11 VA سیستم مراقبت های بهداشتی کارکنان تست مثبت برای coronavirus

یازده نفر از کارکنان این امور ایثارگران جنوب نوادا سیستم بهداشت و درمان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از چهارشنبه شب به گفته یک سخنگوی این سازمان است.

سخنگوی چارلز Ramey گفت: 11 آلوده کارکنان قرار داده شد و در انزوا و دور از و امکانات به عنوان به زودی به عنوان آنها آزمایش مثبت خواهد شد و آنها را از بازگشت به کار تا زمانی که آنها پاک شده و کارکنان بهداشت شغلی. او گفت: دو بیمارستان بستری شد, در حالی که دیگر نه دریافت مراقبت های پزشکی در خانه که در آن آنها باقی خواهد ماند قرنطینه به مدت حداقل 14 روز.

“برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض بالقوه یا انتقال COVID-19 در جامعه اجرا جهانی پوشش برای کارکنان در چندین امکانات مراقبت از بهداشت و VASNHS است که زیر کت و شلوار,” Ramey گفت. “ماسک در حال حاضر در حال توزیع به تمام کارکنان ما و آنها انتظار می رود که در تمام زمانها در VASNHS امکانات.”

Ramey گفت: همه کارکنان و بیماران و بازدید کنندگان و امکانات در جنوب نوادا نمایش در خواهد آمد برای COVID-19 علائم و خود را در درجه حرارت گرفته شده قبل از آنها مجاز در داخل ساختمان. هر کسی که نشان می دهد نشانه و یا یک تب از 100.4 درجه یا بالاتر گرفته شود ثانویه غربالگری منطقه ای برای ارزیابی, او گفت:.

تماس با الکسیس Egeland در [email protected] یا 702-383-0335. Follow @alexis_egeland در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de