10 خلاق تبلیغات ساخته شده در قرنطینه; BBDO میسازد خاموش CCO گرگ هان: جمعه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

10 راه برند شدن خلاق با تبلیغات خود را به عنوان قرنطینه اصطبل تولید

پس از برنامه ریزی برای سال رفت ریل و اجتماعی فاصله دارد متوقف و تولید سریع ردیابی پیام های خلاق و راه حل در حال طبیعی جدید برای مارک های در حال توسعه و تیراندازی آگهی. مقدار زیادی افزایش یافته است به چالش با چشمگیر لکه ها و تعامل تاکتیک های هدفمند در خانه محصور بینندگان به دنبال سرگرمی و راه هایی برای کمک به خط مقدم قهرمانان و اساسی کارگران است.

در حالی که مارک های مانند نایک و اپل برگر کینگ در حال تکیه به اجتماعی فاصله, فعالیت, Dominos با هدف کمک به مردم پیدا کردن شغل و تویوتا و لگو (از طریق دولت بریتانیا) در حال استقبال از انیمیشن به عنوان یک جایگزین به شاخه.

سازمان دیده بان آنها را همه در اینجا: از تبلیغات ساخته شده از مواد بازیافت شده و b-رول به آن ایجاد شده به طور کامل در زوم ما گرد کرده ام تا بهترین از این مستند تا کنون.

  • مرتبط با: آگهی شورا تعیین کرده است تا خود را برای اولین بار خصوصی بازار که در آن ناشران و ad-tech شرکت اهدا موجودی برای coronavirus اطلاعیه های خدمات عمومی.

چه آن را مانند گرفتن یک نقش رهبری در وسط یک بیماری همه گیر

در زمانی که رهبری این است که مسلما مهم تر از همیشه, به تازگی نصب مدیران خواسته شده است که برای تصمیم گیری و ارائه راهنمایی برای مردم است که آنها به سختی بدست فرصتی برای دانستن—و حتی پس از آن تنها از طریق ویدئو چت. به علاوه هر یک از اهداف آنها ممکن است تا به حال زمانی که آنها امضا در رفته از پنجره به بیرون راه را برای مسائل فوری در میان همه گیر.

ادامه مطلب: صحبت ما با مدیران مانند تریسی پاتانی مدیر عامل شرکت BSSP و جان Maxham CCO از Laughlin پاسبان در مورد آنچه در زندگی حرفه ای احساس می کند مانند زمانی که “عادی” است جدید در راه بیش از یک.

سازمان احساس اثرات COVID-19

پنج شنبه بود و روز سختی برای کارکنان در BBDO و DDB. BBDO رفته از طریق یک دور از اخراج در مجموع حدود 10-13 ٪ از کارکنان آن در سراسر ایالات متحده خود را دفاتر از جمله BBDO نیویورک CCO گرگ هان و مدیر تولید یکپارچه دیوید Rolfe.

هان تصدی BBDO در نیویورک به طول انجامید 15 سال گذشته هفت عنوان CCO. تحت رهبری او این سازمان راه اندازی تعدادی از به یاد ماندنی, کمپین از جمله تنفس زندگی جدید را به Snickers’ “شما نیست شما زمانی که شما گرسنه” کمپین. BBDO نیویورک تولید معروف Brady Bunch نسخه که مبارزات انتخاباتی به عنوان به خوبی به عنوان زیر یاد Sports Illustrated آگهی.

پس از او پیشنهاد شد از ecd به CCO گل سرسبد دفتر در سال 2013 شبکه به نام Adweek جهانی آژانس از سال 2014 در ایالات متحده و آژانس در سال 2015.

آن را مشاهده کنید: چک کردن بهترین کار از BBDO نیویورک در طول هان تصدی.

مرتبط با: DDB نیز اجرا تعداد نامعلومی از furloughs حقوق و دستمزد کاهش ساختار بازنشستگی و سایر اقدامات از جمله حدود 30 کارمند در سراسر همه بخش. کاهش بودند متاسفانه و به دنبال آن چه برخی می گویند ضعیف بود بیان پیام داخلی.

چرا زنجیره عرضه مبادله را ممکن است دست عفونی و حتی سخت تر برای پیدا کردن

با تشکر از نیازهای پزشکی پرسنل و وحشت-خرید میان همه گیر ضد عفونی کننده دست همچنان به پرواز کردن قفسه. اما این کمبود ممکن است بدتر شوند و به عنوان مواد ضروری مورد نیاز به ضد عفونی کننده دست—بطری های پلاستیکی الکل ژل پلیمر و حتی towelettes استفاده دستمال مرطوب ضد باکتری—به طور فزاینده ای سخت به منبع و یا گران برای تولید کنندگان.

Adweek رابرت کلارا صحبت به چندین شرکت که تولید عفونی در مورد افزایش سرسام آور قیمت ها از این مواد از جمله یک نام تجاری است که در حال حاضر برنامه ریزی برای فروش ضد عفونی کننده در ظروف آلومینیومی برای کاهش زباله های پلاستیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>