20+ DTC شرکت ایجاد برندهای x بهتر از یک ائتلاف برای COVID-19 امداد

بینش کلیدی:

در زمانی که کسب و کار در صنایع روبرو هستند چالش های بی سابقه ای, 27 مستقیم به مصرف کننده مارک های گرد هم آمده اند برای انجام برخی از خوب است.

رهبری رونه, مردان شیوه زندگی و تناسب اندام, تجاری, شرکت های راه اندازی یک ائتلاف به نام مارک x بهتر اختصاص داده شده به جمع آوری پول برای مسائل و سازمانهای مرتبط در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. 27 علامت های تجاری شرکت شامل ملافه شرکت Boll & شعبه کیف دستی ساز Dagne دوور, زیبایی طبیعی اذوقه رسان Kopari, Tim Armstrong را DTX شرکت و نام تجاری لباس کودکان راکت از عالی.

به عنوان بخشی از این طرح هر شرکت تجاری است و قول کمک مالی به یک موسسه خیریه و یا سازمان مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس—اغلب با انگیزه ای برای مصرف کنندگان در قالب یک تخفیف. برای M. Gemi یک کفش با نام تجاری با کارخانه های مستقر در ایتالیا که به معنی اهدای 10 درصد از درآمد حاصل به طور مستقیم کمک در حالی که ارائه به مشتریان 10% تخفیف. لباس مردانه برند گره های استاندارد با استفاده از 10 درصد از درآمد حاصل از آن به صندوق ایجاد ماسک برای اهدا به کوه سینا و فیور بیمارستان. این DTX شرکت اهدای خود را در رسانه های بودجه و خلاق تولید منابع به COVID-19 تلاش های امدادی از کوه سینا و GetUsPPE.org.

ایده رهبری رون از بنیانگذاران نیت Checketts جوانه زده بیرون از قرنطینه ناشی از خستگی. “من مثل هر کس دیگری: نشستن در قرنطینه تلاش برای کشف کردن آنچه به انجام به کمک” او گفت:.

“من فقط شروع به داشتن این تقریبا اشتیاق به ایجاد روابط با مردم برای رسیدن و تقویت روابط” Checketts اضافه شده است. روابط او می خواست به ساخت شد و نه تنها مصرف کنندگان بلکه با دیگر صاحبان کسب و کار کوچک به خصوص در DTC فضا.

“من تو را دیدم تمام این شگفت انگیز مستقیم به مصرف کننده مارک های که تا به حال ساخته شده است تا این روابط با مشتریان خود را تلاش برای کشف کردن که چگونه به حرکت و به” او گفت:. “من احساس وجود دارد یک فرصت برای جمع این مارک برای تشویق آگاهانه مصرف در طول این زمان زمانی که مردم مناسب سفت کردن کیف پول خود را.”

در نتیجه برنامه مارک x بهتر از مارک های برجسته’ خیریه تلاش ها در حالی که ارائه یک بزرگتر پلت فرم برای تقویت آنها “به طوری که ما می تواند حتی بیشتر تاثیر است.”

کلمه شروع به پخش یک بار او پیامک چند نفر از دوستان برای سنجش علاقه خود را و در عرض چند روز آنها تا به حال یک وب سایت و برنامه ای زمین خاموش بود. Checketts است که همیشه در تلاش برای ماندن متصل با رهبران کسب و کار در مستقیم به مصرف کننده فضا و در ابتدا قصد داشت به نگه داشتن این برنامه محدود به DTC مارک.

او گفت که در حال حاضر آنها در حال باز از جمله مارک های دیگر, اما آنها باید واجد چهار شرط. اول و دوم هستند که آنها باید به توافق برسند به نوعی به بازگشت برنامه برای موسسه خیریه (کمک مالی) و برای مصرف کنندگان (تخفیف). سوم این که در حال حاضر به گزارش آنچه که شما قادر به دادن و چهارم به کار با شرکت های دیگر در مارک های x بهتر برنامه برای حمایت و کمک به یکدیگر است.

واقعیت این است که بسیاری از کسب و کار خرده فروشی از عواملی هستند که در حال حاضر با اخبار از اخراج و furloughs آینده تقریبا روزانه و همچنین شایعات چرخش از ورشکستگی در صنایع. اما Checketts گفت: ارائه تخفیف ارزشمند ژست حتی در این زمان نامشخص چرا که زمانی که مصرف کنندگان در حال تصمیم گیری که در آن برای قرار دادن پول خود را, آنها به احتمال زیاد به صرف آن را با یک کسب و کار ساخته شده است که یک بشردوستانه تعهد است.

“قطعا یک کسب و کار از یک عمر نظر به صورت متمرکز در ساخت پول و داشتن یک کسب و کار خوب, مدل,” او گفت:. “اما فراتر از آن است که آنها باید متمرکز بر انجام خوب است. ما بر این باورند در این روز و سن که قطعا وجود دارد برخی از مزایای که شما می توانید انجام این کار به خوبی انجام خوب است.”

هر چند مارک x بهتر است که بدون شک یک روابط عمومی خوب حرکت برای شرکت شرکت Checketts گفت که محدودتر در مقایسه با دانش است که خود را با نام تجاری است که با استفاده از موقعیت خود و پلت فرم برای ارائه کمک های اولیه در یک بحران.

و حتی پس از coronavirus همه گیر محو او گفت که او قصد دارد به نگه داشتن مارک x بهتر زنده به کمک که در آن مورد نیاز در جاهای دیگر.

“آنچه ما مراقبت بیشتر در مورد این است که ما در حال انجام بخشی از کوچک ما به کمک” او گفت:. “قطعا ما می خواهیم مصرف کنندگان به می دانم که آنها به عنوان مغازه در مارک های مانند ما قصد داریم در ادامه به تلاش و انجام کار درست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>