1 در 4 آمریکایی ها می خواهند به سفر بلافاصله پس از Covid-19 محدودیت آسانسور

کلید بینش:

  • هتل مدیران امیدوارند که افزایش سفرهای داخلی منجر خواهد شد بازیابی برای سفر میباشد.

پس از سفر به نزدیکی مجموع وقفه در طول Covid-19 همه گیر وجود خواهد داشت یک تن از مقید کردن تقاضا مصرف کنندگان هنگامی که محدودیت های مسافرتی و اقامت در خانه سفارشات آسانسور.

که با توجه به یک نظرسنجی که توسط آژانس بازاریابی ماشین چمن زنی است که اندازه گیری از 1 ، 000 آمریکایی ها تمایل به سفر یک بار Covid-19 محدودیت ها برداشته (هر زمان که ممکن است).

آن را تقریبا دو ماه قبل از اکثر آمریکایی ها احساس راحتی بازگشت به “سفر مربوط به” فعالیت های مانند بازدید از یک کازینو و یا رزرو پرواز به اروپا با توجه به ماشین چمن زنی. اما بلافاصله پس از محدودیت های اول برداشته تنها 28 درصد از آمریکایی ها را به یک سفر جاده ای و 18 درصد را صرف یک شب در یک هتل و 15 درصد خواهد بازدید از یک پارک مانند دیزنی جهان.

در روز 60 و 73 درصد از آمریکایی ها خواهد تعطیلات با ماشین بیش از نیمی را به پرواز در داخل کشور و 42 درصد خواهد سفر در سطح بین المللی. نیمی از آمریکایی ها بررسی خواهد اقامت در یک هتل و یا متعلق به بخش خصوصی اجاره مانند Airbnb و بازدید از پارک.

قابل توجه 22 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که هرگز سفر بین المللی دوباره.

صنعت مسافرت است برای امید بتواند پس از کوبیده ناگهانی و شدید کاهش تقاضای سفر. مدیران شرکت هواپیمایی هشدار داد که آن را می تواند سه سال به بهبود می یابند در حالی که هتل مدیران بانکی در یک چشم انداز مثبت در مسافرت داخلی به سیگنال آغاز بهبود. که jibes با ماشین چمن زنی را یافته است که نشان می دهد تعطیلات با ماشین بازگشت قبل از هر چیز دیگری.

البته هیچ کشور روز 1 به عنوان محدودیت ها برداشته دولتی توسط دولت است. برای نمونه گردشگری تابستانی در نیویورک یک دولت است که هنوز رتبهدهی نشده است به ارتکاب به بازگشایی طرح متفاوت خواهد بود از گردشگری در مریلند که در حال حاضر شروع به باز کردن برخی از محبوب ترین سواحل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im