13-year-old ‘فرمانده’ نفرت گروه وابسته به برنامه ریزی برای حمله به لاس وگاس کنیسه

هلسینکی فنلاند — او خود را به نام “فرمانده” آنلاین. او یک رهبر بین المللی نئو نازی ها گروه مرتبط به توطئه برای حمله به لاس وگاس کنیسه و منفجر کردن یک خودروی بمب گذاری شده در ایالات متحده شبکه خبر.

او 13 سال است.

پسر بچه ای که منجر Feuerkrieg بخش زندگی در استونی و ظاهرا قطع روابط با این گروه پس از مقامات که کوچک بالتیک دولت مواجه او در اوایل سال جاری با توجه به پلیس و یک استونیایی گزارش روزنامه.

Alejandra Puusepp سخنگوی استونیایی سرویس امنیت داخلی گفته آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه که پلیس آژانس “مداخله در اوایل ژانویه به دلیل یک سوء ظن از خطر” و “به حالت تعلیق این فرد فعالیت در” Feuerkrieg را بدست آورد.

“به عنوان مورد برخورد با یک کودک زیر سن 14 سالگی این فرد را نمی توان تحت تعقیب قرار کیفری و قانون به جای دیگر روش های قانونی باید مورد استفاده قرار گیرد برای از بین بردن خطر است. همکاری بین چندین مقامات و به خصوص پدر و مادر مهم است که برای هدایت یک کودک و به دور از افراط گرایی خشونت آمیز گفت:” Puusepp که مشخص نیست به سن کودک یا استادانه درست شده در مورد.

این سخنگوی پلیس نیست شناسایی کودک به عنوان رهبر گروه, اما به بیرون درز بایگانی Feuerkrieg بخش اعضای آنلاین چت نمایش “فرمانده” با اشاره به خود را به عنوان بنیانگذار این گروه و اشاره به اینکه از سارما استونی بزرگترین جزیره است.

یک گزارش منتشر شده در هفته گذشته توسط هفته نامه استونیایی روزنامه Eesti Ekspress گفت استونیایی مقامات امنیتی تا به حال بررسی یک مورد مربوط به یک دختر 13 ساله و پسر که گفته شد در حال اجرا Feuerkrieg بخش عملیات از یک شهر کوچک در کشور است. این روزنامه گفت: این گروه یک “ساختار غیر متمرکز” و استونی, نوجوانان در نظر گرفته نمی تواند سازمان را رهبر واقعی بود اما قطعا یکی از آن چهره های کلیدی.

ضد افترا لیگ توصیف کرده است Feuerkrieg بخش به عنوان یک گروه است که طرفداران برای یک مسابقه جنگ و ترویج برخی از افراطی ترین دیدگاه های سفید supremacist جنبش است. تشکیل در سال 2018 آن را تا به حال حدود 30 نفر که در انجام بسیاری از فعالیت های خود را بر روی اینترنت به ADL گفت.

اورن سگال, معاون رئیس جمهور از ADL مرکز در افراط گرایی گفت: کودکان نیست فقط مخاطبان برای انجمن ها آنلاین است که جلال سفید برتری و خشونت است. آنها همچنین حفظ این سایت گرفتار توانایی خود را برای پیوستن و یا نفوذ یک جنبش بین المللی از یک کامپیوتر در خانه, او گفت:.

“که بچه ها در حال گرفتن آن حس تعلق از نفرت جنبش شایع تر از اکثر مردم متوجه و بسیار نگران کننده است. اما دسترسی به دنیایی از نفرت آنلاین امروز است که به عنوان آسان به عنوان آن را تنظیم به کارتون صبح روز شنبه در تلویزیون” سگال گفت: در یک پیام به صورت متن.

Feuerkrieg بخش اعضای ابلاغ طول سیم پلت فرم آنلاین. اف بی آی با استفاده از منابع محرمانه به نفوذ این گروه رمزگذاری چت با توجه به سوابق دادگاه فدرال.

FBI مشترک با تروریسم نیروی کار در لاس وگاس شروع به بررسی 24 ساله کونور Climo در مارس 2019 پس از یادگیری او در برقراری ارتباط بیش سیم با Feuerkrieg بخش اعضای دادگاه تشکیل پرونده می گوید. Climo گفت FBI منبع در مورد برنامه به firebomb یک کنیسه حمله و یا محلی ADL, اتاق کار, مقامات گفت. Climo انتظار خود را پس از صدور حکم شفاعت گناه در ماه فوریه به جرم در اختیار داشتن یک ثبت نشده اسلحه گرم.

مرد دیگری مربوط به Feuerkrieg بخش سرباز ارتش ایالات متحده جارت ویلیام اسمیت التماس گناه در ماه فوریه برای جدا کردن اتهامات که او ارائه اطلاعات در مورد مواد منفجره به یک مخفی FBI agent در حالی که مستقر در فورت رایلی کانزاس در سال گذشته است. FBI استشهاد اسمیت گفت: 24 مورد هدف قرار دادن یک ناشناس, اخبار سازمان با یک خودرو بمب. سی ان ان گزارش داد که آن را به هدف.

این ADL گفت: اسمیت همراه بود با Feuerkrieg بخش در زمان دستگیری او. این گروه ابراز آن “بهت و حیرت” در مورد اسمیت دستگیری در یک expletive-لادن پست در آن تلگرام کانال ADL گزارش شده است.

در ماه مارس در سمت چپ متمایل سایت به نام اسب شاخدار شورش منتشر هشت ماه از به بیرون درز چت توسط Feuerkrieg بخش اعضای. پس از “فرمانده” ناپدید شد از این گروه اتاق چت در ژانویه اعضای دیگر مورد بحث که آیا او تا به حال بازداشت شده و یا دستگیر شده و این باورند که دستگاه های الکترونیکی بوده است به خطر بیافتد وب سایت گفت.

این پیام را نشان نمی دهد که دیگر Feuerkrieg بخش اعضا می دانستم که رهبر گروه بود 13 با توجه به سگال که گفت: ADL نیز به طور مستقل به دست آمده این گروه چت archives.

بر اساس یک نظر پسر ارسال شده در سیم ADL مرتبط “فرمانده” به پلت فرم بازی بخار. بخار حساب لیست, محل سکونت خود را به عنوان یک روستا در استونی و آدرس خود را به عنوان “HeilHitler8814,” سگال گفت.

Feuerkrieg تقسیم شده است بخشی از رشد بال سفید supremacist جنبش که پذیرای “accelerationism” یک حاشیه فلسفه است که به ترویج خشونت جمعی به سوخت جامعه را به سقوط. مردی که به تازگی التماس کرد گناه را به حمله به دو مسجد در کرایستچرچ نیوزیلند و کشته شدن 51 نفر در سال گذشته اختصاص داده شده یک بخش از مانیفست خود به مفهوم accelerationism.

استونیایی پلیس امنیتی دفتر رئیس Alar Ridamae گفت: پدر و مادر و دوستان و معلمان می تواند کمک به مقامات محافظت کودکان از اینترنت-سوخت افراط گرایی است.

“متاسفانه در عمل وجود دارد موارد که در آن پدر و مادر خود را خریداری افراطی ادبیات برای کودکان خود که منجر به افراط گرایی,” Ridamae گفت: در یک بیانیه ارائه شده به AP و استونی رسانه ها در روز پنج شنبه.

استونی یک شوروی سابق جمهوری اسلامی که کسب استقلال در سال 1991 است که در میان اروپا پیشرفته ترین کشورها است. استونی پرداخت کرده است نسبتا کوچک با توجه به وطنی افراط گرایی است. اما در مورد جناح راست افراطی آندرس بریویک که به کشته شدن 77 نفر در سال 2011 کشتار در نروژ در خدمت به عنوان یک زنگ خطر برای مقامات امنیتی در منطقه بالتیک ملت از 1.3 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>