2 Clark County آنفولانزا مرگ و میر گزارش سلامت منطقه

دو آنفولانزا مرگ و میر گزارش شده در شهرستان کلارک پس از یک هفته گزارش که تقریبا دو برابر میزان مرگ و شمارش برای سال جاری با توجه به جنوب نوادا بهداشت منطقه.

از Feb. 2 Feb. 8 دو مرگ و میر گزارش شده در این شهرستان در حالی که هفته قبل وجود دارد 11 و میر گزارش شده با توجه به بهداشت منطقه ، یکی از جدید مرگ و میر ناشی بود از یک فرد 50 تا 64 ساله در حالی که از سوی دیگر یک فرد 65 ساله یا مسن تر.

فصل در مجموع مرگ و میر در حال حاضر در حال حاضر با توجه به بهداشت منطقه. وجود دارد تنها 13 گزارش مرگ و میر قبل از هفته آخر ژانویه.

بهداشت عمومی و رسمی گفت: افزایش مرگ و میر گزارش شده است سیگنالینگ است که این خواهد بود شدید تر فصل آنفولانزا از سال گذشته است.

“در حالی که ما شاهد افزایش در بستری شدن در بیمارستان و نه در مرگ و میر” دکتر Vit Kraushaar پزشکی محقق برای سلامت منطقه گفت: نقد و بررسی-مجله روز چهارشنبه. “در حال حاضر ما واقعا دیدن مرگ و میر ابتلا به.”

وجود اضافی 73 بستری شدن در بیمارستان در طول هفته اول فوریه آوردن تعداد کل گزارش بستری شدن در بیمارستان برای این فصل به 1,106 با توجه به بهداشت منطقه.

با توجه به بهداشت و درمان منطقه داده در این زمان آخرین فصل آنفولانزا وجود دارد 14 مرگ و میر و 465 بستری شدن در بیمارستان در شهرستان کلارک. آخرین فصل آنفولانزا به پایان رسید و با 37 مرگ و میر.

اگر چه فصل آنفولانزا در ایالات متحده منجر به اوج فوریه “ما هنوز هم بسیار در میان فصل آنفولانزا در اینجا” Kraushaar گفت. “هنوز هم دیر نیست برای دریافت واکسن آنفولانزا.”

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>