144 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در نوادا در شنبه

وزارت امور خارجه داده ها نشان داد 144 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در روز شنبه.

همانطور که از شنبه صبح وجود دارد 6,028 موارد در سراسر کشور با توجه به داده های ارسال شده آنلاین از وزارت بهداشت و خدمات انسانی. جدید مرگ و میر گزارش شده بود که حدود ساعت 10 صبح شنبه به عنوان مرگ و میر باقی مانده در 301.

کلارک کانتی داده ها از جنوب نوادا بهداشت و درمان منطقه نیز تا به حال شده است که از صبح روز شنبه. در جمعه این شهرستان گزارش شده و در مجموع 4,616 موارد و 253 نفر که فوت کرده است.

دولت ها از nvhealthresponse.nv.gov وب سایت شامل یک سلب مسئولیت که در مجموع ممکن است “مصنوعی پایین” شنبه تا دوشنبه به دلیل محدود “آخر هفته گزارش.”

تعداد موارد گزارش شده ممکن است تراز بین دولت بالغ و شهرستان اطلاعات با توجه به گزارش های مختلف چرخه توسط سازمان های مختلف.

مثبت در سراسر نوادا بودند به دست آمده از آزمون در 56,111 مردم در نتیجه یک عفونت نرخ حدود 10.7 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار.

عفونت رای شده است به طور پیوسته در حال کاهش برای چند هفته بیشتر به عنوان افرادی که به طور جدی بیمار آزمایش شده اند. مقامات بهداشت عمومی خواهد شد نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی میزان در هفته های آینده برای دیدن اگر بازگشایی بیشتر کسب و کار در نوادا باعث افزایش عفونت های جدید.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de