1 در 5 خریداران تغییر کرده است فروشگاه های مواد غذایی در طول همه گیر

کلید بینش:

  • مصرف کنندگان مایل به ایجاد تغییر دائمی اگر آن را به معنی دسترسی به انواع بیشتری از محصولات و تکنولوژی بهتر.

در طول این زمان آشفته 20 درصد از خریداران خود را ترک کرده اند اصلی فروشگاه مواد غذایی به نفع دیگری با توجه به داده های نظر سنجی از McKinsey & Co.

نه تنها این, اما 37 درصد از کسانی که ساخته ام سوئیچ انتظار باقی می ماند وفادار به خرده فروش پس از بحران به پایان می رسد.

دلایل اصلی مردم را در خرید اولیه خود را بقال ثابت مشکلات را با نگه داشتن قفسه کامل و بهتر از تجارت الکترونیک ارائه شده در جاهای دیگر. دیگر عاملی بود که مصرف کنندگان تصمیم گرفتند به تکیه بر روی یک فروشگاه که در آن واقع شده بود و نزدیک به خانه یا محل کار.

مک کینزی برآورد که قبل از Covid-19 حدود 3 درصد از خانواده های ایالات متحده شد خرید مواد غذایی آنلاین. که نرخ پس رسید به بین 8% و 10%. در حالی که این شرکت انتظار دارد که تعداد کسانی که به کاهش متحده شروع آرامش پناهگاه خود را در محل سفارشات آن را پیش بینی آنها باقی می ماند بالاتر از آنها قبل از وقوع.

این واقعیت است که مصرف کنندگان نه تنها مایل به ایجاد تغییر, اما که بسیاری انتظار سوئیچ به طور دائم صحبت می کند به نیاز به فروشنده به آغوش فن آوری های جدید.

“آنچه در آن به معنی برای فروشنده است که شما واقعا نیاز به دو برابر کردن بر ایجاد کردن قابلیت های تجارت الکترونیک خود را گفت:” استیون Begley یک شریک در مک کینزی. “می آید که در صورت اضافه کردن ظرفیت سیستم خود را به مطمئن شوید که شما می توانید انجام سفارشات برای بهبود UX و ساخت وب سایت خود و یا نرم افزار به عنوان shoppable به عنوان امکان پذیر است.”

با رفتار مصرف کننده تغییر از واکنش وحشت خرید به بیشتر عمدی انباشت مربوط بزرگتر سبد و سفرهای کمتر محصول در دسترس باقی می ماند نگرانی رئیس. به این منظور Begley گفت: مدیریت انتظارات مصرف کننده و ایجاد شفافیت بیشتر در اطراف محدودیت فروشنده در صورت نگهداری اقلام در انبار می تواند یک راه طولانی در حفظ وفاداری مشتری است.

همانطور که برای مارک های خود را از کسانی که باید توسعه یافته اختصاص داده شده به پایه مشتری خوبی انجام می دهند با وجود افزایش خریداران جایگزین کردن یک محصول دیگر با توجه به در دسترس بودن محدود با توجه به یک گزارش جدید از NCSolutions یک CPG اندازه گیری بینش شرکت.

“پرورش وفاداری نام تجاری میان خریداران بسیار مهم است به ساختمان ثابت زیر و اغلب موثر و کارآمد ترین استراتژی برای تبلیغ” گفت: Lance برادران رئیس درآمد افسر در NCSolutions, در بیانیه ای. “زمانی که فروش در حال رانده شده توسط وفاداران مارک می تواند نگرانی کمتر مورد مخل حوادث مانند یک بیماری همه گیر از آنجا که آنها می دانند که مصرف کننده ادامه خواهد داد برای رسیدن به محصول خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de