروشگاه با یک Costco نقدی کارت به عنوان یک غیر عضو, اما توجه داشته باشید که شما متحمل 5% اضافه بها برای Costco.com خرید.

18. خرید عاقلانه

Costco بسیاری را ارائه می دهد باور نکردنی ارزش — اما نه همه معاملات برابر خلق شده اند. بررسی قیمت در هر واحد یا در هر اونس به مطمئن شوید که شما خرید عمده است که در واقع صرفه جویی در پول شما. شما به احتمال زیاد پیدا کنید که برخی از اقلام ارزان تر هستند و هنگامی که خریداری شده در استاندارد مقادیر در محلی خود را هدف و یا سوپر مارکت.

19. سازمان دیده بان برای تغییرات قیمت

Costco تا 30 روز قیمت سیاست حفاظت برای فروش آنلاین پس از خرید بررسی کنید که در طول بازه زمانی را به مطمئن شوید که قیمت نه کاهش یافته است. اگر قیمت پایین تر است, تماس با خدمات به مشتریان ارائه اطلاعات لازم و به شما امکان دریافت اعتبار برای تفاوت در سه تا پنج روز کسب و کار.

20. امکان استفاده از تخفیف

برخی از محصولات در هر دو Costco انبارها و آنلاین با تولید کننده تخفیف اجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی در پول و حتی بیشتر. به بررسی خود را دریافت کنید, شما نیاز به ارسال مدارک خود را ظرف مدت 30 روز. Costco اعضا می توانند کامل تخفیف آنلاین روند اما افراد غیر عضو باید انجام دهید تا از طریق پست.

بیشتر از Digestopia

نظرسنجی: تنها 18 درصد از آمریکایی ها اعتقاد دارند مالیات خود را به دلار در حال صرف راه حق

راهنمای کامل خود را به صندوقدار چک

24 راه برای به حداکثر رساندن چک های خود را در این سال

50 بی فکر راه شما در حال سوختن از طریق چک های خود را

این مقاله در ابتدا در ظاهر GOBankingRates.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im