2 مقامات وابسته به LVCVA subpoenaed در کارت هدیه جنایی

پرونده جنایی علیه سابق عالی رتبه لاس وگاس گردشگری مقامات بیش از سوء استفاده از خطوط هوایی جنوب غربی کارت های هدیه و حرارت است تا پس از ماه از کمی فعالیت است.

اد انگشت رئیس امور مالی برای کنوانسیون لاس وگاس و اقتدار بازدید کنندگان است که در میان یک و نیم دوجین شاهدان subpoenaed به شهادت هفته آینده در جلسه قبل از لاس وگاس عدالت از صلح هماهنگی Letizia. آژانس سابق مشاور حقوقی لوقا Puschnig نیز شده است subpoenaed.

مردان در معرض نادرست از 90000 دلار در جنوب غربی کارت هدیه مالیات-بودجه LVCVA خریداری شده بین سال 2012 تا سال 2017 و پس از ارائه اسناد کلیدی به پلیس لاس وگاس.

این تحقیقات باعث شده نقد و بررسی-مجله داستان افشای نتایج ممیزی که همچنین کنوانسیون سازمان نمی تواند حساب برای بیش از $50,000 ارزش کارت های هدیه.

و Puschnig انتظار می رود به سوال زیر سوگند در مورد نقش خود در همکاری با پلیس خود را در برابر رئیس سابق بازنشسته دیرین مدیر عامل شرکت Rossi Ralenkotter ارشد متهم در مورد بالا مشخصات.

مارس 17 جلسه به دنبال Ralenkotter که می خواهد برای متوقف کردن دادستان از معرفی “ممتاز” اطلاعات از جرم از پرونده های پلیس به دست آمده از LVCVA در تحقیقات. Ralenkotter متهم غیرقانونی با استفاده از حدود $16,000 در کارت های هدیه در سفر شخصی, چهره, جرم سرقت و سوء اتهامات عنوان شده علیه.

Letizia تعیین کرده است یک جلسه مقدماتی در 26 مارس برای تعیین اینکه آیا Ralenkotter سابق LVCVA بازاریابی مقامات کتی Tull و سرتیپ لاوسون و سابق خطوط هوایی جنوب غربی اجرایی اریک Woodson همه باید محاکمه به اتهام سرقت از کارت های هدیه.

Ralenkotter و دفاع از خود وکیل آنتونی Sgro ادعا که LVCVA مقامات و صلحی بیللی حسابداری شرکت است که انجام حسابرسی ممکن است نادرست بیش از تبدیل اسناد به پلیس.

“در ابتدا, آن مهم است که توجه داشته باشید که در حال حاضر وجود دارد شواهد قطعی که وکیل/مشتری مواد کشف و ضبط شد,” Sgro نوشت: در دادگاه مقالات.

Sgro هل دادن پلیس به نشان می دهد که چگونه آنها در مورد آموخته های خصوصی 2017 مکالمه بین Ralenkotter و Puschnig که در آن Puschnig گفته مدیر عامل که شخصی خود را با استفاده از کارت های هدیه شد “نامناسب و نیاز به متوقف شود.” Sgro پیشنهاد Ralenkotter را وکیل مشتری امتیاز نقض شد.

معاون دادستان منطقه ریچارد Scow ثبت مدارک دادگاه مخالفت مارس 17 شنیدن این استدلال که Sgro نیست در حال حاضر شواهد کافی برای توجیه برگزاری آن است.

“بیش از حد گسترده و درخواست به سرکوب تمام اطلاعات به دست آمده در نقض وکیل مشتری امتیاز به نظر می رسد تلاش برای نگه داشتن یکی از مدارک شنوایی به ماهی برای اطلاعات” Scow نوشت.

اما در دادگاه این هفته Letizia گفت که او برنامه ریزی شده برای رفتن به جلو با شنیدن.

Sgro گفت قاضی که انگشت نشان داده بود او خواهد بود “به طور کلی در دسترس نیست” در مارس 17, اما نشان می دهد تا اگر شهادت او مورد نیاز است.

“اد و LVCVA ادامه به همکاری در هر کجا از آن شده است درخواست و یا نیاز” LVCVA سخنگوی لری نلسون کرافت گفت.

Puschnig وکیل دیوید کلارک گفت: مشتری خود را خواهد حضور در این جلسه اما او کاهش یافته است نظر بیشتر.

یک ریدی بیللی اجرایی نیز شده است subpoenaed به شهادت مارس 17 و همچنین لاس وگاس افسران پلیس از جمله سرب پلیسی در تحقیقات.

نقد و بررسی-مجله متعلق به خانواده Las Vegas Sands Corp. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sheldon Adelson. Las Vegas Sands Corp. عمل شن و ماسه نمایشگاه و مرکز کنوانسیون که در رقابت با LVCVA عمل مرکز کنوانسیون لاس وگاس.

تماس با جف آلمانی در [email protected] یا 702-380-4564. Follow @JGermanRJ در توییتر. آلمان یکی از اعضای نقد و بررسی-مجله تیم تحقیقاتی با تمرکز بر گزارش است که دارای رهبران و سازمان های پاسخگو و در معرض خطا. حمایت از ما روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im