15 سال شارژ در شرق دره اقدام به قتل

15 ساله بوده به اتهام اقدام به قتل و سایر جنایات پس از مقامات می گویند او به ضرب گلوله یک مرد در حالی که تخلیه 14 عکس در مقابل یک مدرسه و پسران و دختران باشگاه.

اسناد دادگاه نشان می دهد مارتین Flores-Chiquin از لاس وگاس دستگیر شد در Jan. 19 تیر اندازی در 2800 بلوک شرق استوارت خیابان. دستگیری گزارش Flores-Chiquin گفت: پلیس به صحنه نامیده می شدند در 8:30 p. m. در مقابل پسران و دختران باشگاه در 2801 E. استوارت. محل عکسبرداری است و همچنین بسیار نزدیک به تنوع مدرسه ابتدایی در استوارت.

پلیس 24 ساله مبتلا به زخم گلوله به شانه. او را به مرکز پزشکی دانشگاه و برای درمان غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

پلیس مصاحبه با شاهدان گفت: یک گروه بزرگی از انسان مواجه دو مرد در مدت کوتاهی قبل از تیراندازی و که “مظنون ادعا باند 28th Street.” چهارده روده از 9 میلی متر تفنگ دستی داشت و در صحنه است. زمانی که پلیس صحبت کرد به تیراندازی قربانی او گفت که او و دوست بودند و راه رفتن به یک فروشگاه در استوارت و شرق راههای هنگامی که یک گروه از مردان جوان با نزدیک شدن.

“این است که بلوک ما این است 28th” یک مرد فریاد زد.

یکی دیگر فریاد زد: “فقط به او نشان می دهد که جلوگیری از آن این است که” با توجه به بازداشت گزارش Flores-Chiquin قبل از شلیک شد زد بیرون.

فلورس-Chiquin دستگیر شد پلیس پس از بررسی نظارت تصویری از دوربین های متعدد در بلوک. یک محقق نوشت: در گزارش بازداشت که تصویری از یک دوربین “به نظر می رسد به تصرف فلرس تیراندازی در قربانیان.” فلورس-Chiquin شد و پس از آن دستگیر و پس از یک نامربوط مبارزه در رانچو دبیرستان یک گزارش بازداشت متحده است.

لاس وگاس دیوان عدالت سوابق نشان می دهد یک جلسه مقدماتی است که برای برنامه ریزی مارس 14. علاوه بر اقدام به قتل Flores-Chiquin اتهامات عنوان شده علیه باتری حمله و توطئه است.

تماس با گلن Puit را در [email protected] یا 702-383-0390. Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>