12 جری استیلر تبلیغات; کارآفرینان جوان به برگشت: سهشنبه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

برای 5 دهه جری استیلر شد, تبلیغات در, بخیل محبوب

جری استیلر که شنبه در سن 92, حال و تحسین حرفه ای بر روی صحنه و نمایش تبلیغات از این قاعده مستثنی بودند. از دهه 1970 در او اغلب در بر داشت ابراز یا بازیگران در تبلیغات اغلب با همسر و دیرین کمدی شریک آن Meara.

آنها به نظر می رسد با هم در چندین کمپین های تبلیغاتی در دهه 1970 و 80 از جمله رادیو کمپین آبی, راهبه, شراب, یک سری از اعلانات آگاهی عامه در مورد اهمیت کمربند ایمنی و تبلیغات برای جک در جعبه و Windex. استیلر نیز ستاره دار در یاد مبارزات برای AT&T, AOL, کل, غلات خوشحالم ClingWrap ماریوت و نیسان در میان دیگران. این نقش نیاز به یک سخت تراز بودن بد است اما همچنین دوست داشتنی و تعادل استیلر مدیریت را به طور مداوم به کار خود در پنج دهه است.

تماشا کنید: لذت بردن از یک دوجین لحظات بزرگ در تبلیغات با اواخر سال جری استیلر.

با Upfronts وقایع هفته لغو شد, شرکت هنوز اعلام برنامه های بزرگ

NBCUniversal هدف جدی برای تحول در چهره Covid-19. این شرکت که در حال حاضر نقل مکان کرد برای کاهش ad بار در ویژه برنامه نویسی است که بیشتر پیرایش آگهی بارهای در اخبار, برنامه نویسی توسط دو دقیقه است و eyeing کاهش 15 ثانیه تبلیغات در تلاش برای به حداکثر رساندن تبلیغ ROI آن اعلام کرد در یک سخنرانی دوشنبه.

همچنین در دوشنبه فاکس پارسیان پرده برداری از یک تا حد زیادی همه گیر-اثبات سقوط برنامه با اکثر داشتن در حال حاضر شده است با پرداختن به یکی از خریداران تلویزیون بزرگترین نگرانی: فقدان جدید نشان می دهد برای تبلیغ در. و در روز جمعه, Fox Sports برگزار شد دور دیگری از شهر مجازی سالن با آژانس به آماده شدن برای بازگشت زندگی ورزشی—و آن امید به jumpstart مذاکرات در مورد آینده NFL season.

کارآفرینان جوان پله تا به کمک میان Covid-19 بحران

Gen Z و هزاره رهبران کسب و کار در حال نشان دادن خلاقیت خود را دارند از pivoting ابتکارات موجود برای ساختمان های جدید است. برای مثال جورج ریچاردسون 24 و دیگر بنیانگذاران شرکت, عرضه TogetherCard.org یک موتور جستجو برای کارت های هدیه است که پشتیبانی از کسب و کار در تلاش برای باز بماند. نوح فریدمن و Sahil Bhaiwala هر دو 25, ایجاد 6FTCloser که اجازه می دهد تا به کاربران برای ارسال کوتاه شخصی ویدئوها از لطف و معرفی کارگران ضروری به دریافت این پیام ها.

جزئیات بیشتر: یکی دیگر از جوان کارآفرین کمک به ارائه PPE به کسانی که به آن نیاز دارید.

  • صرفه جویی در تبلیغات کارآموزی: پس از یک مکالمه بین مونا گونزالس از پریرا & اودل نیویورک و ربکا ریورا کمکی دستیار استاد در کالج شهر نیویورک (CUNY) به دو سازمان راه اندازی کرده اند “نجات کارآموزی.” تلاش با هدف امن در آخرین لحظات فرصت های مجازی در نیویورک تبلیغ سازمان تبلیغات و روابط عمومی, بازاریابی, طراحی و ارتباطات رشته بودند که با تکیه بر تجربه و درآمد در این تابستان.

خواهد شد توسعه پایدار باقی می ماند یک شرکت اولویت پس از Covid-19?

با توجه به Covid-19 برخی از برندها که باید گنجانیده پایداری را به برنامه های خود را در حال حاضر احساس نامشخص در مورد اینکه آیا آنها می توانیم خود را برای حفظ طرح سبز. Unilever گفت Adweek آن را چسبیده به برنامه های خود را به نصف آن استفاده از پلاستیک باکره سال 2025 اما نه هر شرکت بود با اعتماد به نفس. ماریوت و JetBlue مربوطه وعده برای کاهش پلاستیک و رویکرد کربن بی طرفی می تواند در برگزاری یا عدم بودجه.

ادامه مطلب: برخی از شرکت ها مانند بن و جری می گویند Covid-19 فرصتی است که نشان می دهد آن را خیلی دیر نیست برای تاثیر بر آب و هوا.

بیشتر از امروز خبر بالا و برجسته

قدرت پنهان Bobblehead بازاریابی: آوردن دکتر Fauci به یک میز در نزدیکی شما

تماشا افزایش محبوبیت دکتر Anthony Fauci, فیل Sklar, اجرا می شود که ملی Bobblehead تالار مشاهیر و موزه نمیفهمد پزشک را خوب bobblehead. Sklar درست بود. با دادن 5 دلار از هر عروسک به فروش می رسد به حفاظت از قهرمانان کمپین حمایت از بهداشت و درمان کارگران این موزه سفارشات گرفته شده به صورت صعودی از 34,000 Fauci bobbleheads.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de