استفاده از ویباکس در بازی فورتنایت چه مزایایی را در اختیار کاربران قرار می دهد؟

اما دلیلی که سبب تمایز این بازی با سایر بازی ها شده، گرافیک بسیار بالا و نیز شخصیت پردازی بی نظیر و فوق العاده زیبای آن می باشد که لذت تجربه این ها را در یک دنیای فانتزی تجربه خواهید کرد.

در این بازی به منظور تجربه لذت بیشتر، مود هایی برای گیمر ها در نظر گرفته شده که از مهم ترین آن ها می توان به مود نجات دنیا، بتل رویال و کریتیو اشاره کرد که هر کدام به طور جداگانه شما را از مزایای ویژه ای بهره مند خواهد ساخت. مثلا در کریتیو گیمر ها می توانند با چیز هایی که در اختیار دارند، هر چه می خواهند و بعضا حتی مدل بازی مورد علاقه خود را بسازند. اول باید با کلنگی که در دستشان است یک سنگر بسازند و برای مبارزه آماده شوند.

ویباکس در بازی فورتنایت چیست؟

معمولا شما در اکثر بازی های موبایلی با بخشی به نام پرداخت درون برنامه ای مواجه می شوید. این بخش به این منظور در نظر گرفته شده که گیمر ها بتوانند در یک زمان بندی کوتاه به موقعیت بهتری درون بازی دسترسی پیدا کنند. گاها پیش می آید در سطحی قرار می گیرید که توان مبارزه و رقابت با دشمن را نداشته باشید و زور و قدرت کمتری نسبت به آن ها داشته باشید، آن گاه می توانید از طریق پرداخت درون برنامه ای کاراکتر خود را تقویت کنید.

این پرداخت درون برنامه ای توسط ارز رایج بازی که با نام رسمی ویباکس شناخته می شود امکان پذیر است. مثلا از طریق ویباکس می توانید انواع شخصیت ها، اسلحه ها و … را شخصی سازی کنید.

کاربرد ویباکس در بازی فورتنایت؛

ویباکس در این بازی دارای کاربرد و مزایای بسیاری است که به چند مورد از آن ها به طور خلاصه می پردازیم:

مورد اول این است که شما از طریق ویباکس می توانید برای کاراکتر خود انواع لباس ها را تهیه کنید. این لباس ها جنبه زینتی نداشته و ارتباط مستقیمی با روند بازی شما خواهد داشت و تاثیر بسیاری بر ادامه بازی توسط شما خواهد گذاشت.

مورد دوم این است که شما می توانید سلاح ها و تجهیزاتی که تحت اختیار دارید را آپگرید کرده و قدرت آن ها را چند برابر کنید. مورد سوم این که علاوه بر آپگرید، شما می توانید سلاح ها و تجهیزات جدید نیز خریداری کنید که البته به میزان ویباکس شما بستگی دارد و مورد آخر اینکه می توانید در رقابت ها و مسابقات مختلف شرکت کنید.

منبع:

https://www.talab.org/computer/mobile/%d9%88%db%8c%d8%a8%d8%a7%da%a9%d8%b3-%d9%81%d9%88%d8%b1%d8%aa%d9%86%d8%a7%db%8c%d8%aa.html