2 متهم به سرقت 240 پوند مواد منفجره از معدن شرکت

لاس وگاس بازداشت دو مرد در سرقت از 240 پوند تجاری-درجه مواد منفجره در هفته گذشته از جنوب نوادا معدن کسب و کار.

سرجیو باتیستا 33 و اریک طلایی, 54, هر دو از لاس وگاس به اتهام توطئه سرقت grand larceny, مالکیت, اموال به سرقت رفته و در اختیار داشتن مواد منفجره.

Metropolitan Police Department دستگیری گزارش برای هر دو مردان دولت آنها دستگیر شدند و پس از 240 پوند از نیترات آمونیوم سوخت نفت و مواد منفجره و چوب از نیترات آمونیوم Blastex به سرقت رفته بودند در یک دزدی در Hinton معدن فراهم می کند که مواد منفجره برای PABCO گچ گیاه در کویر شرق دره لاس وگاس.

باتیستا دفاع وکیل G. الیور Melgar کاهش دهید برای این داستان. یک وکیل برای طلایی نمی تواند بلافاصله نظر رسیده پنج شنبه بعد از ظهر.

دستگیری گزارش ها می گویند پلیس در پاسخ May 13 به سرقت و تماس نزدیکی PABCO گیاه. آنها به رهبری صاحب Hinton معدن به یک ملک در صحرا که در آن شرکت تجهیزات ذخیره سازی شکسته شد به.

“هنگامی که (مالک) رفت و به, تریلر, او متوجه شده است که یک جعبه از ‘انفجار X’ گم شد” به پلیس گفت:. “(صاحب) اظهار داشت که داخل جعبه بود 18 چوب از نیترات آمونیوم است.”

‘گسترده سابقه کیفری’

بازرسی بیشتر نشان داد چهار 50-کیسه پوند از نیترات آمونیوم سوخت نفت و مواد منفجره و ابزار ارزش حداقل 1500 دلار گم شده بودند ، پلیس لاس وگاس عملیات کارآگاهان آغاز شده و تحقیقات به عنوان محققان با اف بی آی و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است. پلیس لاس وگاس گفت: در دستگیری گزارش می دهد که صحنه جرم تحلیلگران بهبود اثر انگشت از یک کپسول آتش نشانی. اثر انگشت که وارد اجرای قانون, پایگاه داده مشخص شد که باتیستا, پلیس گفت:.

“وجود دارد هیچ دلیل باتیستا اثر انگشت خواهد بود در آتش نشانی که کارآگاهان این باور بود که استفاده می شود به شکستن و باز کردن جوشکاری جعبه ابزار دیگر از هدف از شکستن جعبه ابزار” پلیس گفت:.

باتیستا شرح داده شد در دستگیری او گزارش به عنوان داشتن “گسترده سابقه کیفری از خشونت و جنایات اموال” از جمله خشونت داخلی بازداشت. تحقیقات بیشتر نشان داد “باتیستا و طلایی به احتمال زیاد شناخته شده هر یک از دیگر برای چندین سال و بیش از گاه به گاه همکاران.”

کارآگاهان به دست آمده ثبت تماس های تلفنی بین باتیستا و طلایی از Clark County بازداشتگاه باتیستا بود زندانی قبلا. پلیس گفت که مردان شنیده می شد در یک گفتگو “یک معدن متروکه 40 مایل در خارج از آلامو.” پلیس گفت که آنها بعد از بررسی های ماهواره ای GPS ردیابی سوابق مربوط به دستگاه های الکترونیکی متعلق به باتیستا و آن را در منطقه از راه دور Hinton معدن ملک در شب سرقت, پلیس گفت:.

پلیس گفت که آنها دنبال هر دو به یک خانه در 2300 جلوگیری از بیش از حد خلیج دادگاه در نزدیکی شرق کری خیابان و شمال بلوار هالیوود که در آن یک جستجوی حکم اعدام شد. هر دو نفر دستگیر شنبهدر زندان سوابق نشان می دهد.

پلیس بهبود نیترات آمونیوم سوخت نفت و جعبه “Blastex اتهامات عنوان شده علیه.” پلیس گفت که آنها در مصاحبه باتیستا او به آنها گفت, طلایی او را دعوت به رفتن آفرود در شب سرقت و آنها رفت و “جایی در بیابان.” باتیستا گفت: در برخی از نقطه او را برداشت آتش نشانی در صحرا اما او را تکذیب شکستن به معدن اموال و یا سرقت نیترات آمونیوم, پلیس گفت:.

کارآگاه پرسید طلایی چرا او فکر کرد که او در بازداشت و طلایی پاسخ داد: “از آنجا که از dynomite.” طلایی گفت: در شب سرقت او و باتیستا رفت آفرود در منطقه Hinton و PABCO امکانات “به تریلر های که در آن آنها در نگه داشتن dynomite,'” طلایی پلیس گفت.

پلیس گفت: طلایی اعتراف به گرفتن Blastex و کیسه های پر شده با نیترات آمونیوم همراه با باتیستا.

“طلایی می دانست که این مواد را در کیسه (ANFO) و جعبه (Blastex اتهامات عنوان شده علیه) بودند مواد منفجره” به پلیس گفت: در گزارش. “طلایی اظهار داشت: او می خواست به آنها را به اتش.”

از ع و PABCO نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

نیترات آمونیوم یک جزء کلیدی مورد استفاده در بمب گذاری شهر اوکلاهما در سال 1995 که 168 نفر کشته شدند.

تماس با گلن Puit از طریق ایمیل در [email protected] Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de