10 فروشگاه های وال مارت به میزبان درایو از طریق coronavirus آزمون در نوادا

ده drive-thru coronavirus تست سایت باز خواهد شد در خارج پارکینگ در سراسر نوادا آغاز و تا روز دوشنبه شهر لاس وگاس گفت: پنج شنبه.

هفت نفر از این سایت خواهد بود در شهرستان کلارک: دو unincorporated شهرستان دو در لاس وگاس و سه در شمال لاس وگاس. دیگران را در رنو و Elko.

“این سایت را تست بزرگسالان که با CDC و ایالتی و محلی دستورالعمل که باید آزمایش می شود از جمله اولین پاسخ دهندگان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دیگران با علائم COVID-19 و کسانی که در گروههای در معرض خطر و بدون علائم” شهر لاس وگاس در بیانیه ای گفت.

تست توسط قرار ملاقات فقط با خارج از جیب هزینه به فرد و سایت ها خواهد بود و کارکنان توسط Walmart داروسازان و همکاران. آزمون خواهد بود خود اداره, به معنی افراد از داخل وسیله نقلیه خود را خواهد سواب بینی خود را تحت نظارت آموزش پزشکی داوطلب برای اطمینان از نمونه گرفته شده است به درستی.

افرادی که می رسند برای تست باید از ماسک و اقامت در وسایل نقلیه خود را.

تست پشتیبانی می کند خارج, تلاش برای تشخیص و دولت و مقامات محلی با توجه به این بیانیه.

“خارج شده است که بخشی از جامعه ما هستند و ما مفتخریم برای کمک به حمایت از توسعه COVID-19 تست در نوادا بی سابقه ای در طول این زمان,” سخنگوی شرکت کوین Loscotoff در بیانیه ای گفت:.

لاس وگاس ولی مقامات تحت فشار بوده اند برای افزایش تست دسترسی و قابلیت های خود در هفته های اخیر با باز کردن سایت های در Orleans, برج دلو در لوقلین و حتی در کنسولگری.

قبل از انجام آزمایش در خارج پارکینگ باز می شود به افکار عمومی اولین پاسخ دهندگان خواهد بود قادر به گرفتن تست شده در روز جمعه و شنبه در لاس وگاس مکان.

افراد به دنبال آزمون باید 18 سال یا مسن تر و قرار ملاقات باید از طریق www.MyQuestCOVIDTest.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید تلاش را coronavirus خط در 866-448-7719 از 4 صبح تا 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

تماس با شیا جانسون در [email protected] یا 702-383-0272. Follow @Shea_LVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im